• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
lucim ja co nepredam tu na bazarikoch, predam obciankam a niekedy este za lepsiu cenu ako na bazariku....to mi zazvonia na zvoncek a ze teta, nemate daco na predaj?...a teta ma :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...in neboj....deti zatial nemam v plane predat :grinning:
27. apr 2010 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inn, veru :confused: , ja chdím ráno behávať, aby som zhodila, ale hlavne mi to chýba, ke´dže som bola zvyknutá dlhé roky behávať a nikdy som si nemylela, že budem ochotná dobrovoľne sa mučiť :grinning:
27. apr 2010 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jazycek a matko....vieme uz povedat * kde je*...a ide mu to tak krasne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. apr 2010 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my sa stále kojo...a v noci priemer 3-4x...ale skôr si chcel len podudlať, ako papať, lebo sa odučil od dudla, tak dudle mňa teraz :sweat_smile:

jáj, som taká nabudená na to predávanie, že by som šla aj hned :grinning: ale musím najskôr pofotiť :grinning:
27. apr 2010 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inn nijeeeeee, pc si pytaj, na klbove pripravky si zarobis na BB a mmb a mma. :grinning:
traky u nas skor obcania vypytovali, ze ci nepoziciame peniaze, nie ze by este kupovali. :confounded:

inn aj tak je to sranda, ze ti krpci robia zase take velke pokroky - moje kecadlo uz tie slabiky vie, tak teraz mi skokom dohana, co uz davno odkukavalo na vasich videjkach a u vas zase opacne. :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a aj my uz zliezameeeeeee. :slight_smile: (pokial nechce ist ako saleny dolu hlavou, lebo citi, ze mama ho udrzi :grinning: )
27. apr 2010 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inn, aj naša mala veľký skok dopredu, keď v priebehu dvoch týždňov začala sedieť, štvornožkovať a vstávať, predtým to bolo pomalé tempo, tkže to sa mení, veď oni nám všetky čochvíľa začnú chodiť

no ja idem off, ale prídem zas, už sa ma tak ľahko nezbavíte :grinning:
27. apr 2010 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky..tak natoooč maťka :dizzy_face: :dizzy_face: ja som taká happy, ked mi erik povie krásne mama...síce ešte nevie význam, ale je to také krásne :dizzy_face: :dizzy_face: vždy ho mám chuť od lásky spapať :grinning:

ozi...ja sa mučím zatial len na zumbe :grinning: a upravila som stravu, aj ked od velkej noci, to flákam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. apr 2010 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrúúúú :wink: :wink: :pensive:
27. apr 2010 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na zumbe ? :confused: :confused: :confused:
27. apr 2010 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viete aký je ten míša výborný :grinning: :grinning: :grinning:
nezapaľuje mi, čo to je?
ozi..

Čo je Zumba:registered:?

Zumba je tanečná fitnes hodina plná energie, skvelej hudby a dobrej nálady. Kombinuje dynamickú latinsko-americkú hudbu a latinsko-americké tance spolu s aeróbnymi pohybmi. Využíva tance ako Salsa, Merengue, Cumbia, Reaggaeton, Flamenco, Hip-hop, Cha-cha, Samba, Calypso, Belly Dance a omnoho viac... Vychádza z princípu, že cvičenie by malo byť zábavné a jednoduché. Sexy a energické latino rytmy vytvárajú PÁRTY ATMOSFÉRU, ktorá vás strhne do víru pohybu. Je to cvičenie, ktoré Vám zaručene zdvihne náladu!

Choreografie striedajú pomalé a rýchle rytmy na princípe intervalového tréningu s cieľom spaľovať tuky, vyformovať a posilniť celé telo. Zameriavajú sa na svalové partie ako zadok, nohy, ruky, brucho a ten najdôležitejší sval tela, vaše srdce!

Kombinácia latino a exotických rytmov vytvára skvelú party, na ktorej vytancujete 500 – 1000 kcal za hodinu a zanechá vo Vás skvelý pocit a dobrú náladu.
27. apr 2010 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozi, hod si do googlu zumba, alebo do youtube a uvidíš, je to bomba :dizzy_face:
27. apr 2010 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahááá, no a som ešte v minulom storočííííí :grinning: , také sme tam nemali :confused:
traky aj nas matko hovori Ďe je, to uz davnejsie. .. ale teraz so mnou pocita s mikrovnkou ... vzdy som mu ratala pomaly do 5 a cink .. a teraz pri 5 povie ŤE a caka cinknutie. :sweat_smile: ma mačke hovori či. :slight_smile:

inn, ja som vlastne rada, ked mi matko mama nehovori, lebo u neho to znamena, ze treba nieco riesit, ze sa mu nieco nepaci. ja som stale Eme alebo Heme :slight_smile:
ja som rada, že u nás nechodia žiadni občania...iba sem tam stretnem...ich nemusím..nem dobré skúsenosti máme, tak heš s nimi od nás :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. apr 2010 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozi, len prid, radi ta uvitame, este vsetky pikosky nevieme, a novy notebook nesmie zahalat , treba ho zajazdit. :slight_smile: dobru nocku ti zelam, ak uz ides. :dizzy_face:
27. apr 2010 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:pensive: :pensive: :pensive: už ozaj idem...
27. apr 2010 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim, ď.
27. apr 2010 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
každé dietko je na niečo iné šikovné :dizzy_face: my ked papáme jogurt, tak stále mi erik prikrýva kelímok tým alobalom čo je na ňom...proste vie, že tam to má byť(dúfam, že to neznamená, že nieje hladný :grinning: )

ozi..tak pôjdeš spať o niečo múdrejšia :wink:
27. apr 2010 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozi...radi budeme , ked ta tu častejšie uvidíme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: dobrú
27. apr 2010 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozi dobru, inka natocim... :wink: ..a obcania priamo pri nas nebyvaju...co som aj rada ale v ramci vpp chodia okolo nas, takze sa aj popytaju co mam na predaj
27. apr 2010 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inn to musi byt zlate ... a ty to stale odkryvas? :grinning:
27. apr 2010 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas teraz vedie ten psik,co hraje..si ho zapne a ked pocuje pesnicku besne kruti hlavickou :grinning: :grinning: :grinning: ...velmi vdacna hracka
27. apr 2010 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lu...ked ho tam nechám, tak odkrývam, ked je odtrhnutý, tak si nedá pokoj, dokial to do kelímku nehodí...a je spokojný :grinning:

traky...zaujmavé, že vždy máš čo sa im hodí :grinning: a ten hafan je u nás tiež stále oblúbený, erik sa mu stále smeje :grinning: aj patrične k tomu vyzerá :grinning:
27. apr 2010 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas posledny tyzden zacalo opieranie sa o mamu ci tata, tak krasne spokojne si sadka a oprie sa a prituli, a v pokoji sa mi hra s rukami alebo si nieco na hranie najde .... taky mojkacik a cmukame sa pri tom, no na lubenie, na spapanie .
aj vam zlaticka vedia dat pusu , ked im poviete? my dostavame take krasne mokre pusiny. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: no laska najvacsia.
27. apr 2010 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
psika nemame, len susedovie ziveho - fena matka ocuchava ... a potvora lakoma, nikomu neda hracku, ale na matka mi ju vcera 2x polozila, spinavu, uslintanu. :angry: s nim sa chce delit. :angry:
27. apr 2010 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucka...zatial vyslovene na povel tá pusa nieje, ale niekedy z ničoho nič, sa na mňa otočí a otvorenými ústami ma oslintá na moje ústa :grinning: ak sa to počíta za pusu, tak mi dáva pusinky :dizzy_face: :dizzy_face:
27. apr 2010 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inn, no poriadok musi byt, ked to raz patri na ten kelimok, tak to tam patri. :grinning: :grinning: :grinning:
27. apr 2010 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inn jasne ze to je pusa, z najvacsej lasky :grinning:
27. apr 2010 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok