• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
stačilo napísať ryža-zemiak :grinning:
ale ďakovala moc ! :slight_smile:
28. apr 2010 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ani...ja som mala s hranolkami, manža len so zeleninovým šalátom :wink:
28. apr 2010 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Je to rezen, takže zemáááky v akejkolvek podobe :grinning:
28. apr 2010 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ani tak po našem tedy Kobzole :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. apr 2010 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mm je ryžový,ale keď mu poviem,že sa to takto má jesť,tak bude jesť :wink:

kobzole? To teda nemvím co je.....
28. apr 2010 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ani to jsou brambory a i já miluji rýži :grinning: :grinning: :grinning: jedla bych ji klidně denně :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. apr 2010 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
erteple,zemáky,grule,švabky,bandurky krumple a po cigánsky-japka.....ale tvoje kobzole sa tam nenachádzajú :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. apr 2010 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: u nás se říká bramborům kobzole je to polsko český název :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. apr 2010 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuki kuk :slight_smile:

aj dnešným výmesačníkovým oslávenčekom cmuk cmuk, spešl evičke :dizzy_face:

a sme doma z plavka...tuším je to horšie a horšie to plávanie :confounded: polku plavka sa ma držal okolo krku a ked sme chceli nejaký cvik ísť robiť, tak spustil cirkus...a pri obliekaní nehovorím :rolling_eyes: ešte 2 hodiny odplávame a koniec..aspoň mi ulahčil rozhodovanie, či ísť na další kurz ...

a dnes mám na prd náladu, od rána ma chytila depka z tej našej jednej izby, do toho erik pišťal, nechcel spať, tak som na neho nakričala, tak sa rozplakal, tak som si aj ja s ním porevala, lebo mi to prišlo ľúto, že som na neho kričala...fakt sa pohrávam s myšlienkou ísť k svokrovcom bez ohladu na to, ako sa tatko rozhodne...
28. apr 2010 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte srdiecka, zdravim z prace,
oslavencom vsetko naaaaaaaaaaaaaj, ale aj dnes vas je celkom statocne vela, vsetkym vsetkym cmuky, evicke minikronikarke dvojnasobne. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
tak tu ospevujete to kura, ze ho tusim aj ja idem cim skor urobit. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
kraaasne fotky ste dnes pridali, nadhera. :slight_smile:
inn, mojko, neboj, bude lepsie, urcite ... vsak, vsetko sa raz dobre skonci, a ak nie ... tak to este nie je koniec :wink: :wink: :wink: a depka prisla, aj odide, nervy mas len jedni, obcas treba ventil, ericko si to uz nepamata, ma naj mamu na svete. cmuk. :dizzy_face:

zemiaky vsetkych zemi spojte sa, jazykovy kurz pre pokrocilych. :grinning:
28. apr 2010 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ani vďaka - ale naučila som sa, že "keď si nepovieš nemáš" čo sa týka nášho zdravotníctva...nebudem to už riešiť, hlavne, že je pohoda :wink:

Rozmýšľam čo variť...asi cestovinový šalát s tofú mňamka... :wink:
28. apr 2010 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: , oslavencom gratulujem a evicke posielame velku cmuku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a T :dizzy_face: A :dizzy_face: M :dizzy_face: A :dizzy_face: R :dizzy_face: K :dizzy_face: E, nasej nevesticke este vecsiu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , inka neboj, kazdy obcas vyleti, to este neznamena, ze nie si dobra mama, si tou najlepsou maminoou aku si erik moze priat :dizzy_face: , a byvanie sa vyriesi, neboj...mozno treba trosilinku pockat...zo starsimi je to vzdy tak, potrebuju trosku casu a napokon aj tak ustupia, zistia, ze je to tak lepsie :wink: ....pridavam matkove foto...takto spinkame na zemi :slight_smile:
28. apr 2010 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem bambulky...snád sa to vyrieši čo najskôr, inak ma odvezú :sweat_smile: ...ale nech budem kdekolvek, s vami budem stále :slight_smile: len ma mrzí, že jediný kto je vždy po ruke je erik :frowning2: on za to nemôže...

traky..no maťko je chutný, ked takto na zemi chrapká :grinning: no toto by sa erikovi nemohlo stať :grinning:
28. apr 2010 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inka bude dobre neboj :slight_smile: ...a matko takto spava bezne....kuknem , ze kde je a on chrape na zemi :grinning: :grinning: :grinning:
28. apr 2010 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Koľko výrobkov značky Fisher-Price predala spoločnosť Mattel v Slovenskej republike?

ako by ste pochopili túto otázku?? že kolko sa celkovo predalo výrobkov FP na SK?? :confused: :confused:
28. apr 2010 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivka...ono aj erik by už potreboval viacej miesta..hrá sa tu stále len na tom jednom mieste, potom sa diím, že lozí k pc, že vyhadzuje šuflíky...ved sa ani nemá kde riadne hrať..a aj keby chcel chodiť, tak nemá kade..všade sa má čoho držať, tak čo by sám chodil, ked má stále niečo na chytenie :rolling_eyes:
28. apr 2010 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky IP :wink:
28. apr 2010 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inka sak preto aj my musime teraz riesit...my z mm ideme do patkovej detskej a chalanov dame do nasej, lebo ta je vecsia...lebo tak matko vobec nema svoje miesto...a obcas je to na nervi ....a ta otazka...no chapem tak , ze kolko celkovo
28. apr 2010 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky....
28. apr 2010 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ineska až teraz som prišla na to ako to je s tou svadbou:
Tamraka a Matej :dizzy_face:
Erik a Evička- svedkovia :grinning: :grinning: :grinning:
28. apr 2010 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Lu
28. apr 2010 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kukám na aukcie, čakám na jednu, ešte chvílu, zatial vediem :wink:

Inn...každý občas vybuchne, z toho si hlavičku nelám.....Eričko si to nepamätá....
Traky...no sladký je na tom paplone, na zjedenie :slight_smile:
28. apr 2010 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lu ahoj ani... :wink: ...ani idete za svedkov? :grinning: :grinning: ...lu a daj co cakas?...
28. apr 2010 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Trak...no určite...ešte mi to niekto vyfúkne... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Až po....
28. apr 2010 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
28. apr 2010 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kto chcete, môžete si zasúťažiť :dizzy_face: http://www.hracky-fisher-price.sk/sutaz/sutazit/
28. apr 2010 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inka...hod aj správne odpovede :grinning: , ja nemám ani šajnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses: :grinning:
28. apr 2010 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lu..tak čo, vyhrala si?? :slight_smile:
28. apr 2010 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lesné zvieratká, 3, žabka a tú poslednú si musíte tipnúť, ja som lubovolne naťukala :grinning:
28. apr 2010 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
28. apr 2010 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok