• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
rao, myslim, ze mozes ... ale ak chces pockat do zajtra, prezistim to u mojej sefule, sante sa u nas vyskytli , kym som tam nebola, vsak som bola skoro 2 tyzdne mimo, stihla zistit zaujem a spisat objednavku, sikulka, tak som sa dnes pripisala aj ja .... uz jej posielam to FB ten link, ze ci my mame podobne ceny. :wink:
28. apr 2010 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to su sante topanocky? sak to je z tej znacky co sme kupili pre Tami u nas v BJ a v podnikovej predajni boli sandalky aj poltopanky za 13 eur
28. apr 2010 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne ze pockaaaam.. :wink: :wink: :wink:
Maji, tak je to sante ci ne?
28. apr 2010 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ona pise ze su z Bardejova :wink: ...
28. apr 2010 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
znacka je Slovobuv tak asi to nie je sante

ale tie detske topanocky su vsetky velmi podobne co sa tyka dizajnu a co sa tyka kvality tak tieto su dobre, aj segra ma pre maleho uz behajuceho a pochvaluje si
ma ich obute tu http://www.modrykonik.sk/fotoblog/majkas/album/tamarka-4/5179707/
28. apr 2010 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
naaaa, uz som z toho blbka - u tej baby aj u sante, tie co som vybrala matkovi maju uplne rovnake katalogove cislo. ha.
28. apr 2010 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bo co sa mne pacia topanocky, tak su tie iste u tej baby a aj na stranke sante, kuk:

http://www.sante-sk.sk/index.php?sm=menu_kat&idk=130&pg=1&idp=454

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5561464&tab=14

podla mna teda ide o tu istu topanocku...
28. apr 2010 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved prave, aj sante aj ta baba, topanocky maju to iste oznacenie, podla mna ide o to iste.. no neviem :unamused: :angry:
28. apr 2010 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj podla mna je to to iste
a mozno je to tak ze sante si pod svojou znackou nechva sit v BJ a zaroven to BJ firma robi aj pod svojou znackou Slovobuv
28. apr 2010 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majka to si myslim aj ja, ale aby mali este aj rovnake oznacenia? alebo je sante drahsia reklamna marketingova pobocka? :wink:
lebo aj stranku ma slovobuv taku jednoduchucku, priam az amatersku a sante premakanejsiu ... a maju obchodakov .. a tych treba zaplatit .... asi ...
28. apr 2010 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rao kludne si od nej objednaj, podla mna budes spokojna

no idem ja do hajan, uz mi klipkaju oci

papa a dobru nocku vsetkym
28. apr 2010 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci bude to tak jak pises

tak dobru
28. apr 2010 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takto sa erik večer s tatom zabával(je to tmavšie, bolo malé svetlo zažaté) http://www.youtube.com/watch?v=SiGIVz8BKTs
28. apr 2010 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bru noc maji..
28. apr 2010 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majka, dobrú nocku želáme..a opäť chválim fotečky, sú krásne, teda tamarka na nich :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. apr 2010 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru noc majka :slight_smile:
rao, majka dobre radi, kupis to iste lacnejsie. :wink:
inn, uz mi to taha, skuknem .
28. apr 2010 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuj, tolko sme patrali po tych botach, ze som zabudla reagovat .... este ze ta mame inn,
majka, tamarka je na fotkach uzasna, a robite fantasticke zabery, no proste bomba :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. apr 2010 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tamarka je kraaasna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , in video je supeer :grinning: :grinning: :grinning:
ako pises luci, Sante drahsie , ale bude to to iste.. :wink:
ja tiez pomaly pojdem.. do hajan, sme mali zlu noc,dve hodky hore.. tak som zvedava, ze co nas caka tuto noc...

ale ak zistis Luci lacnejsie cosi, daj vediet :wink:
inn to je super zabava , takto sa u vas zaspava? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. apr 2010 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jarka, mam pocit, ze len zistim, ze preco to mame my drahsie. kludne kup. a sladke snickyyyyyyyyyyyyyyy :slight_smile:
28. apr 2010 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki luci..

tak brúúú nocku.. idem off..
28. apr 2010 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aj takéto večery máme :grinning: :grinning: zaspal asi o pol 11...a to už od pol 9 žmolil oči :sweat_smile: asi na 4 krát som ho ukladala, ale vždy sa mi so smiechom posadil a bolo po spaní :grinning: tak upratoval, tatovi pc...

bože a skoro zletel na zem...stál na gauči, a opieral sa o bočnú opierku a stále nohu vykladal...okrikovala som ho, že to nesmie..a razom bola noha hore, druhá letela do luftu za ňou a šťastie že som mala taký reflex ako som mala(tak rýchlo som sa z lahu do sedu ešte asi nedala :grinning:)a za nohy ho chytila...tak zlakaný si poplakal a potom zaspal :sweat_smile:

rao..dobrú aj tebe :dizzy_face:
28. apr 2010 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tam mi ušlo slovko...že tatovi okupoval pc :grinning:
28. apr 2010 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inn vesele vecery sj s rozcvickou. :slight_smile:
28. apr 2010 o 23:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ništ moje..idem spaaať aj ja :slight_smile: už som :rolling_eyes: dobrú nocku :wink:
28. apr 2010 o 23:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes máme 10 mesiačikov
aspine...............29.6.....................Markétka
andrejkaa23 .....29.6...................... Philip Maxim

brinzulka............29.7.....................Andrejko má dnes 9 mesiačikov

Prajeme všetko naj naj naj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Meniny oslavuje: Lea, Timon
Meniny oslavuje v ČR: Robert , Roberta, Robinson, Roderik, Rodrigo, Roland

Kalendárium:
:diamonds:Európsky deň solidarity a spolupráce medzi generáciami (AGE – Európska platfoma pre starších ľudí, pripomína sa od 2009)
:diamonds:Svetový deň tanca (Medzinárodný divadelný ústav – ITI, Medzinárodná tanečná rada – CID UNESCO, oslavuje sa od 1982; v ten deň 1727 sa narodil francúzsky tanečník, choreograf, tvorca moderného baletu Jean-Georges Noverre)
29. apr 2010 o 07:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krásný den všem přejeme a posíláme veliký cmuk oběma holkám k 10 měsícům :slight_smile:
A speciální sladký velikánský a voňavý boštěk našemu Frajerovi Andrejkovi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: k jeho 3/4 ročku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. apr 2010 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok