Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucim
28. apr 2010

rao, myslim, ze mozes ... ale ak chces pockat do zajtra, prezistim to u mojej sefule, sante sa u nas vyskytli , kym som tam nebola, vsak som bola skoro 2 tyzdne mimo, stihla zistit zaujem a spisat objednavku, sikulka, tak som sa dnes pripisala aj ja .... uz jej posielam to FB ten link, ze ci my mame podobne ceny. 😉

majkas
28. apr 2010

to su sante topanocky? sak to je z tej znacky co sme kupili pre Tami u nas v BJ a v podnikovej predajni boli sandalky aj poltopanky za 13 eur

raona
28. apr 2010

jasne ze pockaaaam.. 😉 😉 😉
Maji, tak je to sante ci ne?

raona
28. apr 2010

ona pise ze su z Bardejova 😉 ...

majkas
28. apr 2010

znacka je Slovobuv tak asi to nie je sante

ale tie detske topanocky su vsetky velmi podobne co sa tyka dizajnu a co sa tyka kvality tak tieto su dobre, aj segra ma pre maleho uz behajuceho a pochvaluje si
ma ich obute tu https://www.modrykonik.sk/fotoblog/majkas/album...

lucim
28. apr 2010

naaaa, uz som z toho blbka - u tej baby aj u sante, tie co som vybrala matkovi maju uplne rovnake katalogove cislo. ha.

raona
28. apr 2010

bo co sa mne pacia topanocky, tak su tie iste u tej baby a aj na stranke sante, kuk:

http://www.sante-sk.sk/index.php?sm=menu_kat&id...

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5561464&tab=14

podla mna teda ide o tu istu topanocku...

raona
28. apr 2010

no ved prave, aj sante aj ta baba, topanocky maju to iste oznacenie, podla mna ide o to iste.. no neviem 😒 😠

majkas
28. apr 2010

aj podla mna je to to iste
a mozno je to tak ze sante si pod svojou znackou nechva sit v BJ a zaroven to BJ firma robi aj pod svojou znackou Slovobuv

lucim
28. apr 2010

majka to si myslim aj ja, ale aby mali este aj rovnake oznacenia? alebo je sante drahsia reklamna marketingova pobocka? 😉
lebo aj stranku ma slovobuv taku jednoduchucku, priam az amatersku a sante premakanejsiu ... a maju obchodakov .. a tych treba zaplatit .... asi ...

majkas
28. apr 2010

rao kludne si od nej objednaj, podla mna budes spokojna

no idem ja do hajan, uz mi klipkaju oci

papa a dobru nocku vsetkym

majkas
28. apr 2010

luci bude to tak jak pises

tak dobru

inneska
28. apr 2010

takto sa erik večer s tatom zabával(je to tmavšie, bolo malé svetlo zažaté)

https://www.youtube.com/watch?v=SiGIVz8BKTs
raona
28. apr 2010

bru noc maji..

inneska
28. apr 2010

majka, dobrú nocku želáme..a opäť chválim fotečky, sú krásne, teda tamarka na nich 😵 😵 😵

lucim
28. apr 2010

dobru noc majka 🙂
rao, majka dobre radi, kupis to iste lacnejsie. 😉
inn, uz mi to taha, skuknem .

lucim
28. apr 2010

juuj, tolko sme patrali po tych botach, ze som zabudla reagovat .... este ze ta mame inn,
majka, tamarka je na fotkach uzasna, a robite fantasticke zabery, no proste bomba 🙂 😵 😵 😵 😵

traktor
28. apr 2010

tamarka je kraaasna 😵 😵 😵 , in video je supeer 😀 😀 😀

raona
28. apr 2010

ako pises luci, Sante drahsie , ale bude to to iste.. 😉
ja tiez pomaly pojdem.. do hajan, sme mali zlu noc,dve hodky hore.. tak som zvedava, ze co nas caka tuto noc...

ale ak zistis Luci lacnejsie cosi, daj vediet 😉

lucim
28. apr 2010

inn to je super zabava , takto sa u vas zaspava? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lucim
28. apr 2010

jarka, mam pocit, ze len zistim, ze preco to mame my drahsie. kludne kup. a sladke snickyyyyyyyyyyyyyyy 🙂

raona
28. apr 2010

oki luci..

tak brúúú nocku.. idem off..

inneska
28. apr 2010

no aj takéto večery máme 😀 😀 zaspal asi o pol 11...a to už od pol 9 žmolil oči 😅 asi na 4 krát som ho ukladala, ale vždy sa mi so smiechom posadil a bolo po spaní 😀 tak upratoval, tatovi pc...

bože a skoro zletel na zem...stál na gauči, a opieral sa o bočnú opierku a stále nohu vykladal...okrikovala som ho, že to nesmie..a razom bola noha hore, druhá letela do luftu za ňou a šťastie že som mala taký reflex ako som mala(tak rýchlo som sa z lahu do sedu ešte asi nedala 😀)a za nohy ho chytila...tak zlakaný si poplakal a potom zaspal 😅

rao..dobrú aj tebe 😵

inneska
28. apr 2010

tam mi ušlo slovko...že tatovi okupoval pc 😀

lucim
28. apr 2010

inn vesele vecery sj s rozcvickou. 🙂

inneska
28. apr 2010

ništ moje..idem spaaať aj ja 🙂 už som 🙄 dobrú nocku 😉

ani3012
29. apr 2010

dnes máme 10 mesiačikov
aspine...............29.6.....................Markétka
andrejkaa23 .....29.6...................... Philip Maxim

brinzulka............29.7.....................Andrejko má dnes 9 mesiačikov

Prajeme všetko naj naj naj 😵 😵 😵 😵

Meniny oslavuje: Lea, Timon
Meniny oslavuje v ČR: Robert , Roberta, Robinson, Roderik, Rodrigo, Roland

Kalendárium:
♦Európsky deň solidarity a spolupráce medzi generáciami (AGE – Európska platfoma pre starších ľudí, pripomína sa od 2009)
♦Svetový deň tanca (Medzinárodný divadelný ústav – ITI, Medzinárodná tanečná rada – CID UNESCO, oslavuje sa od 1982; v ten deň 1727 sa narodil francúzsky tanečník, choreograf, tvorca moderného baletu Jean-Georges Noverre)

brusinka.pusinka
29. apr 2010

Krásný den všem přejeme a posíláme veliký cmuk oběma holkám k 10 měsícům 🙂
A speciální sladký velikánský a voňavý boštěk našemu Frajerovi Andrejkovi 😵 😵 😵 😵 😵 😵 k jeho 3/4 ročku 😵 😵 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre