Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

zmurkaz
29. apr 2010

Lucka - ja si tiež myslím .... ale to si snáď mali oni postrážiť!!!

zmurkaz
29. apr 2010

...no a predvolali ho ako svedka... tak 😕 😕 😕 😕 😕

majkas
29. apr 2010

luci no sak som nebola daleko 😀

zmurka tak si daj jak ja kusok cokolady na ukludnenie 😀

majkas
29. apr 2010

aha co som nasla http://www.toyfactory.sk/o-nas/#bratislava, som nevedela ze je tu v BA aj diskontna predajna na hracky

lucim
29. apr 2010

zmur hehehe - citujem ho: napis, ze to robil ako hobby skoro 20 rokov 😀 😀 😀 .. ze treba zistit, z akeho dovodu to chcu, a malo by stacit prehlasenie, ze to kupil a doklad uz nema.

majkas
29. apr 2010

hej este som vam chcela napisat ze sme dnes prvykrat skusali jogurt, tak cisty po ochutnani ee, tak som jej do toho popucila banan, tak sme zjedli asi polovicu kelimka ale aj to povazujem za uspech

a uz sme hore, no vela tomu dnes nedala, idem nech sa mi nezgula

zmurkaz
29. apr 2010

majki .... šak už som zbodla veľkonočného zaja 😀 😀 😀 😀 ....a stránka vyzerá celkom fajn-večer preskúmam .... idem sa prehovoriť to tu skultúrniť .......

....a sorááááč ale musela som ☹ 😔

zmurkaz
29. apr 2010

Lucka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

...on tam ale musí osobne 😉 ...ale bude väčšia zábava 😀 😀 😀 😀 😀

lucia32
29. apr 2010

My sme kupovali v bazári v roku 2005 a museli sme na kontrolu originality, neviem síce prečo, ale boli sme, niekto to od nás chcel, asi lízingovka, stálo to 2000,- Sk 😝 ...najbližšia od nás 100 km 😝

majkas
29. apr 2010

no tak sme veselo zobudeni, vycikani do nocnicka, prebaleni a ideme sa este pohrat pred obedom lebo desiatovala az o 11

hej a este som sa pytala doky na to maslo na chleba tak citujem "ziadne margariny, normalne zdrave kravske maslo" takze asi pokial nie je nejaky alergicky problem tak sa ma davat zivocisne a nie rastlinne maslo

luci este si tu? pls nevies na aku plet je ta nova aqualia do vichy? co teray chodi reklama len si nepamatam presny nazov

lucia32
29. apr 2010

Idem natiahnuť videjko od Naty na FB 🙂

majkas
29. apr 2010

no idem robit ten obed,papa

ani3012
29. apr 2010

za tie kolky.
Moja teta bola tiež na polícii kvôli kolkom. Kupovali byt v roku 2006(2007-neviem presne) a že kolky čo dali na kataster boli falošné a treba len povedať,kde si ich kúpila. V roku 2008 potom zastavili predaj kolkov a kúpiš ich len a len na pošte kvôli tomu,že v obehu bolo falošných veľa
http://spravy.pravda.sk/na-policii-v-trnave-pre...

lucia32
29. apr 2010

Tak na YT to šlo rýchlejšie....jedno plaziace asi spred 2 tt

https://www.youtube.com/watch?v=PMG_x67gGVI
ani3012
29. apr 2010

ty ale ku koncu ma zamrazilo !
šikovná je Natalinka ! A živá! Na stretku sa nezdála bambulka malá 😉

jajona
29. apr 2010

Ahojte,

lucia32: akčné videjko 🙂

jajona
29. apr 2010

my sme dnes po vyše týždni opäť prespali noc 😵

trošku sa nám nechce papať 😠 , ale inak pohoda

lucim
29. apr 2010

majka uz zase som tu / len som sa presunula do bieleho 🙂 a aqualia mala 2 textury, aj na normalnu/zmiesanu /legere a aj na suchu plet / riche. este tam je aj serum, krem s uv .....
lu, mam to tu bez zvuku, ale natynka je inak akcna 😀 😵 😵 😵 😵

lucia32
29. apr 2010

Jaj baby, však ona sa medzi cudzími hanbí ale doma je to " hotovej ďáblik " 😀
Ešte naťahujem také cumlíkové, je síce dlhšie, lebo sa začala šaliť, ale potom to už šlo...no trebalo by ho skrátiť, máte nejaký programík na to????

lucia32
29. apr 2010

Idem si kúpiť nanuka...uvidím čo majúúúú, nejak mi vysmädlo 😝

jajona
29. apr 2010

ja mám doma Ruskú zmrzlinu, tak dnes asi padne za obeť

no Matúško je už hore.

majte sa pekne

lucia32
29. apr 2010

Twister 😲 😝
Jajo pááá...

zmurkaz
29. apr 2010

neprečítala som celé .... ale
ANI 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ...moooooooc si ma potešila mooooooc 😉

zmurkaz
29. apr 2010

videjká skuknem večer .... musím ísť off ☹

lucim
29. apr 2010

aj ja chceeeeeem ... ale poriesim - hned oproti je zmrzlinaren, pojdem si dat cokoladkovuuuuuuuuu.

jajo, gratulujem k prespatej noci , aj ked si nepamatam, co to presne znamena 😀

lu na programy a finty je dobra VEN .. veeen, kde si? 🙂 aj mne by sa to obcas islo. uz som to cez nieco skusala, ale bolo to komplikovane, tak som to vzdala.

lucia32
29. apr 2010

lucim...jj, komplikované nem rada...ale syn raz machroval, že sa dajú lahko skrátiť, tak musím vyzistiť ako? 😀
chudinka moja malá ako sa snažíííí 😵

https://www.youtube.com/watch?v=05jJtHagVlM
lucia32
29. apr 2010

Zuzka pááá

raona
29. apr 2010

luciii, co si zistila ohladom ceny tych topanociek ?? 😉

inak ahojte vsetky... oslavencom vsetko naj...

lucim
29. apr 2010

bola som so sefulou na zmrzke a pokeci, uz som tu, budem robit uz len po 3 hodky pondelky a piatky a na striedacku soboty, co nam s matkom viac vyhovuje. 😉 bude menej peniazkov, ale nam to neva, my sa potrebujeme aj hrat, aj realizovat. 🙂

jarka, takze zistila som, sante riesia cesi - maju siroky sortiment a cast detskych topanociek im dodava slovobuv. preto tie nizsie ceny, kedze to slovobuv predava priamo a nie cez dalsieho. 😉 ale zase maju mensi sortiment a letne uz maju u odberatelov, teraz skor budu chciet predobjednavat zimne, co pre nas je menej zaujimave, pre teba z toho vyplyva, ze kludne objednaj cez tu kocku na mmb, ak to ma skladom, alebo vie zohnat , usetris. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre