• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
trak, skús :slight_smile:
30. apr 2010 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mon a co ta zaujimalo? :slight_smile: povedz, ci mame lutovat :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
traky je mam ä s boDkami :grinning: :grinning: :grinning: na notebooku vedla ú - od P druhe na pravo. :wink: skus.
30. apr 2010 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nič žienky, snáď cez týždeň popíšem viac, idem sprchnúť a spať k miške, je to zaberák cestovať

dobrú noc všetkým prajem

ps: gratulujem oslávencom :slight_smile:
30. apr 2010 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci, pozerala som hlavne šatky a látkovky, a potom vzorky kaší a výživiek.
priznám, že keby som nešla hlavne kvôli tomuto, tak by ma tam až tak nič nenadchlo.
30. apr 2010 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze ....ktora je prava strana? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .....aj bodky mam....ja mam vseckoooooooooooooo.....zas budem v okienku ale aha .....mäso :sunglasses:
30. apr 2010 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mon, tak to tam nemusime utekat , ked je tam toho malo. dakujem moc za info a zelam prijemnu sprchu a sladke sny.
ja ani neviem, co by som si tam chcela kuknut ... skor, tak ako vlani, pochodit vsetko a pokecat so samy a inn - to bola parada a zabava :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. apr 2010 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobry večer :slight_smile:
30. apr 2010 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a s tym vystavovanim seba som si to rozmyslea....este by bol velky zaujem a co potom? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. apr 2010 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky, vidis to, u nas to berieme s humorom a s vedomim, ze kto robi (keca) robi aj chyby,, niekde z toho maju dlhu temu. mozno by si mali cervenou fixkou opravovat tie chyby na obrazovke. :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
a sikulkaaaaa, bolo tam to ä ?
30. apr 2010 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aho j zuzina ako sa mate s miskou? :wink:
30. apr 2010 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bolo take kraaaaaaaaasnä :grinning: :grinning:
30. apr 2010 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky....dnes je divný večer ..obe deti od ôsmej spia ... a dokonca aj Zuzanka nie je na rukách :sweat_smile: :confused: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..no a muž v krčme :angry: ...

som dačo pofotila... som zistila že máme háááábov :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .... a teraz idem sliediť ceny, ale ešte predtým hodím nejaké fotos :wink:
30. apr 2010 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj tak budem pouzivat e...lebo to mam blizsie...a uz tukam automaticky...ze nekukam na klaversnicu....toto by ma veeeelmi zdrzovalo....a uz teraz lamem rekord v pocte prispevkov,....a chcem viac :grinning:
30. apr 2010 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsak preto spia, ze mm v krcme....mas super antikoncepciu....strazia si svoje :grinning: ...a ides bazarikovat?tak drzim palcuchy :wink:
30. apr 2010 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No je to trošíííčku mix ...ale nem vadí :grinning: :grinning: :grinning:
tie posledné sú z dneška ...pre Lucim -ako si Zuzanka odnáša korysť :grinning: :grinning: :grinning: ...a ako sa napcháva anjelmi (a ja že prečo nechce jesť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ) ...ale nie - už sme v jedení pokročili - už aj večeriava :wink:
30. apr 2010 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no uvidíme čo nabazárikujem.... veľmo nad tým rozmýšlam, bo skoro každý používa MMB :angry:
30. apr 2010 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky ja mam viac prispevkov ako ty. a to tsam nemam uz zapocitane z mojejsvadby. a pocuvaj, preco do toho masa nepises a? sak - teda Vsak ked nepiseme diakriticke znamienka, tak ä bez ozdobiek je a :wink:
ahoj zmuriiiiiiiiii, aj ja sa na to vrhnem ... a asi predam ohradku z prace, a zase bez bazaru, priamo tam, nech si ju hned beru a nemusim nic balit. :wink: drzim palce, nech sa to dobre predava.
30. apr 2010 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dík za opytanie Luci dobre sa mame všetko ide tak jak má ,len som nejaka unavená v poslednej dobe manžel večne v práaci a ja na všetko sama čo už niekto musí zarabat keš ,ale inač parada Miška mi robí iba radost .Vidim že skalne skautky stale fičia na konovi :wink: som tu dlhšie nebola :slight_smile: To je dobre ,že sa tu takto držite a mate radi :slight_smile:
30. apr 2010 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeeeeeeeeej ta je kraaaaaaaaaaaaasna, tie saticky jej seknu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ......zmurka ja pouzivam vsetko...a myslim , ze vela ludi tiez...a ked uz davas, tak daj vsade a mas pokoj...uvidis, kde pojde lepsie :slight_smile: ja obsah vzdy skopirujem a len pridam fotku, usetri to cas :wink:
30. apr 2010 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lebo mesko je mesko....masko sa mi nepaci :cry: :grinning:
30. apr 2010 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zmur jeeeej, ta je zlataaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :slight_smile:
a aj matko dnes lepsie papal, pol prikrmu , kuracie masko, tycinky, roztek a kyslu uhorku. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. apr 2010 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky - dobrééééé ...šak som aj rozmýšlala, že to tak dám....si ťa beriem za odborného poradcu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: -môžem? :sweat_smile:
No a šatky sme dostali - sa mi z tých čo má páčia najmenej ... :sunglasses:
mas viac...ale kukni kedy som tu dosla.....marnost to som taka ukecana?....sa mi to len zda, vsak...vsak ja tu ani nie som :grinning: :grinning: :grinning:
zuzina to vies, my sa tu vazne luuuubime ako kobylky :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a neboj, unava prejde, zlpsi sa to s prichodom krasneho pocasia.
30. apr 2010 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no zas tak veľa toho nezjeme - len obed a večeru ... ale vďaka Bohu aj za to ... a spí furt jak za trest :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..doobeda - tak hodku aj dačo - ale medzitým sa posadí, skontorluje, či je na mne a spí ďalej ... a od 14:00 - 14:30 a potom ju už ja nechcem dať ..čo nie je ťažké :grinning: :grinning: :grinning: a o 20:00 spí :wink:
zmurka ber....len ja som OBCAS zmetkar....tak bacha na mna :grinning:
aj ja som unavko - jak taký kón :grinning: :grinning: :grinning: ...ale čo už - keď deti vyrastú - teda už len Zuzanka - bo Jurko je už dosť veľký :wink: ...tak si to užijem a dospím :slight_smile:
30. apr 2010 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sme dohodnuté Traki :dizzy_face:
30. apr 2010 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky, fiiiha, ja som tu o 2 roky!!! dlhsie???? :fearful: :slight_smile:

kocky a musim vam napisat, ze som tak rada, ze vas mam, ze sa tu mame .... ze ma tu chapete, ze sa tu chapeme , ze to co si povieme, tak aj myslime a ze ked nevieme ako to myslime, tak si to dovysvetlujeme, ze si doprajeme, aaachhhh jo, som tak tada, ze ste. :sweat_smile:
30. apr 2010 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
30. apr 2010 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok