Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
30. apr 2010

marnost...si to neviem s tymi jaslami predstavit..... 😕

zmurkaz
30. apr 2010

Bože som taká KO ...zajtra mám stretávku zo základky ... človek neučlovečený, neviem čo si oblečiem.... no nič - idem do hajan 😔
Trakuli - díííík 😵 😵 😵 😵
Lucim 😵 😵 😵

a všetkým dobrú nocku 😉

traktor
30. apr 2010

lucim...to uz je lepsieeee...tak to ma byt... 🙂 😵

lucim
30. apr 2010

zmur, budes ocarujuca ako vzdy, neboj, kludne si daj to co na nasom stretku a hlavne sa tam dobre zabav, sladke snicky. 🙂

a tie denne jasle- hruza, no ved si to ani nedokazeme predstavit, nase vonave mojkacie bubulatko len tak odlozit???? brrrrrrrrrrrrrr hroza.

traktor
30. apr 2010

veru...ja mam dost, ked pocujem, ako dakedy uz v 6 mesiacoch ci v kolkych museli nastupit do roboty...si to neviem ani predstavit, byt cely den, kazdy den bez drobca...a zmurka dobru noc 😵

lucim
30. apr 2010

ani ja si to neviem predstavit. vsak tie nase deti su najuzasnejsie a kazdym dnom este uzasnejsi .
mam tu draheho novy mobil sccerstvymi fotkami

traktor
30. apr 2010

tak co cakas...hod ich tu 😉 ja tak rada pozeram fotky 😉

lucim
30. apr 2010

zrada, nevieme ich dostat do pc, novy mobil si z nas robi prdel ... uz mi ich drahy posiela nam moj cez blututko , takze zo chvilu potrva

traktor
30. apr 2010

novy...no skusa kolko vydrzis.. 😀 😀 😀 ...a na pekne sa oplati pockat 😉

lucim
30. apr 2010

uz su u mna, este 2, a potom dam moj kabel, si zlata 🙂

traktor
30. apr 2010

ja nepouzivam iny kabel ja len ten co mam internet...odpojim net a napojim na fotak....bzinku..dobre to vymysleli...este dalsi kabel a zlozi ma to 😀 ...a inka sa tu neukazala...snad su v poriadku

majkas
30. apr 2010

kuk

majkas
30. apr 2010

tak bacha ja som tu inventar od 2005 🙂 aj ked je pravda ze s odmlkou po svadbe az do tehu 😀

majkas
30. apr 2010

a Tami si od stvrt na 8, s prestavkami na kojo a podavanie cumlika ale spi

aspon som stihla presadit dalsie 2 kvietky, vyprat, povesat a spravit si manikuru 🙂

majkas
30. apr 2010

spi, joj co to mam dnes za den, este ma skopirujete do tej temy co tu davala traky link 😀

lucim
30. apr 2010

sorrryyyy, odbehla som si odkojit.
ahoj majkaaaaaaaaaaaa. a super, ze taminka spinka, hurrraaaaa. 🙂

traktor
30. apr 2010

majka 😀 😉 ty si sikulkaaaaaaaaaaaa..a ake kvietky sadis?

majkas
30. apr 2010

uz som sa zlakla ze jak minule som dosla a vsetci ste uz asi spali 🙂

ja este kopirujem inzeraty na babybazar lebo na MMb sa mi nepredalo nic a tu na konikovi az jeden

hej nepoznate niekoho kto by chcel kupit vanicku na kupanie? mame tu vacsiu zelenu s kacickou, lehatko prilozim zdarma 😉

majkas
30. apr 2010

normalne izbove presadzam lebo minuly rok sme ich nejako odflakli tak nech maju ajnejake ziviny nove a pekne rastu 🙂
ale cez den sa neda pri Tami lebo hned je v hline tak po veceroch, este ich mam hooodne na presadenie, neprides pomoct? taky vylet do BA,hm?

traktor
30. apr 2010

nepoznam..u nas totiz rodim len ja 😅 😀 ..ale opytam sa 😉

traktor
30. apr 2010

hm....no s mojou orientaciou by som dosla na opacnu stranu... 😀 tak..ked raz nahodou zabludim ti cinknem 😉

lucim
30. apr 2010

uuuuz to mam, este som to musela rychlo zmensit ....
tak toto je nas vcerajsok a dnesok, este par dam 🙂
este raz sa ospravedlnujem, ze mi to trvalo. a drahy ma novy dotikovy mobil ,ale blby, ked sa nevie pripojit na pc a vypisuje kraviny. 😝 ... nieeee, nezavidim mu ho, ja mu ho doprajem. len nech poslucha.

majka, vanicky mame dve, nechces aj od nas? 😀

majkas
30. apr 2010

jeej zlaty je Matko, s tou siltovkou nabok je frajer 😉
a toho hojdacieho konika nositeso sebou ci to bol erarny? 🙂

majkas
30. apr 2010

lu nie nechcem, ani tu jednu nemam kde skladovat tak ju chcem predat 🙂 ale sak ty asi posuvas Lukymu ci nie?

lucim
30. apr 2010

to hore bolo dnes v meste , sme boli na obede v takej fajn restike a potom na stavani maja ... inak, na nozickach tie nove platenky ... a tieto su zo vcera, len taky bezny den.

majkas
30. apr 2010

no pristane ti to maminka 😉

lucim
30. apr 2010

majka vanicku luky uz zdedil od krstnych, takze u nas sa v nej asi budeme cvachtat na dvore. ... mimochodom, takuto prijemnu zabavu si pamatam od stakej z dediny z detstva, aj fotky mame z toho, horuce leto a dospelaci aj deti s vreckovkami zauzlikovanymi na hlavach v plechovej vani. 🙂 mi mame v pivnici dost miesta na skladovanie, uz to tam vyzera ako velke skladiste, kludne dones aj tu vasu. 😉

traktor
30. apr 2010

perfektne fotecky 😉 😵 😵 😵 , matko je fesaaaaaaaaaaak 😵 😵 😵

lucim
30. apr 2010

majka diiik za lichotku, co pijes? kedze ma tato novy "fotak", tak aj ja som na zaberoch. 😀 😀 😀
ozaj, co vam deti robia s vlasmi? mna matko chce furt cesat prstekmi a skuma mi ich. popripade vybera stipec a gumicku. 🙂

traktor
30. apr 2010

no mrzne mi to tu jedna radost....tak idenm hodit sprch..tak dobru nocku vsetkym slnieckam, maminkam aj oteckom...paaaaa 😵 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre