Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

ozi
1. máj 2010

Pôvodne sme chceli ísť do Turecka, ale takto nás to aj tak vyjde lacnejšie, za Maťa polovicu, za Samka letenku a za Sašku letiskové poplatky 😅 , ale sa teším, že to takto vypálilo a môj manžel sa super zachoval 😵 😵 😵

lucim
1. máj 2010

jaj taaaak, takze idete nakoniec vsetci piati? to je uplne perfektne. 😅 😅 😅

ozi
1. máj 2010

som si odskočila, nejaká záujemkyňa na BB o mikinku po malej 😉

tento týždeň sa mi podarilo predať sveter po Samkovi, tiež na BB, aj vy ste o tom minule písali, cez MMB je to bieda...

ÁNO IDEME VŠETCIIIIIII, SUPEEEEER, som vedela, že môj manžel je poklad 😵

lucim
1. máj 2010

ozi a som zabudla dopisat - pekny darcek mas vymysleny - a neboj, v atelieri su zvyknuti na vselico. 3 deti zvladnu 🙂 a gratulujem k predajom.

ozi
1. máj 2010

lucim, dík, už len to zrealizovať... 😕

u nás pohoda, všetko spí, až mi je to divné, že ma nikto nevyháňa od netu a na žehlenie som sa dnes vybodla 😀

asparaguska
1. máj 2010

Lucim, som rada, že sa ti ju podarilo kúpiť a nie za moju ktovie čoho cenu... Krásna farba, Maťkovi pristane... 🙂

Karamelka, princeznička... zlatulinká.... 🙂

battole
1. máj 2010

ahojte,hlasim sa dnes z pracovneho dna 🙂 boli sme orat 😀 , aj mala Sarlotka orala a to nie hocijako, ale na traktore 😀 , ked budem mat fotocky, tak ich sem hodim. To sa nasmejete 😀

lucim
1. máj 2010

aspar, no vidis, a cena bola ina ako v ase, ale nastastie blizsie k trakynej 🙂
ak by ste chceli vediet - tu trojkolku vazne odporucam, aj drahy bol spokojny s prevedenim, ze to co ma byt naozaj pevne je pevne, mysleli tam hadam na vsetko, vyborne sa ovlada, a matkovi sa v nej paci, keby ste videli tie rozziarene oci, aj susedovie psa sme nou nahanali. 🙂 som rada, ze sme do nej investovali, to by clovek neveril, ze ked nahodne preda mobil, tak bude mat na 2/3 trojkolky. 😀
ahoj batt, som zvedavaaaaa. 🙂

ozi
1. máj 2010

tak to je super, že ste dobre vybrali, nech Maťkovi dobre slúži 😉

koľko máte zúbkov? My dva, kto tu ich má najviac? A kto najmenej? 😕

lucim
1. máj 2010

my mame 4, najviac ma kto? ericko 7? a najmenej sutaziaci o pozuzlanu piskotu , brusi karamelka tam je este tusim , a ini ... 😀

battole
1. máj 2010

lucim, a aj my sme este pri piskotke....zuba ani jedneho , daleko siroko nic nevidno 😀

ozi
1. máj 2010

požužlaná piškotka? 😀 Pekná cena... 😉 Náš Maťo mal prvý zub až okolo roka, ale aspoň ich má teraz zdravé,

a hryzú vás drobce? Saška do prsníka našťastie nie, ale na mojom pleci si ich skúša 😀

lucim
1. máj 2010

kocicky, idem do sprchy, papaaaaaaa 😵

battole
1. máj 2010

ozi: moja este nehrizie,...zatial 🙂))) kedze nemame zubky 😀

battole
1. máj 2010

lucim dobru noc

ozi
1. máj 2010

no mne Maťo stlačil občas ďasnami prso, zuby ešte nemal, to teda tiež bolelo 😝 , Samkovi sa to podarilo len raz, a Saška to našťastie ani neskúsila 😉

lucim, dobrú 😉

ja tiež prchám, malá sa nejako vrtí a nespí kľudne, uvidíme, aká bude noc... 😕

batt dobrú, aj ostatné, ak tu ešte niekto je 😉

battole
1. máj 2010

ozi: ja som este chvilu tu, to som sa lucila s lucim 😀

ozi
1. máj 2010

batt, to ja som sa už lúčila s Tebou 😀

absolvovala som večernú očistu a idem 😔 , oči sa mi zatvárajú

dobrúúúúúúúúúúú****************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************

battole
1. máj 2010

ozi: och, tak prepac.....sladke sny prajem

nina41
2. máj 2010

Dobre ranko 😵 😵 😵
unas odvčera prši ,večer bola burka 😝 aspon cez vikend mohlo byť teplo

ani3012
2. máj 2010

dnes máme 10 mesiačikov 😵
olianko...............02.7........................Maxim
malka18.............02.7........................Silvinka

Meniny oslavuje: Žigmund , Atanáz, Atanázia, Aténa
Meniny oslavuje v ČR: Zikmund , Anastázie, Atanas, Atanázie, Atanáš, Rita

Kalendárium:
♦ Deň starých rodičov (vznikol z iniciatívy Američanky Marian Lucille Herndon McQuade, ženy v domácnosti, matky 15 detí a starej matky 40 detí, ktorá v 1970 začala kampaň za ustanovenie tohto sviatku, jej kampaň začal podporovať senátor Jennings Randolph, v 1973 sa Západná Virgínia stala prvým štátom, ktorý oslavoval deň starých rodičov, a v roku 1978 americký Kongres zoficiálnil tento sviatok a september sa stal mesiacom starých rodičov, symbolizujúc jeseň života)
♦ Svetový deň modlitieb za kňazské a rehoľné povolania /aj za duchovné povolania/ (vyhlásený pápežom Pavlom VI. v 1964)
♦ Mezinárodní den ptačího zpěvu

lucim
2. máj 2010

dobry den ,aky mate den? 🙂 tu je hnusne a prsi ... ja sa chcem ist trojkolkovaaaaaat 😒
oslavencom a starym rodicom vsetko naaaaj 😉

asparaguska
2. máj 2010

Ahojte....

U nás fúka, ale neprší...sem tam slnko zalezie za mrak...

Som práve objavila Zlatú bránu na stv2, tak na to čumím... 😅

monr
2. máj 2010

ahojky
osávencom gratulujeme

fotečky nádhera

zuby, najviac 8 máme my a vendulacky 😀 😀 😀

monr
2. máj 2010

a utekám, mám tlak vysoko vysoko, idem dávať zas magnézko. ☹

lucim
2. máj 2010

dobry vecer, matko dnes spal iba 1x, uvidime, ci teraz, ked pred 15 minutami zaspal, po kupani, ci to bude do rana alebo este pride santit.
ahoj moooon, tak vy ste najvacsi zubaci 😀

lucim
2. máj 2010

mon klidek, vylozit nozky, co cucat magnezko, nechat sa hickat a ono to klesne. 😉

monr
2. máj 2010

luci, mala som 160/120, motalo ma statočne.
maťko už búva? ja idem uspať toto moje šidielko, a asi zostanem aj ja v posteli.
prajem brú noc

ps: v tej trojkolke nemá maťko chybu 😉

aj karamelka, aj ostatné júlovčiatka

lucim
2. máj 2010

mon, zelam , nech sa ti polepsi rychlo.
matko ma dnes zaujimavy vecer, uz 4x som ho dokojovala, prsia mam vyzmykane, davaju prost menej ako teraz chce, ale UM nechce ani nahodou, to robi straaaasny cirkus. to pije len od tatinka, ked su sami doma a cez den ... a tata sme pustili na jedno pivko. 😒

zmurkaz
2. máj 2010

Ahoooooj .... tak už som konečne doma a chcem vám toho toooooľko povedať - len mi ešte Zuzi nestpí ☹ ...ale všetko raz bude....
... no jedna najsamväčia správa - dnes "leidy" spala v kočíku zaparkovaná 3 hodiny!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 a od včera vie piť z fľaše (jej muž kúpil Lucku v pol litrovej fľaši s takým cucákom - a ona pila 😅 ) 😵 😵 😵 😵 ,....takže to sú dve - ale obe 😵 😵

Lucka - nebude to žub? 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre