Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

battole
2. máj 2010

ahoj lucim: vidim, ze nie len ja stale riesim, ze neviem si zachovat rezim, na ktory uz ako tak nabehneme a Sarlotka pride a vsetko zmeni, a ja mozem zasa rozmyslat, ze co ako bude najlepsie 😀
baby: ako vam cez den spinkaju deticky?...myslim, ze kolkokrat. My sme spavali trikrat stale pravidelne, ale asi zacneme uz len dvakrat, akosi jej to tak vychadzalo cely tyzden....ale dnes to zase domotala a spali sme zase trikrat 😀 , tak to len mama moze vymysliet a tajne dufat, ze Sarlotka sa bude riadit jej pokynmi 😀 😀 😀

zmurkaz
2. máj 2010

No bat - ti držím palec - bo my až teraz ako - tak violáky približný režim ... a my spíme málo ... doobeda v priemere hodku a poobede tiež ...takže 2x

lucim
2. máj 2010

zmur nestras, posledny mesiac boli 2 choroby a medzi tym zuby, trosku kludu by sme si zasluzili 🙂
myslim, ze to bude tym vynechanym poobednym spankom. a dnes s prikrmov zvladol len trocha zeleninovej polievky s na desiatu chlebik so syrom, tak moze byt viac hladny. a vramci unavy ho obtazujem flasou, ked on chce prso. alen na 4 davky dorobene nebolo. 😉
zuzinka je velka sikukla, posielam pusku. 😵
mooon, dakujem este za pochvalu.
batt - rezim - v podstate, mame, keby spal dva krat, tak budem verit, ze dnes to bola vynimka. spava tiez asi tak po hodinke.

zmurkaz
2. máj 2010

no to by ste si zaslúžili 😉!!! ...ja som to takto mala doteraz - každý večer dieťa na prse tak 2 - 2,5 hodky 🙄 - proste si chcela dudkať a teraz už vie, že jej nikam neodídem, že ma bude mať "po ruke" 😀 😀 😀 - tak zaspí tak do 15 min 😉

lucim
2. máj 2010

zmur, aj ty si si to zasluzila, ze uz zuzinka vie do stvrt hodinky zaspat. je to vyborne, len nech to tak ostane. 😉 😵 😵
ale som rada, ze po odmietani vsetkych prikrmov matko uz 4 den papa - polievku, tak aj na zajtra nejaku vymyslim. 😝

zmurkaz
2. máj 2010

no to máš pravdu - aj tak môžeme len trpezlivo čakať ako sa tie naše detúchy rozhodnú ....a dúfať, že pochopia, že im chceme len dobre 😀 😀 😀 😉
A tak vám sa už lepší - keď už mu ako tak chutí 🙂 ...to je dobrý signál 😉

samayka
2. máj 2010

ahojte mamulky

ahoooj lucim a ahoooj zmurky 🙂

luciiim matejko nemá chybu na tej trojkolke. je parádna.. to je ten leonardo, že?? suprová... veď aj my budeme mať narodky a babky sa trhajú ktorá čo kúpi.. tak nech sa trhnú 🙂

my sme mali krásny ale ulietaný víkend.. a sme z toho riadne unavený. sýkorka už pol hoďku piluje... tak tfuj tfuj tfuj nech jej to dlho vydrží. dnes bola trochu viac upípaná, tak sa možno zajtra konečne zaradíme do klubu 8 zubáčov... ten ôsmy už jeduje dlho a nechce sa mu moc von...

a pridám nejaké foto... víkendové 🙂

samayka
2. máj 2010

lucim a aké polievky robíš?? aj my máme stále bojkot jedla... a syr dávaš aký??? babo raď, lebo tie naše deťuchy sú tuším stále na seba prepojené

zmurkaz
2. máj 2010

Ahoj Samy ..... a kam vy chodíte na koníčky? 😉

zmurkaz
2. máj 2010

no babuľky ... keďže mám deficit spánku - idem off ... pa zajtra 😵

sevzuz
2. máj 2010

ahojte kocky,
llucim fotecky matka mas krasne,
karamelka je tiez nadherna a aj sykorka🙂
a lucim kraaasnu trojkolku mate, dnes som u svagrinky pozerala fotky deti v mama a aj a z 20 deti bolo min 5 na takejto trojkolke, asi je fakt dobra🙂 aj my kupime asi taku istu
my sme boli cely vikend v mojich rodicov, som chcela pisat bakalarku ale nedala som ani ciarku bleeeee
musim sa nakopat aspon do zadnice 😠
a lukasko bol dnes strasne mrchavy tak som zvedava ci mu konecne vylezie nejaky dalsi zubok, tacia sa mu dva dolne tak som zvedava co z toho bude

a zmurka bratulka k spaniu

a oslavencom vsetko naj

lucim
2. máj 2010

bola som vesat pradlo, som nan zase skoro zabudla. 😉
samy ahooooooooj. dakujeme, ano, je to leonardo, inak, ja si tiez myslim, ze nam ju este stari rodicia preplatia. 😀 😝
eluska je krasna, je taka spokojna pri tych konikoch a v tej satke uuuplne cooool a v klobuciku krasna cica.
ale polievky? mali sme kuraciu- normalnu, len bola bez korenin a jemne osolena, s rezancekmi mu straaasne chutila (vsak sa jej aj hovori zidovsky penicilin a urcite matka vyliecila) 😀 , potom som robila pre nas sampinonovu kremovu s bambinom a zemiacikmi, este pred dochutenim som matkovi odobrala, jasne ze bez hub, a dnes bola zemiacikovo mrkvickovo karfiolova, s troskou masla. ... myslim, ze ked uz mame skoro 11 mesiacov, ze uz taketo moze, hlavne ze cosi papa. 😉 a po tych hnackach mame obcas trosku prisalat dovolene.

lucim
2. máj 2010

zmur - sladke snicky 😵
ahoj sevzuziiiiiiiiii , ja ze kde si sa nam stratila? a este kolko tej bakalarky treba?
vdaka vdaka, nad trojkolkov som dumala tusim zo 2 mesiace, rozhodla som sa pre lepsiu a nelutujeme. 🙂 just som si otvorila mama a ja , 4x leonardo z 22 vozidiel, ale jednoznacne je tam v prevahe 😀 😀 😀

samy a syr som zabudla dopisat - davam zerve (gervais) alebo kidiboo. 😝

lucim
2. máj 2010

jeee sev, ty si mi oklikala na FB cely album? idem si to precitat, diiik 😀

lucim
2. máj 2010

kde ste kto?

sevzuz
2. máj 2010

ja som tu

sevzuz
2. máj 2010

no vsak hovorim o tom mama a ja som si to tak v hlave ratala , sranda inak
bozinku ja stahujem fotky z mobilu cez blue tooth tu skysnem aj do polnoci☹
a z bakalarky chyba vsetko:-/
a lucim, co hovoris na alli? len ma neodrad 😔

lucim
2. máj 2010

alli? ak nezmenis jedalnicek tak, ze zrusis tuky zo stravy, budes si musiet veeelmi kontrolovat prdiky, budu mastno oranzove. neodradoila som? 😀
ja taham fotky najprv cez kabel do pc a potom cez pomale pripojenie na net, takze poznam .... a vcera som patrala, ci notebook nema bluetooth, a asi nema, asi by som mu musela nieco pridat. 😒
a z bakalarky napis nazov, meno, datum, miesto a budes mat stvrtinu hotovu ... a este na zaver napis, ze koniec. 😀 😀

sevzuz
2. máj 2010

lucim no asi ano 😅
no bakalarka fuj fuj ked precitam knihy tak to nejako spackam 😒

nina41
3. máj 2010

Dobre ranko 🙂 🙂 🙂

traktor
3. máj 2010

dobre ranko, oslavencom vcerajsim aj dnesnym vsetko najlepsie 🙂 ...u nas dnes pod mrakom, ale nevadi, vsak slniecok mam doma dost 😵

ani3012
3. máj 2010

Dnes máme 10 mesiačikov ♥♥♥ 😵 😵 😵

zuzzii.......................03.7................Oliver
vendulacky..............03.7.................Emma
janulkaVALOVA........03.7.................Jakub
fibi.........................03.7..................Linda
zunajda..................03.7...................Lea
majaza...................03.7.................Veronika
nykyta...................03.7....................Martin

Meniny oslavuje: Galina ,Timea, Horác, Desana, Halina
Meniny oslavuje v ČR: Alexej, Horác

Kalendárium:
♦Deň slnka (Program OSN pre životné prostredie – UNEP)
♦Svetový deň slobody tlače (OSN, UNESCO, vyhlásený 1993, oslavuje sa od 1994; v ten deň 1991 bola prijatá Windhoekská deklarácia o podpore nezávislej a pluralitnej africkej tlače na Seminári o podpore nezávislej a pluralitnej africkej tlače, organizovanom UNESCO a OSN v namíbijskej metropole Windhoek)
♦Světový den alergie a astmatu

zmurkaz
3. máj 2010

dobré ránečko ....oslávencom 3x hurááááá 😵 😵 😵 😵 😵 ...hlavne malej Emuš cmukiii 😲 😲 😲 😲 😲

...aaaa ... ja som sa dočkala : môj muž, ktorý veľmi s "nerozprávajúcimi" deťmi nevedel FUNGUJE 😵 😵 😵 😵 😵 ...nie len že zvládol poldňa s malou, ale dnes išiel aj s malou odprevadiť Jurka do škôlky a ja si tu užívam byt bez nikoho 😵 😵 😵 😵 ...chápete? 😵

brinzulka
3. máj 2010

ahojte
vsetko naj
babule, co kojo....aky mate cyklus? ja mesiac a pol...a teraz zasa mesiac a pol....asi je to normalne, ze?

zmurkaz
3. máj 2010

Ahoj Brin .. no tak presne tak som to mala aj ja ....dostala som a mesiac a pol nič .... a teraz mám mať 15-teho tak som zvedavko 😕

brinzulka
3. máj 2010

lebo pri prvom nabehol v pohode...toto...netusim, ze co...kde ..ako....a keby k lekarovi...

brinzulka
3. máj 2010

nie keby 😀 ale kedy 😉

brusinka.pusinka
3. máj 2010

Krásné raníčko všem a oslavencům sobotním nedělním a dnešním jen to nejkrásnější a nejsladší přejeme a posíláme cmuk 😵

zmurkaz
3. máj 2010

ahoj Brusi
Brin ...ja som po Jurkovi mala ukážkový ...na deň a snáď aj na hodinu presne... 😉 a teraz je to o ničom

zmurkaz
3. máj 2010

babulky ... idem niečo porábať 🙄 ...sa mi nechce - ale čo už ... a o 12:30 máme poradňu 😉 pa večer 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre