Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

battole
3. máj 2010

brisunka, traky: dik
inn: a nezvyknes erikovi dat cucnut aj vonku, ked je taky uplakany?....lebo ked hovoris, doma sa tym ukludnil....

inneska
3. máj 2010

no tak spapal asi 5 lyžičiek a šmitec 😒

batt..erik si cucne len v polohe ležmo, takže asi by to nešlo 😅 dúfam, že takýto výstup tak skoro mať nebude 😝

zaba2707
3. máj 2010

dobry den bambulky, zasa po dlhsej odmlke 🙂 idem trosku zreferovat
min. tyzden nejaky nabeh na anginu ci co myslela som ze zuby ale zatial ziadny novy kus na obzore cize stav zubov 2 kusy, min. tyzden v jaslickach vobec nebol tak som si ho uzivala 🙂 no a dnes bol , odchadzala som plakal ja slzy na krajicku ... ale plakal uz z unavy takze len ho uspali 🙂 zobudil sa zahral sa napapali ho zasa sa zahral a zaspal druhy krat prisla som po neho z prace som letela ze co dnes chuda moje a on si spokojne spinkal tak som taka spokojna s dneskom bodaj by to takto zostalo ... maj uz musim chodit do prace ale dohodla som len na pol dna a od juna potom uz aj na dlhsie takze takto sa mame my ... docitavat nejdem nestiham, len mi dovolte popriat vsetkym oslavencekom vsetko vsetko vsetucko naj

no a novinka ohladom mna bola som u ocnej a mam predpisane okulky na pocitac a citanie ... takze pockam na vyplatu a pojdem nejake vybrat .. na prave oko som slepa ako patron 😀

battole
3. máj 2010

zabi: a ty uz vobec nekojis? ci si ani nekojila? alebo ako to riesis, ked maly je v jasliach?

lucia32
3. máj 2010

Na Úřad práce v Kroměříži přijde chlapík a upoutá ho inzerát
# # "gynekologický # asistent".
# # #
# # # Ptá se zprostředkovatele,v čem ta práce spočívá.
# # #
# # # Úředník vytáhne složku a říká:" No, to přijmete příslušnou dámu,
# # připravíte ji # na vyšetření, # svléknete spodní prádlo, uložíte na
# # vyšetřovací křeslo, namydlíte rozkrok, # oholíte a pak jí jemně vetřete
# olej
# # na pohlavní orgán. Plat je 24 700,- Kč # měsíčně.
# # # Ale jestli máte zájem, musel byste do Benešova, to je odsud 270 km.
# # #
# # # Chlápek se podiví: "Jo tak, ta práce je v Benešově ?
# # #
# # # Úředník: Ne, práce je tady, v kroměřížské nemocnici, ale v Benešově
# # momentálně # končí fronta zájemců ..." .
# # #
😀

battole
3. máj 2010

lucia: dobre 😀

zaba2707
3. máj 2010

batt kojila som do 5 mesiacov potom mi odislo mlieko takze odvtedy na UM ... a mlieka vela nenapijeme jedna davka rano pri prebudeni 150 ml a vecer kasa z210 ml mlieka okrem toho dva tegliky ovocia a jeden teglik zelenina a maso

inneska
3. máj 2010

z prvomájového víkendu 🙂

zmurkaz
3. máj 2010

jéééé 😵 😵 😵 😵 😵

inneska
3. máj 2010

a vidíte tam tu klobásku v erikovej ruke?? 😀 😀 ju schmatol a už ju žužlal 😀

zmurkaz
3. máj 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 - šak je chlap 😉
...no a som zabudla zreferovať z poradne ...váha 9620g, všetko OK ....len som jej hovorila, ako Zuzi "šmajdá" na jednu nohu - tak nás pre istotu poslala k ortopédovi - ale jedným dychom dodala, že to tak deti do roka zvyknú - že to sa "spraví".
No a večerné kaše mám zarábať s mojim mliekom a keď sa mi nepodarí dosť odsať - že môžem aj s vodou - že keď je tak výdatne kojená - že to neva 🙂

no a idú nám obe horné dvojky.... 😢 😢 😢 😢

katica5
3. máj 2010

Ahojte baby, vsetko naj oslavencom dnesnym aj minulym, chvalime fotocky a videjka
dnes sme boli v poradne Max ma 9075gramov a 75cm a som slobodna mamina Maxov ocino dostal padaka randi si totiz z viacerymi babami naraz svi.a jedna...som nastvana...

anavi85
3. máj 2010

katica - no pekne...hlavne, ze ste zdravucky a mas maleho

anavi85
3. máj 2010

dala som aj nove fotecky, tak pozrite ako rastieme 🙂

samayka
3. máj 2010

juuuj kati, čo to čítam??? že ho hanba nefackuje... takého krásneho syna má.. joooj ako by som ja vedela takýchto "oteckov" niekam nakopať... môj bývalý bol taký sukňoš... určite by ho ani bábo nezastavilo. nech je mu zem ľahká 🙂 a tebe bude s maxíkom dobre, neboj. a ako písala anavi - hlavne že ste zdravučkí a kráááásne miery máte 😀

inka,anavi - fotky krásne

traktor
3. máj 2010

katica ty to zvladnes, si silna a mas maleho, ten je nadherny 😵

zaba2707
3. máj 2010

juuuuj kati, isto nie si v lahkej situacii ale povedzme si uprimne ... myslim ze kazda bude suhlasit ked budem tvrdit ze detusky su nase vsetko, su to preco zijeme, a ty si isto silna chvilu to preboli ale Maxik ta bude hnat vpred drzkame palceky ... a v neposlednom rade sme s tebou cmuk

katica5
3. máj 2010

a ma naraz aj viac bab teraz si pisem z jednou s ktorou tiez chodil, to je clovek bez chrbtovej kosti

anavi85
3. máj 2010

kati - viem, ze je to tazke, ale kasli na neho...maly je dolezitejsi a hlavne, ta potrebuje...deticky su predsa nase zlaticka 😀

inneska
3. máj 2010

dakujeme 😵

kati..je to fakt svinstvo od neho...ale ja by som tiež na tvojom mieste spravila to isté, kopla ho do zadku...maxík je pre teba priorita, ten stojí za všetkých chlapov 😉 držím palčeky, aby ste to zvládli..

zmuri...a kedy pôjdete na orto?? 😅 a krásne rastiete 😉

anavi..idem kuk fotečky 😉

blani2
3. máj 2010

Ahojte bambulky, moc vás zase po nějaké odmlce zdravím 🙂

Spešl objímám na dálku Kati 😔 Jak píšeš, je to bezpáteřňák a nezaslouží si takové 2 poklady.

lucim
3. máj 2010

dobry vecer zlaticka.
Kati, ja mozem sa mozem len pripojit ku kockam, myslim na vas, objimam ta, ten clovek si vobec neuvedomuje, ake poklady vo vas mal a nezasluzi si vas. nech sa hanbi. 😒

katica5
3. máj 2010

dakujem baby

lucim
3. máj 2010

inn, ericko je dobryyyyy na tych fotkach 😀 🙂 🙂 , anavi, pekne zabery 🙂 🙂
dnes krasne poradnove miery, aj zuzanka, aj maxik 😉

blani2
3. máj 2010

Chválím všechny fotky - krásní jste a posílám gratulace oslavencům 😵 My jsme o víkendu slavili první narozeninky mojí neteřinky. Je až neuvěřitelné, jak ten čas letí.

Fotodokumentace spešl pro Innesku 😉

zmurkaz
3. máj 2010

no tak som už tu 🙂

Kati ... super si urobila 🙂 ...radšej nikoho ako takéhoto bezchrbťáka!!!! A neboj .... teba si nájde lepšia partia .... nepotrebuješ jeho! No ono to asi teraz bolí - ale časom sa budeš tešiť ako si dobre urobila 😉

zmurkaz
3. máj 2010

Inn - no ten doki, čo mu chcem ísť má kojencov utorky doobeda - to odmietam vstávať na 7:00 a štvrtky poobede od 12:00 ...a ide to tam supiš 😉 ...no rátam, že asi dostaneme nejaké masáže a orto obuv 😖 ...no ale keď stojí - tak si sama tú nožičku dá rovno - ale keď robí kroky - čím je unavenejšia - tým viac ju dáva dovnútra ☹

katica5
3. máj 2010

zmurka uz neboli uz viem aky bol a je hajzel... a uz mi je lepsie vcera ked som sa to dozvedela to bolo hrozne...

hathor1231
3. máj 2010

katica,vsimla som si na FB,ze si single... hlavne,ze si takto stastna a pokojna 😀 ja som si vzdy hovorila,ze je lepsie ziaden otec ako otec kreten 😀 drzte sa 😵 xxx

katica5
3. máj 2010

hat dakujem 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre