• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
blani, jeeeeej, torta .... mnam.. neterke zelame vsetko naaaaj . a nejake foto s kubickom nebude? :wink:
mam otazku- dokazete ma niekto do prvych narodenin naucit robit zdravu tortu pre matyska? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
zmur, snad bude ta nozka ok.

a jedna foto specialne pre samy - ale aj ini mozu kuknut ... najprv matko dostal od svokrusky samy truuuuubu v tvare Nema - jasne ze oranzovu, no nedokupis k nej dalsie prislusenstvo s kolesami, aby mala na com trubit? :grinning:
3. máj 2010 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blani...parádna tortička :dizzy_face: :dizzy_face: si šikulka, a ten poťah si kupovala, či robila?? :wink: a verím, že sa torta lucinke páčila :dizzy_face:

zmuri...uvidíš čo ti povie, je lepšie ísť, ako potom keby ti mali vravieť, čo ste skôr neprišli...mne erik často stúpa na špičky...ale tak, že prstíky ma zohnuté a tak na nich stolí..aj nechtíky mu potom rastú tak dogulata, musím často strihať..snád sa to odnaučí, ma bolia nohy aj za neho, ked ho vidím tak stúpať :sweat_smile:

kati..teraz sa budeš môcť naplno venovať len maxíkovi :dizzy_face: cmuk pre vás :wink:
3. máj 2010 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inn nemyslim, ze tie nechtiky s tym suvisia, to mava vela deticiek bezne, aj my napriklad. a stupanie sa urcite zlepsi. :slight_smile: :wink:
3. máj 2010 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucka, dakujeme :slight_smile: a zdravá tortička ... http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=3776
3. máj 2010 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inn - ja to tiež hovorím - radšej skôr a zbytočne ako neskoro a potom si hlavu búchať :slight_smile:
No a to by bolelo aj mňa ... micúch - čo vymýšla? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. máj 2010 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jééé ... podobnú tortu robíme ... ale tvarohovú ...mňáááááám :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. máj 2010 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no som nestihla ... tú prvú :grinning: :grinning:
3. máj 2010 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nie, konik my cita myslienky a plni zelania skor ako si to ja pomyslim :grinning: :grinning: :grinning:
idem na to kliknut. -kujeeeeeeem :wink:
3. máj 2010 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuuuha, tak to mam hnusnu chybu, fuuuj, treba ma citovat do tej garamatickej temy .. MY MI :angry: pardon.
3. máj 2010 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci...ked on tolko tak stojí, že by to aj kludne mohlo z toho byť :grinning: jeden nechtík sa nám úplne štiepil na dvojo, ale som ho zostrihla, a dalej rastie pekne..

zmuri...povymýšlajú tie deti :grinning: ale zrejme ho to nebolí, ked tak postáva, a hrá sa popri tom :sweat_smile: tak nech vám na orto povedia len pozitívuš info :wink:
3. máj 2010 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucim .... :grinning: :grinning: :grinning: ...,.šak sa stane ... nám by tu aj jedno I/y stačilo a rozumieme si :wink:
Inn - :grinning: :grinning: ... veď to aj nám dokina hovorila, že deti budú robiť len to, čo ich nebolí (v súvislosti s tým, že sa Zuzi postavila v 6 mesiacoch) .... a nech povie čokoľvek - viem, že to len tak nenechám ... aj keď do roka by to malo byť akoíže OK ... sa to zanedbá a potom to bude horšie :wink: ... si z toho vrásky nerobím :slight_smile:
3. máj 2010 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci...a už aj ideš do gramatického okienka :grinning: a si nasadila chrobáka do hlavy s tou tortičkou, asi spravím pre erika(a ostatné deti) a pre nás klasika korpus+krém :slight_smile:

zmuri...očividne ho to nebolí, lebo si tak postáva a hrá sa...resp. aj tak krokuje :sweat_smile:
3. máj 2010 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta torta je fajn, aj pre amaterov ao som ja zvladnutelna. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
inn - tie nechtiky, aaach jo ... a mi povedz, ako to zvladas strihat? u nas nozky vacsinou len s asistenciou tatinka po kupani, ked je unaveny a tato drzi nohy, ruky zase mozem len pilnikovat, aj to na niekolko krat. :confounded:
3. máj 2010 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inn, Lucim, děkuji :dizzy_face: :dizzy_face: Inn, tak si představ, že to je klasická poleva. Su to ale zbabělec, co??? :grinning: Odvaha na marcipánový potah mě velice brzy opustila..ale! korpus jsem dělala podle tvého receptíku a byl mňáááám :wink: ještě jednou ti tímto děkuji :slight_smile: S krémem jsem experimentovala. Našla jsem jednoduchý receptík salko + máslo (mňam) a do náplně jsem ještě přidala ostružinovou marméládu a borůvky. Na tu růžovou polevu jsem nemohla sehnat potr. barvivo, tak jsem využila borůvkovou šťávu :slight_smile: Naštěstí se všichni olizovali a já byla spokojená, že si pochutnali :slight_smile:

S tím stoupáním přes prstíky to dělá Kubulka občas taky. Doufám, že to brzy přejde.

Lucim :wink:
3. máj 2010 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my striháme tesne po zobudení (teda ja) a tri telke ) :slight_smile: ... a obvykle vydrží ... ona je totiž zvedavica a musí sa pozerať čo sa jej to deje :grinning: :grinning: :grinning: ... a keď nem trpezlivosť - tak "aháááá - čo je to tam" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. máj 2010 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hehe ale aj garamatika sa mi podarila, dnes mi ide. :grinning: :grinning: :grinning:

receptiky mam ulozene, torticka bude, uz sa tesim :slight_smile: a pre dospelych moze byt smotanova. trebars aj z marina keksov. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Inn - ja to tiež hovorím - radšej skôr a zbytočne ako neskoro a potom si hlavu búchať :slight_smile:
No a to by bolelo aj mňa ... micúch - čo vymýšla? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
čo mi to tam pridalo ....? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
3. máj 2010 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blani, kubik ma taky krasny usmev. :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. máj 2010 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
místo dalších fotek jsem to odeslala..

tak noch einmal
3. máj 2010 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blani pekneeee a kuchynsky pomocnik je dokonaly, ako u nas. ... aj u vas.. .a vas .. aj vas :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

zmur, ti tam nejaky skriatok pridava micucha? komu hovoris micuch? :grinning:
3. máj 2010 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucim, děkujem :slight_smile:

Zmuri, to je super tip ta telka na stříhání nehtů. To zavedu :wink: U nás je to vždy boj. Ruce ještě jakžtakž ale na etapy. Nohy jako u Lucim, pouze s asistencí..
3. máj 2010 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a já co je to micúch, mi to nechce nik vyguglit :grinning:
3. máj 2010 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
micúch je malé dietko krásnučké vymýšlavé ocmukané :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...taký nezbedníček
A Kubíček je kráááásny ....super varí :grinning: :grinning: :grinning:
3. máj 2010 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blani :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
zmuri..opakovanie matka múdrosti :grinning: :grinning:

luci...celkom drží na strihanie, ale niekedy riadne kope a smýka, tak nestrihám...a tiež vždy niečo do ruky, mobil, klúče, u nás oblúbené tic tac :slight_smile:

blani..dôležitý je výsledný efekt, hlavne že pekne vyzerala a chutila :wink: a supiš si si poradila :wink: kubík je moc podarený, krásny smejko..a to v kuchyni, ani sťaby som tam erika videla, nápodobne to u nás vyzerá :grinning:
Blani - a ty nie si Moraváčka?
3. máj 2010 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas je telka v zaujme len ked na nu matko lezie a z najvacsej blizkosti chce ukecavat hercov, inak takmer bez zaujmu .... ale aj tak dik za typ. ja to s tym pilnikom nejak pobojujem. :wink: mam 2 pre matka - jeden na hranie, druhy na pracu. :slight_smile:
3. máj 2010 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
3. máj 2010 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok