Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

inneska
3. máj 2010

tiež slyším poprvé micúch 😀

a spomenuté marína keksy...kúpila som jedny a dala do presnidávky miesto sunariek..sa mi tam viacej lúbili...môžem mu ich aj dalej dávať, či radšej ee ?? 😕

lucim
3. máj 2010

hehehe micucha do gooogla 😀 😀 😀 😀 😀 blani, 100bodov ... podla mna je micuch muzsky rod od micky 😀

lucim
3. máj 2010

inn, idem kuknut na zlozenie....

zmurkaz
3. máj 2010

micúch a micúška 😉

inneska
3. máj 2010

u nás tiež už telka prestáva byť zaujímavá...tak púšťame cd...a erik chodí k veži si pridávať hlasitosť 😀 minule mi doniesol vydrapnutý ten gombík na hlasitosť 😀 😀

blani2
3. máj 2010

Zmur 😀 a jsem Moravačka, prečo? toto slovo my nepoužíváme 😎
a děkuji, i vaše bambulatka jsou kouzelné, do jednoho - Zuzanka, Eriček, Matýsek a dalšííííí 😵 😵 😵

a je mi jasné, že to u vás všech vypadá jako přes kopírák 😀

Dnes jsou tu samé výborné tipy, zítra jdu kupovat tic tac 😎

já sháním dřevěnou postýlku. Ale nechci moc drahou, max. 300 kč. Chceme ji rozřezat a využít jako zábranu na zahrádku, aby ti naši 2 rarášci nespadli ze schodů v chatce

inneska
3. máj 2010

ja som dnes erikovi ukazovala kocúrov...že aha cickoši idú, šak ked je cicka, tak chlap od nej je cicko, nie?? 😀

blani2
3. máj 2010

to mi připomíná, jak jsme tu překládaly čižmy 😀

zmurkaz
3. máj 2010

Blani .... sa mi to tak zdalo 😵 😵 😵 😵 😵 ...ja to môžem 😵 😵 😵 😵 ...a viem že vy také nepoužívate 😉 ...My máme rodinu v Skalici, Holíči, a v Kyjove 😉

blani2
3. máj 2010

Inn 😀 😀 😀 no jasně, jdeš na to logicky 😀

zmurkaz
3. máj 2010

inn 😀 😀 😀 😀 😀 😀 my máme cicušku - bez rozdielu pohlavia 😀 😀 😀

inneska
3. máj 2010

blani..tictac sú oblúbená hračka v kočíku...najlepšie, ked ich je tam nejakých 5-6 cukríkov, vtedy to najlepšie hrká 😀

blani2
3. máj 2010

Zmur, vážně??? Já jsem z Hodonína a v Kyjově pracuji 😉 To je náhoda 😉

lucim
3. máj 2010

jo, tic-tac-y dnes matko objavil, paradne ho bavili, inak sa strasne rad hra s mojimi winterfreshkami cukrikmi. 😉
mariny- obsahuju mlieko vajcia gluten, este by som ich nedavala, urcite nie pravidelne... ja obcas matkovi prilezitostne dam kusok keksika alebo nesolenej tycinky, ale do stravy by som to este nedrvila.

blani a mate rovnake myslienkove pochody ako my - potrebujem zabranu pred krb, a ze ci nezozenieme lacnu drevenu postielku a neupravime . 😉

inn 😀 😀 😀 erik nicitel 😀

inneska
3. máj 2010

aké dalšie slovíčko si ideme preložiť?? 😀

lucim
3. máj 2010

kojo pauza ...............

inneska
3. máj 2010

luci...vdaka za radu, tak pribežne miniem balíček a potom počkáme 😉

zmurkaz
3. máj 2010

Blani jééééééé 😵 😵 😵 😵 😵 ...no v Hodoníne je už ani neviem kto (môjho otca koňa brat 😀 😀 😀) a v Kyjove má tatino sesternicu .... ale sa stretávajú veľmi málo .... už je dosť staršia .... a v Skalici má bratrancov - tam sa chodí častejšie 🙂 . V kyjove bývajú každé 2 roky nejaké slávnosti .... že? Nevieš kedy majú byť? Či tento rok alebo na budúci ....

inneska
3. máj 2010

blani, zmuri...nebudete náhodou nakoniec rodina?? 😀 😀

inneska
3. máj 2010

my už spinkáme 😵 asi hodinku...

zmurkaz
3. máj 2010

v Skalici sa sem tam použilo "já ti jednu lisku" čo to je? 😀 😀 😀

zmurkaz
3. máj 2010

hop ... lisknu 😉

zmurkaz
3. máj 2010

ty to by bolo 😀 😀 😀 😀

blani2
3. máj 2010

kojo pauza za námi 🙂

Zmur 😀 jakože já tí jednu fláknu 😀 už rozumíš? 😀 A ty slavnosti to bude asi Slovácký rok. Bývá ale jen jednou za 4 nebo 5 let. Zatím jsem nic na netu nenašla, zkusím oslovit Kyjovjáky a dám vědět.

Inn, bohužel rodina asi nebudeme, nemáme koňa 😀

blani2
3. máj 2010

Lucim 🙂 dnes surfuju a našla jsem nějaké levnější, ale je to hned fuč 😠 Musím hlídat. Kdyžtak si koupíme jednu a podělíme se 🙂 Nám stačí tak metřík.

zmurkaz
3. máj 2010

no jasné 😵 😵 😵 😵 😵 ...my sa doma na tom tááák zabávame 😉 ..len som chcela hodiť aj sem 😉
NO! Slovácky rok 😵 😵 😵 😵 ...a som myslela, že to býva častejšie ... sme na to prišli asi pred 2 rokmi....
...a ani my nemáme koňa 😀 😀 😀 😀 - ba - modrého máme - možno niečo z toho bude 😉

zmurkaz
3. máj 2010

a ste to super vymysleli 😵 😵 😵

blani2
3. máj 2010

no nic, bambulky, jsem ráda, že jsem se tu s vámi tak nasmála. S vyplavenými endorfinky a enkefalinky se bude hned líp usínat 🙂 Jdu na kutě. Nejsem sova ale násilým přeučený skřivan. Sladké sníčky 😵

lucim
3. máj 2010

dokojene 🙂
blani ja som tiez nasla, a tiez uz predane, hladame dalej 🙂 my potrebujeme 3 diely pred sikmy krb. nasla som aj original, ale za to chcu ine peniaze .... 😖
lisknu je pekne slovo 😀
inn nemas zac. 😉

zmurkaz
3. máj 2010

blani 😀 😀 😀 😀 😀 ...dobrú nocku 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre