Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucim
4. máj 2010

drziak a taska sa daju ozeliet za tu cenu, ak je trojkolka naozaj v poriadku. nie?

lucia32
4. máj 2010

Aj ja som tu...som skypovala...dakujeme za cmuk, Naty už papulka funguje o106 😀

jajona
4. máj 2010

no mládenec je už hore. ale dnes pekne potiahol. skoro 2,5 hodiny

tak sa majte pekne 😎

aspine
4. máj 2010

lucim 😵 rada jsem vas pobavila 😉
prubezne koukam na tvyho Matyska a je to poradnej kus krasnyho chlapa 😉
mas chvilku pro sebe? jejej co bych za to dala.....Marketka dopoledne vstavala asi prdylkou napred a pak celou dobu v kuchyni se vztekala a ricela ze uz to neslo vydrzet 😕 davala jsem ji do ohradky vsechno mozny a za par minut zas rev 😝 no jsem ted odrovnana ale nikde nikdo ze by mi ji vzal ven.....tak budu muset jit nejspis ja.....nebo ze by sla Marketku sama? 😀

ven tak aspon ze se profi fotky povedly 😉 a ted uz bude zad delat paradu nad hladinou 😀
a v nedeli jsme taky byli v ZOO 😉 jenze tak nejak stridave prselo, ze jsme spis byli zalezli na kaficku a na dorticku nez na zviratkach 😀 tak treba priste.....

takze se zas vypinam a kouknu nejspis vecer 😉 teda pokud se nekde cestou nevybiju 😝

lucia32
4. máj 2010

jajo, aspine...papáááá

lucim
4. máj 2010

debilny internet mi nechce dopriat klebetenie, furt mi pada ....
jajo, sorry, kuknem inokedy, nenatahuje mi teraz obrazky, asi to nakopem ...
aspi mam teraz par dni doma manzela a do lekarne teraz nechodim, matko je konecne zdravy, vesely, takze mam volno, ze si ho ani neviem uzit 😀 a dakujeme za pochvaly.
verim, ze marketka to ma len docasne a mrzutost ju opusti uz aj hned. 😉 a samu ju pustit von? vsak skus, co to urobi? 😀 😀 😀
ahoj lu, ahoj ani. 😉

traktor
4. máj 2010

juj aj mne to tu blbneee, hodinu taha, mrzne...na porazenie...inak krasne fotecky, videa, krasny zazitok z pipanim a lili od alex perfektna, uz chodi...kto bude dalsi? 😀 😵

lucim
4. máj 2010

lili chodi????? jeeeeeej. neskutocne male ziena, gratulujem, alex, len ta nas popri malom sidle zanedbava, aspon sa jej stikuta? 😀 😀 😀
ahoj trakyyyyyyyyy 🙂 🙂 🙂

traktor
4. máj 2010

ahoj lucim 😉 ...na fb ma chodiaci dokaz 😀 😵

lucia32
4. máj 2010

treba mi monitor na PC...notebook drahá oprava, tak by sme to prepojili takto...musím pohladať niečo za solídnu cenu, zatial som našla používanú LCD za 60€ ...v susednom meste za 70....žeby som si dala inzerát? 😀

lucia32
4. máj 2010

traken ahoj...no aké novinky tu púšťaš...ja FB nejak zanedbávam, aj farmu, ma to prešlo 😝 ale Lili idem kuknúť...

traktor
4. máj 2010

takze 2 deticky zacali chodit na 10 mesiacov 😵 😵 😵 boze ako to rychlo ide...este teraz sme pisali, ze tu ma koplo, tam ma koplo..

traktor
4. máj 2010

lu ahoj 🙂 ..no kus ma pustilo na fb..bo dnes nic moc...nic mi nejdeeeeeeeeeeeeeee 😖

traktor
4. máj 2010

otazka...kto ma...aky velky treba bazen ku smykalke z loptickami?...nechcem obri, len taky akurat...nemam ani predstavu, ze aku velkost.....a potom ked niekto natrafi na pekne botasky tam mi hodte link bo ma porazi...matkovi su uz male treba nam 21 a nikde nic nie je len ....vyborny stav ale okopane 😕 ...a ceny.....ze 20 eur za botasku nedaaaam

lucim
4. máj 2010

odkaz som uz nasla, video mi to zatial necce prehrat 😠 to je tak, ked na fb kukam az poobede, kooopec novych veci potom neviem, hlavne sa stracaju medzi vasimi zeleninami 😝 😝 😝
inak - ja som vlastne pohodlne rada, ze v tomto matko po mne nie je - ja som tiez v 10mes chodila , a ze mame snad este zo 2 mesiace chrbtovy klud. 😉

lucia32
4. máj 2010

traky...no kukla som, paráda...aj moja Bianka chodila na 10 mesiacov 😅 , šťastie, že sa Natálka neponáhla, ona zatial trénuje štvornožkovanie 😀
A kto ešte chodí? Niekto písal, ale nem pamätám....
Nám dnes prišli botasy a sú cool http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=2053549

lucia32
4. máj 2010

lucim...to je fajn, že nechodia, bo ked chodíme za ručičky, tak nič moc, terbalo by aspon o 15 cm dlhšie končatiy, aby som sa nehrbila 😀

traktor
4. máj 2010

veru bud rada...niekedy je to uz nebezpecne, matko uz vie vyliezt aj na postel...aj zlezie ale obcas, este tak ze az sok prezivam....a zacina byt tvrdohlavy, ked nieco chce nepusti z rucky ani za svet....este dobre, ze je stale to spave dieta...ze sa to da...a chcem sa ta lucim opytat, matko teraz zacal menej jest, aj mal trosku sopliky...ze asi zuby bo vsetko inak ok...dokyna dala nutrolin b...uz som ho aj vybrala, len mam doliat vodu...to dobre na brusko aby jedol?

lucia32
4. máj 2010

Idem umyť auto na okne...teda okno na aute 😀 a nalepiť nálepkovú clonu pre Natýska ...

traktor
4. máj 2010

ta mas matkoooo 😀 😀 😀

traktor
4. máj 2010

a botasky v dobrom zavidim...ja som kopec na baby nasla a na chalanov nic...a ked tak fakt nechapem v akomstave a za aku cenu....to ako ked in dala rano ten link...fuj , otras..a rifle ze 42 eur....ma odvahu ta baba ...

traktor
4. máj 2010

u nas veeeeeeeeeeelmi prsi a hrmi a je tmaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

traktor
4. máj 2010

pomooooooc aj fukat veeeeeeeeeelmi zacalo

lucia32
4. máj 2010

tu krááása 26 stupnov, len ísť k vode...

traktor
4. máj 2010

u nas tak bolo vcera.....ale dnes....konec sveta

lucia32
4. máj 2010

traky...ale velkosťou sa riadiť velmi nedá, bo kukám, že 21 a vnútorná dlžka 11 cm 😅 , my máme 19 a vnútro 12 cm...aké vám treba vnútro? 13 cm?

monr
4. máj 2010

ahojte babule,
hlásim váhu 7980 g a 71 cm. 😀

srdečne gratulujem Inke k narodkám a drobcom k výmesačníku 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre