• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
samy, vitaj v klube 8 zubcov :grinning: :grinning: :grinning:
4. máj 2010 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak konečně pár fotek i s plnou krásou v profilu :grinning:

My máme taky 8 zubů, kdo dá víc :grinning:
4. máj 2010 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jsou trochu na přeskáču, ale dlouho jsem nepřidávala, tak jsem musela sáhnout "do archivu" :slight_smile:

a večer přidám dvě povedená videa :wink:

aspi, markétka se činí, je to klevetilka jako emuš, až se KONEČNĚ sejdem, tak nás nepustí ke slovu :grinning:
jinak s tím pípáním kočárku :grinning: :grinning: Kamča taky pípá, jenže je to fakt v konstrukci, ještě to nedala odkodovat, tak vyvolává paniku při každém nákupu :grinning:

ta tříkolka leonardo je vytuněná, mám na ní taky zálusk :wink:
4. máj 2010 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vendy gratulka k zubákům a fotošky jsou nádhernéééé :wink:
4. máj 2010 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krásne sú tie naše deťúrence, :grinning:
4. máj 2010 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lu - to druhe chodiace dieta - teda pve - je predsa traky-maťko :grinning:
robim babovku, doteraz som kmitala okolo drobca. nejak bol mrnkaci, ale ukecala som ho na dobru naladu. :wink:
traky, my uz o chvilu tiez vyrastieme z tenisiek, ale teraz ich neriesim, budu 2 tvarovane platenky, 1 liliputi a 1 sante sandalky (vybrala som ine, viac otvorene. ) z toho moze postupne vyrastat. a na jesen kupim u kamosky, pred chvilou volala a vravela, ze bude dovazat detske boticky a vyzivu. :slight_smile:
mon pekna vaha super dievcatka . :slight_smile:
tu je 16stupnov pod mrakom.
4. máj 2010 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ven kraaaasne foto, vsak inak ani nemoze byt, ked je krasna emus :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: v tej fialovej ciapke je na spapanie a cmukanie.
a ked uz si tu, minule sme ta spominali - v akom prohrame mozeme najjednoduchsie skratit video? ty si na taketo macher. :wink:
4. máj 2010 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
máme ové sandálky jen za 399 kč z 500kč měli v obchodě slevu :grinning:
4. máj 2010 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brusi krasne :slight_smile:
4. máj 2010 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci děkujeme :grinning: :dizzy_face:
4. máj 2010 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo a ještě jsem vám chtěla napsat story....

koupila jsem si bavlněnou šálku nakonci ozdobenou plíškama, šálu vyprala a některý plíšky opadaly..tak jsem je sesbírala, že je jako přilepím. Položila jsem si je na stůl a ležely tam netknuté několik dní :grinning: Pak jsem měla jednou emču na klíně a krafala přes skype, když tu náhle emča něco žvejká v puse a než jsem stačila zareagovat už ho měla v krku :confounded: Chvilku jí dávilo až ho polkla...přešel mi mráz po zádech a hned zjišťovala co teď...tak že mám čekat na hovínko...emča kadí většinou jen ráno, tak jsem čekala do druhého dne a modlila se. Byl celek ostrej 1cm x 1cm velkej :pensive: No a druhý den emča začala kadit a celá se oklepala (to dělá když je hotovo) Tak sundám plínu a tam nic..asi šel plíšek jako první a zatlačila ho zpátky, chudinka..tak jsem jí posadila na nočník, že se jí bude líp tlačit a za chvilku se vykakala...a začala preparace...pocit na zvracení šel stranou a já pitvala až jsem HO našla!! Děkovala jsem Bohu, že je venku a nic se nestalo...všechny plíšky letěly do koše (doufám, že je nevybere než vynesu pytlík :sweat_smile: ) Hrůůza... :cry:
4. máj 2010 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem von....
4. máj 2010 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
děkuji za pochvaly, emče vyřídím:slight_smile:
No já si myslím, že jeden z nejkratších je právě v .avi....zkouším převést jedno krátké video do všech formátů co nabízí FF, tak uvidíme...ale u AVI je jisté, že to přehraje skoro každý přehrávač
4. máj 2010 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak převáděla jsem klip v .MOD - nejmenší mi vyšlo 3GPP, pak FLP, SWF (obojí se převedlo automaticky do přehrávače KMP player), MPG, VOB, MOV (přehrává Quick Time), MP4, MKV (přehrává v DivX player), AVI a největší jsou do WMA a WMV...vidíš, tak avi je druhý největší.... :fearful:
4. máj 2010 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ještě pro lepší přehled, od nejmenšího formátu po největší:
1. 3GPP
2. FLP
3. SWF (FLP a SWF se převedlo automaticky do přehrávače KMP player)
4. MPG
5. VOB
6. MOV (přehrává Quick Time)
7. MP4
8. MKV (přehrává v DivX player)
9. AVI
10. WMA a WMV
11. MOD (největší, ten jsem zkoušela zmenšit)
4. máj 2010 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tyto video formáty nabízí konvertor Format Factory...
4. máj 2010 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ven vdakaaaaa, ale mysleli sme, ze ked to ma vela nudnych minut, tak ci sa to v niecom neda nejak zostrihnut, nejak lahko. :slight_smile:
4. máj 2010 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáj tááák:slight_smile:
no jasně, v movie makeru :slight_smile: je to součást windows...já jsem tam stříhala videa, vkládala vizuální efekty, můžeš vložit hudbu, titulky...je to lehký. Co tam nechceš mít, tak to prostě ufikneš- v půlce, na konci, začátek,...
Ještě mám Video Deluxe (MAGIX), ten jsem dostala k něčemu jako příbalový cd-rom (asi k externímu disku), ten je taky dobrej, ale movie maker stačí...je taky ke stažení třeba na stahuj.cz
4. máj 2010 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked na mna bol movie maker aj tak tazky, alebo sme sa nepochopili. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. máj 2010 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ven a z toho co si napisala vyssie, co vyplyva? ze nebudeme videa konvertovat do AVI ale do niecoho ineho aby mali menej bajtov?
a ten movie maker mozno este teda vyskusam, mozno len zoznamenie v prvom kole nebolo dobre. :wink:
4. máj 2010 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ven...ze ...je to lehky... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...nic s toho co si napisala....ja ti vobec nerozumiem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...tak ked sa niekto bude nudit, nech mi to hodi do IP ale tak ako pre skolkara, dakujem :wink:
4. máj 2010 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...traky :grinning: :grinning: :grinning:

a ahojky - kočky :wink:
4. máj 2010 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: ahoj zmurka :wink:
4. máj 2010 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už ťa tu akosi nevídať tak ťasto .... :sweat_smile: :confused: :fearful:
4. máj 2010 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute babyyyyyyyyyyy :slight_smile:
trakyyyyy :grinning: :grinning: :grinning: skolkari vacsinou nevedia citat, to by museli byt obrazky, :grinning:
4. máj 2010 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. máj 2010 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim...vsak aj obrazky mozu byt....ci kreslene...jedno...hlavne, ze pochopim :grinning: :grinning: :grinning:
4. máj 2010 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...som taká KO ... som vás kukla .... musím ísť OFF a spať ... pa :dizzy_face: :rolling_eyes: :pensive:
4. máj 2010 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zmurka tym tasto :grinning: ..si myslela mna?....ja som furt tu, ostro vsetko sledujem...len net je na ho.......len este netusi, ze z nim vydrbem....buduci mesiac ho vymeniiiiiiiiiiiiiiiiim...kon..tras sa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. máj 2010 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
si KO bo si nas kukla? :grinning: :grinning: :grinning: .....ze kašpirovsky ci jaky...očička sa vam zatvarajuuuuuu, uz ich mate z :grinning: atvoreneeeee.....uz spis?
4. máj 2010 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok