Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

babyzuzana
29. aug 2009

😀 😀 😀 su to exotky
tolko som ju nadrapovala, natahovala, stelovala, drzala, ze to vzdala a otravene ostala lezat na tom vankusi bez pohnutia s vyrazom v tvari "no tak si ma uz konecne odfot a daj pokoj"

lucim
29. aug 2009

idem aj ja, sladke snicky, zhasinam, cvak stuk, zhas ende off ........................................tma

zuzzii
30. aug 2009

Dobréééé ránko... klasika, ked mozem pisat nikto tu nie je 😀

Oliverka som supla do hojdacky, tak spokojne spinka.. Stretko som zaregistrovala, len vzdy ked chcem odpisat tak sa maly rozplacka 🙂 ... Ja sa asi tiez zastavim aby som vas videla babule 🙂 nechcem si nechat ujst hromadny "spevo-plac" od tych nasich drobcekov...

zaba2707
30. aug 2009

dobre ranko ... mmm dnes je to tu dake vymrele ... idem sa venovat domacim pracam doma je to ako po vybuchu 😀

alexarisko
30. aug 2009

Caute zeny, nocna smena,to vase vyvolavanie nejak nefungovalo az neska ma zastihli nejake jemne hlasy ze AAAAAA LLLLLLLLL EEEEEEEE XXXXXXXX hehe, ja reku ze COOO JEEEEEEE 😀 sory, sefe Lulu, boli zase problemy v sviatosti manzelskej tak som riesila a nebol cas na kona, ale odpracujem si to slubujem a Zuzik, moja spriaznena dusa, to nemyslis vazne ze mi navrhujes stiahnutiie odmien, mne 😲

babyzuzana
30. aug 2009

no mas to odpustene ked si riesila mangela 😅

lucia32
30. aug 2009

ahojte babulky...drobec zaspal, opačné pohlavie šlo na futbal v zložení 2ks a baby sú doma...
MM sa snaží, doobeda navaril obed, aby som sa mohla venovať Nataly a on mohol ísť na futbal 😀 😝
Ani nemám prehľad čo sa tu deje...

wydata
30. aug 2009

brej den🙂citam ze v noci sa tu carovalo,hmm?charmed 🙂my sme pjave na pjechadzke kris kros petrnou,mala konecne zahajala,vecer a noc zabijak,tak som sa rozhodla okukat co je nove v konove 🙂ece ze sa mi foun vybija takze mozno to ani nestihnem vlozit,mangel spi doma samozrejme,bo sak to je moc skoro o 9 50 vyrazit na pjechadzku;)aspon mam cas pojozmyslat ze co bude k obedu,tak zatim paps Naty&Lucy

lucia32
30. aug 2009

Naty&Lucy...tady taky Naty&Lucy 😀
Naty už na ručke, sama vydržala v postielke pol hodiny 😝 ...noc bola tiež divoká...asi ju trápilo bruško...potom sme to ráno rozcvičili a rozmasírovali a okadila mňa i posteľ 😀 potom už hádzala úsmevy na všetky strany...ale ešte to nie je za nami...nespí pokojne, stále sa zo spánku trhá a plače ☹

reilyy
30. aug 2009

ranko
🙂
vcera cely den kolika, 19.45 pokupani a najedeni sme zaspali, zobudili sme sa 1.00, napapali, zaspali o 2.00, dalsie papanie 4.00, zaspali sme o 5.00, dlasie papanie 7.00

dosli nam kvapky biogaia 😵 😵 😵 😵 tak sme rovno supsli 5 kvapiek do pusinky a momentalne spime 😉
idem varit zajaca na smotane a zemlovku 😝

inneska
30. aug 2009

ránečko 🙂

my vyspatí 🙂 mli sme návštevu včera večer, tak som na nočnej chýbala 😀 s erikom sme boli hore o 2,5,8 🙂 teraz jasan nespíme...erik stále tlačí, bude kakanica 😀 a pôjdeme s tatikom na nákup, bo nemám z čoho obed uvariť 😅 doma nič...žiadne mäso, cestoviny, zemiaky...ani soju nemám(to bola vždy posledná záchrana, ked nebolo čo variť 😀 )

inneska
30. aug 2009

rei..2 chody naraz??? 😉

luci...nech naty prestane bolieť bruško 🙂 čoskoro...

wyd...príjemnú prechádzku 🙂

lucia32
30. aug 2009

ahoj rei...ani u nás to nie je ružové...trošku čítam na koníku a skúsim kúpiť kvapky Babycalm a aj homeo Gastrocynesine...uvidíme...posledné dni sa ani nevyspíme...zaspí okolo pol 11 a o pol 1 je hore 😝 , potom o 3, 5,6,7...strašne sa pučí a plačká...kakanice nám zmizli 😅 ....som tu čítala, že môže robiť problémy aj to predné mliečko??? neviem čo je na tom pravdy....
Ja mám už navarené...

lucia32
30. aug 2009

inn ahoj....nebolo to ani predtým ideálne...ale teraz je to horšie...predtým si potiahla aj 4-5 hodin, teraz ledva 3 🙄 a budí sa vždy s plačom 😝
Aj my sme doma vybrakovaný...žiaden chlieb, mlieko 😀

inneska
30. aug 2009

lucka...aj my sme to takto mali, kakanie zo dňa na deň zmizlo a len sa erik pučil, tlačil a nič..tak sme nabehli na probiotika infants dophilus a zabrali perfektne 🙂

lucia32
30. aug 2009

infants dophilus? tak skúsim aj to...a ako to máte so spaním? Tiež bol taký nepokojný? Naša akoby sa nevedela uvoľniť a vychutnať si spánok...je taká napnutá 😝

inneska
30. aug 2009

lu..my 3 staré rožky 😀 mlieko ešte 2 litre...ale to je tak do zajtra 🙂 ani múky nemám, sol dochádza, mne fenikel na čaj...no proste treba ísť na väčší nákup 🙂

lucia32
30. aug 2009

inn...mm sľúbil, že zájde ked pôjdu zo zápasu...ja som v obchode už nebola ani nepamätáááám 😀 ...múku nemáme ani my...hlavne, že som si dala kúpiť droždie na makovník 😀 múka sa včera minula na pirohy 😀

inneska
30. aug 2009

lu..večer si pospal do tej 1,2, ale potom sa tiež budil často a počas spánku bol nepokojný, stále sa mrvil, krútil, tlačil..občas mrnkol...a vždy nad ránom kolo 5 som mu už musela pomôcť rr 😒

inneska
30. aug 2009

teraz je múka v akcií v kaufiku,vyjde na 4 niečo(sk) 🙂

lucia32
30. aug 2009

už je po spaní...

inneska
30. aug 2009

mne práve nečakane zaspal, pri prebalovaní 😀 kým som dopla bo 😀 dynko, už spal 🙂

lucia32
30. aug 2009

dala som harmanček.čaj, vraj je dobrý na kakanec, mrnkááá na ručke, možno ešte pospí...

inneska
30. aug 2009

mne sa erik včera tak pokakal..som ho držala na pleci(ked bola návšteva), tak tak liafal, sme sa smiali so segrenkou...až som sa dosmiala, ked ostala celá pravá noha na dupke žltá, zozadu 😀 a kým som prišla do izby, bola už aj z predu 😀 bol zatoto od chrbta po pupok 😀

lucia32
30. aug 2009

a dávaš ho zakaždým odgrcnúť? bo ja v noci nedávam, nechcem ju zobudiť...ale možno robím chybu...ale cez deň ju dávam a aj tak je nepokojná 😝

reilyy
30. aug 2009

tlacim pecenu pecienku zo zajaca s rozkom 🙂 zajac sa vari, zemlovka nskor 😉
lu, babycalm je tusim nejaku matovy a neviemjaky olej....radsej skus ten dopfilus alebo biogaiu

lucia32
30. aug 2009

tak skúsim dophilus...
my máme srnčie mäsko...

inneska
30. aug 2009

lu...v noci nedávam odgrgnúť 🙂 ani predtým ani teraz 🙂 a zastila som, že ked v noci neodgrgáva, tak negrcká..cez deň, dám odgrgnúť, tak mi potom grcká 😒

rei..my sme včera dotlačili pečienku 🙂 ale bravčovú 🙂

reilyy
30. aug 2009

mne uz dlho negrcol nic 🙂

reilyy
30. aug 2009

a pecienka je lepsia na cibulke 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre