Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucim
4. máj 2010

traky aky mas net? my majpomalsi pomarancovy - lebo nic ineho sa tu neda. 😠
zmur tak dobruuuu.

traktor
4. máj 2010

u nas sa dalo dat len antik a orange, ale antik vecne vypadaval tak mame orange...ale uz sa da dat aj O2 a slovanet...to prve je bars pomale, ma sused tak budeme mat slovanet

traktor
4. máj 2010

a neobmedzeny...takze skveeeeeee 😀

lucim
4. máj 2010

no supeeeerrrr, aj v rychlosti bude neobmedzeny?

vendulacky
4. máj 2010

😀 😀 trakyyyyy, šak hutorím skoro po šariskyyyyy 😀 😀

já se na to zítra (možná) juknu a zkusím napsat stručný manuál🙂) Možná existujou i lehčí, event. někde něco šikovnýho stáhnout..

lu, tak to vypadá, zkusíme konvertovat do 3GPP, kvalita byla obstojná...má to fakt o hoooodně míň bajtů než třeba .avi

no ale jsem ráda, že jsem vás aspon rozesmála 😀

traktor
4. máj 2010

sused pocitacovy maniak...a ze rychlost baaaaaaaaaars dobra, ..ze najlepsia co mozem mat...tak beriem 🙂 , ...ven....na mna musis tututu...mozno pochopim 😀 😀 😀

traktor
4. máj 2010

lucim este sa chcem opytat, ta trojkolka ma telefon, aj vam hra tak potichsie?

lucim
4. máj 2010

ven si zlatko, aj tak mi v avi tahalo videa rychlejsie ako to slo povodne ... idem kuknut v com som to vlastne nahravala ... z fotaku v qiuck time movie - posledne 9,7 MB - v AVI malo 1,3, cize pekne zmensene ... a z mobilu mi to zvacsilo hihihi z MGEG 4 7,3 na AVI 7,7 mega. ze mi to nenapadlo skor porovnavat. 😀

lucim
4. máj 2010

oprava, z fotaku mam .MOV a mobil. MP4 .. ale to asi nie je dolezite. 😝
traky ano, aj nam to hra tak tichsie, ale mne to nevadi, aspon to nehulaka na celu dedinu, ked sa vozime. 🙂

lucim
4. máj 2010

ven, este jedna technicka - v 3GPP mi video normalne pocitac prehra, alebo na to budem potrebovat zase nejaky specialny movie player?

ozi
4. máj 2010

ahojte babulenky 😉

oslávencom všetko naj a ak sa nemýlim aj INESKA má dnes narodky, tak jej prajem všetko naj 😵

dnes som babulenke kúpila legínky v Taku, sú nádhernéééé, keď sa na to však pozerám, ja si riadne užívam to, že mám dievčatko, nie som si istá, či to všetko vynosíme 😅

všetko spí, ja kukám ordináciu, a naliala som si pohár vínka, skrátka pohodička 😵 😵 😵

vendulacky
4. máj 2010

lu, no jo zvětšilo, teď už víme, že MP4 je menší než avi 🙂 já to taky nevěděla, pár věcí vím i si zprovozním, ale co nenajdu, najde strýček google 🙂

lucim mně ten 3GPP přehrál normálně ve Win playeru...
natáhla jsem videa z kamery a už se mi nechce zmenšovat a natahovat na YT...takže zítra a hned se můžu podívat na ten movie maker.

tak já si jdu zacvičit (skromě se musím poplácat po ramenu, že cvičím každý den bez výjimky-do léta 😅 ) Je to jen tak 10 min, pár cviků na břicho, pár na prdel...a čoveče funguje to!! Sice na váze jsem tolik neshodila (nedržím nějaký drastický diety), mám stále přes 60, ale světe div se, já se vejdu do předtěhu kalhot 36...že by to byla až tulik ta svalovina? Nebo mi po porodu ztěžkla děloha 😀 😀 ? Centimetry mně ubyly, ale váha skoro stojí (shodila jsem asi 2 kg)

ozi
4. máj 2010

ven, ahojky a gratulky, plácam po ramene, /ja si tiež plácam 😅 , chodím každé ráno behať, väčšinou sa mi chce, ale mám aj dni, keď ee, ale potom som spokojná, keď sa prekonám a idem... väčšinou si dám po nejakých piatich dňoch jeden deň pauzu/, tiež som zhodila cca 2-3 kilá, ale hlavne sa cítim lepšie...

lucim
4. máj 2010

ahoj oziiiiiiii len si pekne vychutnavaj pohodku, zasluzis si 🙂
ven, si zlata, 🙂 este raz dik. a tu tvoju vcicebnu aktivitu moooc chvalim, kludne sa prid kazdy vecer pochvalit, mozno ma to nakopne a pridam sa aj ja. 😉 a jasne, je to svalova hmota. 🙂

ozi
4. máj 2010

tak baby, mne ako to víno udrelo do gebule, to,že nezvyknem... pýtajte sa, čo chcete, dnes prezradím aj ,čo neviem 😀

lucim
4. máj 2010

ozi, este stale si vytrvala v tom behu? perfektne. 🙂

ozi
4. máj 2010

Lucimka, hej a normálne ma to baví, len občas/ako dnes ráno/ sa musím prekonávať, aby som šla...

však má dnes Inn narodky? 😕

lucim
4. máj 2010

ozi, ked mna ziadna pikantna otazka nenapada, ja uz sa pomaly ukladam. 😉

lucim
4. máj 2010

ano, ma 😉

ozi
4. máj 2010

ja som vedela, ale hlavne preto, že ja mám zajtra 😀 😀 😀

ozi
4. máj 2010

sorry, nechcem rušiť, brunku nôcku 😉

veď aj ja by som mala ísť 😕

lucim
4. máj 2010

mna nerusis, ked zaspim, tak snad prestanem pisat. 😝
ahaaaaa, tak to ti budem uz dnes prva gratulovat, vsetko naj naj naj naj naj , cmuk cmuk cmuk, vela spokojnosti s detickami a manzlom a hlavne vela zdravicka vsetkym. 🙂 😵 😵 😵 😵

ozi
4. máj 2010

lucim, dík,dík, dík, mojich krásnych 27 😀

u nás leje, to ani neviem, či sa bude dať ráno behať 😠

ozi
4. máj 2010

no dobrú, ak si už išla 😉

ozi
4. máj 2010

takže nikde nik, idem aj ja, dobrúúúúúúúúúúúúúúúúú 😔

vendulacky
4. máj 2010

tak jsem už i vyspršená...
ozi, taky plácám po rameni, to jsi jako borka, v teple domova se to ještě cvičí, ale za každýho počka ven, smekám
a gratuluju k tvým narozeninám, vždyt už je máš za hodinu 😀 Hlavně zdravíčko tobě i celé rodince, štěstíčko a radosti v životě 😉
Přeju vám všem dobrou noc, taky se jdu uložit....paaaaaaa

ozi
4. máj 2010

ešte som po očiste nakukla...ven díííííííííííííííííííík a dobrúúúú 😉

lucim
4. máj 2010

dobru nocku, zhasinam, este sme s drahym vyberali tu zabranu okolo krbu, tak som sem nekukala. sladke snyyyyyyyyyy. 😵

monr
5. máj 2010

dobré ránko

malým oslávencom gratulujem,
a ozi k narodeninám všetko len to naj naj naj

ja sa tak na týždeň odmlčím, pekne sa tu mávajte, ideme prerábať trošku bytík, ale nakukovať budem.

Pekný upršaný dník prajem všetkým.
papa

nina41
5. máj 2010

Dobre ranko 😵 😵 😵
Oslavenčekom minulym aj terajšim prajeme všetko najlepšie 😵 😵 😵
Ozi k narodeninam ti prajem všetko najlepšie 😵 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre