Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

ani3012
5. máj 2010

ozi......má natrodeninky Koľko? Nech sa pochváli 😀 (teraz neviem ani ja 😅 ) 😵 😵 😵

Prajeme všetko najlepšie 🙂

Meniny oslavuje: Lesana/Lesia, Gothard, Pius, Lesia, Pia, Toska
Meniny oslavuje v ČR: Klaudie, Liboslav, Luboslav

Kalendárium:
♦Svetový deň hygieny rúk (WHO, od 2009)
♦Medzinárodný deň pôrodných asistentiek (Medzinárodná konfederácia pôrodných asistentiek – ICM, pripomína sa od 1992)
♦Deň Európy (v ten deň 1949 predstavitelia 10 európskych štátov /Belgicko, Francúzsko, Holandsko, Luxembursko, Veľká Británia, Írsko, Taliansko, Dánsko, Nórsko a Švédsko/ v Londýne podpísali Štatút Rady Európy, čím bola ustanovená táto organizácia)
♦Den boje za rovná práva handicapovaných

ani3012
5. máj 2010

narodeninky 😀 😀 😀

brusinka.pusinka
5. máj 2010

krásný den všem a i my posíláme s karamelkou velikánský sladký cmuk Ozince k jejím 18 narodkám 😵 😵 😵 😵 😵

lucia32
5. máj 2010

Ránko....dnes nemáme výmesačníkov? Tak všetku smotanu zlízne ozi....veľká gratulka k tvojím narodeninkám 🙂 či 18 či 27, to je jedno 😀 Ale ak má tvoj malý 9, tak to si ho mala hooodne mladá 😀

lucia32
5. máj 2010

Ale mne sa marí, že ozi má už cez 30 a s tou 27 si robí prču...ja tipujem 34 😉

lucia32
5. máj 2010

Nie že by tak staro vyzerala, len sa mi niečo marí z vendulkinej predpôrodnej tabulky...to aby ste si nemysleli, že jej nedoprajem tých 27 😝 😀

ani3012
5. máj 2010

no Luci,ale vyzerá to tak 😀 😀 😀

brusinka.pusinka
5. máj 2010

ahojky luci 😀
holky kuki jaké plátěnky jsem koupila malé 😀 už budeme jen čekat až dorazíííí 😀 máme černé aby šli ke všemu 😝 😝 😝
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=32749969&tab=4

ani3012
5. máj 2010

krásne si nakúpila.Ja by som brala skôr biele,my sme taký cukríkovi 😀 A to som hovorila,že ak budem mať babu tak ju nebudem obliekať len do rúžovej farby.
Ale nieje to až tak zlé,má aj nejaké modré po synovcovi.A to ma už takú veľkú nožičku?

brusinka.pusinka
5. máj 2010

Ani máme déku chodidla 11 cm tak jsme vzaly 20 aby měla větší a celé léto. Nechtěla jsem bílé bo bude všude ťapkat a víc by byli na šňůře než na nožkách 😀 😀 jinak máme také lalinku i růžové botky sandálky včera jsem dala foto 😉

lucia32
5. máj 2010

brusi peknééé, my máme fialkové...takéto

brusinka.pusinka
5. máj 2010

Luci krásné 😀

lucia32
5. máj 2010
brusinka.pusinka
5. máj 2010

ty jsou supr, my takové tenisky jěště nee 😀

ani3012
5. máj 2010

ty u krásne !

lucia32
5. máj 2010

nám treba ešte sandálky...ale na tie je ešte čas....možno zoberiem tie od slovobuvi, čo tu baby dávali linky
🙂

brusinka.pusinka
5. máj 2010

my máme tyto 😀

ani3012
5. máj 2010

inak včera som sa zbytočne previezla do BA.
Dohodla som sa s jednou,že mi predá autosedačku Romer a ona tam neprišla a ani telefón nedvíhala.By som jej krkom vykrútila.Keby zavolala,že si to rozmyslela,tak by sme tam neišli a ja by som si iba povedala škoda......

ani3012
5. máj 2010

ani my nemáme šete sandálky....to bude zase penez...Patrik-Evička
ja som si tiež povyhadzovala po lete,lebo by som zase nebola donútena na nové a povedala si,že ešte vydržia

brusinka.pusinka
5. máj 2010

Ani no já koupila synovy sandále neboť mu narostla noha o číslo a půl už má 46 větší nohu než tatínek 😀 😀 😀 a dala jenm jen za jeho sandále 2150 kč 😝 😝 jěště že na malou se dá koupit levně, zatím 😀 sandálky stály 399kč ve slevě mají v tom obchodě každej pátek sleuvu na boty někdy 10 jindy až 40% z ceny 😀

lucia32
5. máj 2010

brusi...videla som včera...pekné...a o topánkach pre pubertiakov mi ani nehovor, ja každý polrok vyhadzujem takéto peniaze na kopačky, tarfy, halovky...teraz aj malá začala hrať volejbal, tak aj pre nu, no moje nervy... 😝 😀 A ocko tajne dúfa, že Natálka bude tiež športovec 😀

lucia32
5. máj 2010

Babičko, tak nám povězte, jak se to všechno seběhlo?
Babička: No, jdu takhle parkem, sluníčko krásně svítilo
a hřálo,
tak jsem se posadila na lavičku.
Po chvilce šel kolem mladík, takový pohledný a sedl si ke
mně.
Po minutě se přisunul blíž a vzal mne kolem ramen.
Žalobce: Bylo vám to nějak nepříjemné?
Babička: Ne, vzpomínala jsem, jak to bylo krásné, když jsem
ještě byla mladá.
Soudce: A co bylo dál?
Babička: Potom mi začal jednou rukou rozepínat halenku, a
když
jsem se nebránila, tak mi druhou začal sunout pod sukni ke
kalhotkám.
Když už se mně tam málem dotknul, pustil mne a zakřičel
"1. apríl..!"
Tak jsem ho zabila, hajzla jednoho.
😀

ozi
5. máj 2010

Ahojky ahojky!!!

Aj ja prajem oslávencom všetko najjjjjj 😉

Tak baby na tieto otázky som odpovedala včera 😀 , ale no aby ste vedeli, aká som ja mladá, tak súčet je 10 😵

ozi
5. máj 2010

luci, dobrý vtip 😀

samayka
5. máj 2010

ozi - 19 ??? 😎 😎

všetko najlepšie 🙂

ozi
5. máj 2010

😀

dík

lucim
5. máj 2010

ahojteeeeee,
ja som vedela, ze tu je este niekto skoro tak mlady ako ja, ozi 😉
zase botickujeme? lu - nadherne kusky 🙂
inak, fakt tie boty lezu do penazi, ale co uz, ked ich treba .
lu zase super vtip 😀

lucim
5. máj 2010

ani co to citam? by som poriadne zurila, keby som sa takto previezla. krava jedna predavajuca. 😠 😠 😠 mala by ti preplatit benzin a zabity cas. 😠 😠 😠 niektori ludia su fakt blbci- naozaj ti nemohla cinknut, zdvihnut, ze trebars nemoze? 😖

aspine
5. máj 2010

zdravime 😵
tak uz jsme asi hodku zpatky z plavca a Marketka porad zarezava! 😀 jsem se stihla najist, trochu uklidit, umyt hlavu....no co budu delat ted? 😅 😀
dneska to bylo super....byly jsme tam jen tri a jina instruktorka (ktera byla mimochodem lepsi nez ta nase 😕 ). Marketka si to uzivala a ja taky 😉 dokonce se jednou nedopatrenim potopila (mi vyklouzla 😅 ) a dobry....jen byla trosku zaskocena ale hned neco zvatlala tak dobry 😉

boty mame zatim jedny. budu muset koupit i na doma 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre