Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

ozi
5. máj 2010

ani, Ty brďo, to je fakt krava 😝 , ja som si tiež vyhliadla na nete Romer, ale našťastie pani bola z BB, preto som u nej aj kupovala, a nakoniec vysvitlo, že pani býva v paneláku nad nami 😀 , teraz, keď sa stretneme, tak sa na tom smejeme 😉

boty sme zatiaľ nekupovali, ale už tiež začínam pozerať, tak uvidím, kde a aké kúpim

no idem s deťmi von, kým neprší, majte saaaaaa 😵 😵 😵

lucia32
5. máj 2010

٩(-̮̮̃-̃)۶ ٩(-̮̮̃-̃)۶ ٩(-̮̮̃-̃)۶ 🙂

lucim
5. máj 2010

nikde nikto? mne dieta len pred chvilou po tazkom boji zahajilo poobedny spanok, aky vecer na caka? 😉
a prave je tu naaaadherna burka, aj telku nam zrusilo, oprsalo satelita.

lucim
5. máj 2010

ozi, svet je maly, ja som objednala hracie choditko a az ked prislo tak kukam na adresu - o dve dediny vedla. je to sranda, ono vlastne, kazdy sa pozna s kazdym, len o tom este nevie a niektore veci su nam blizsie ako myslime. 😀
aspi, tak dalsia plavkyna? len si to uzivajte. 😉
huhuuuuuu

asparaguska
5. máj 2010

Je tu niekto?

Naše dieťa sa rozhodlo založiť štrajkový výbor... štrajk pre jedlo, ale hlavný štrajk je večer pri kúpaní... čo to? Ja nechcem dietko - brudoša! 😒

vendulacky
5. máj 2010

Ahojky bublinky,

tak my máme za sebou taky plavčo, vše proběhlo jako obvykle, emma jen rozdávala úsměvy a bavila druhé. Je to strašný šídlo oproti druhým, neposedí a neposedí. Nakonci jsme mohly kdo chtěl potápět, jen jsem ponořila hlavu napůl a emma už začala hlasitě protestovat. Tak jsem věděla, že potápět se nebudem. Nevadí, hlavně že má ráda vodu a koupání, tak jsem jen nenásilně potápěla napůl hlavu a dělala blbinky a bublinky, nakonec jí to bavilo. Třeba to ještě někdy zvládnem.
Večer jsem byla na zumbě, jsem docela udachmaná. Tudíž video odsouvám třeba na zítra 😀

aspar, naše klíště štrajkuje taky při jídle, tak jí chutnalo a teď je to vždycky boj dostat do ní aspoň půlku skleničky. Tolik jídla co jsem vyhodila posledně...co by za to děti v africe daly 😅

A o přebalování ani nemluvím, to je skoro bojové umění 😅

pro dnešek asi už jen vypnu komp a natáhnu se k telině a nechám se usnout.

Jo zítra jdu na pracák projednat svoje práva 😅 Jestli mě šef po mateřský už nebude chtít (což je moje tušení), tak musím najít náhradní plán.

Tady děsně fičí, úplná siberie. Jsem si musela zatopit, bléé

Tak kdybych se už neozvala tak spokojeně dřímám na gauči 🙂

klara_klara
5. máj 2010

Ahojte chcela by som sa prihlasit do nejakej partie mamiciek s podobnymi detickami. Patrila som do temy o 5 mesacnych detoch ale bohuzial baby si z nej spravili sukromnu temu a vylucila ma kvoli tomu ze nechodim pravidelne a vraj aj preto ze nemam album s fotkami...podla mna je to neferove, ale co uz...ak vam nebude vadit ze nechodim pravidelne a nemam album budem velmi rada ak ma prijmete medzi seba 😉

ozi
5. máj 2010

brý večer, všetky driemete? 😉

Dietky spia, takže pohodka 🙂

zaba2707
5. máj 2010

ahojky bambulky

ahoj klara ta tema sa volala mamicky deticiek do 5 mesiacov alebo tak nejak???

kludne sa pridaj, my tu mame nase stalice a potom su tu take ako ja ze sa ukazeme ked cas vyjde ... dufam, ze ako prestanem zastupovat kolegynu v praci tak budem mat cas aj konovat 😀

bambulky ktore su tu pravidelne su super casto sa s nimi clovek poradi, vyrozprava a vystazuje sa im a oni vzdy podrzia preto som strasne rada bambule ze vas mam 🙂 a secky vas lubkam ci chodite pravidelne ci nepravidelne 🙂

zaba2707
5. máj 2010

ajoj ozi, nakukam sem z casu na cas ale dnes osm prekvapena ze o takejto dobe je tu mrtvo, bo bambule maju svoj cas 🙂

ozi
5. máj 2010

ahoj klara, vitaj u nás, kedykoľvek... 😉

ozi
5. máj 2010

klara a odkiaľ si, ak to nie je tajomstvo?

ahoj zabi 😵
veru dnes neobvykle mŕtvo 😒

ale hovoríš mi z duše, je dobré občas prísť sa sem aj trochu požalovať... 😅

klara_klara
5. máj 2010

Tak sa tesim baby normalne ze hura...som z BA a mam Mareka a o chvilku budeme mat 10 mesiacov 😉
zaba ano to bola presne ta tema, vidim ze si ju zachytila...zalozila som ju povodne ja a to z dovodu odovzdavania si skusenosti a rad o detoch od 5tich mesiacov...nuz a teraz je to sukromna skupina vola sa Vesela particka od Klary ale bohuzial babam sa nepacilo to co som uz uviedla, co ma aj trosku nanevalo a tak som z kola von...ale taky je zivot... nemam jednoducho az tolko casu na pisanie zacala som sa venovat uz aj svojim konickom a tak som fakt pisala menej...ale cim moje dieta rastie davam si trosku aj cas na seba a moje modre konicky 😉 😉 😉

ozi dakujem za privitanie...a pozalovat sa tiez potrebuje kazdy 😉 aj ked nema album na koniku 😉

lucim
5. máj 2010

pusinky moje, ja stalica vsetko nestiham, ostatne komety inneska a traky maju asi nejak viac nocnych povinnosti. 😉 a kludne sa stazujte, privinieme vas na hrude a aj sa chvalte, to mame radi. 😉
matulo zaspal pred 10 minutami, co som ale tusila....

ahoj klarka, vitaj, u nas su vsetky dobre duse, maminky aj miminka vitane, ale musime ta vyspovedat, ako rastiete, co viete, kolko mate zubkov a co vas bavi... 😉

zaba2707
5. máj 2010

klary chodila k vam ista sweetmelody??? ci si to velmi nepamatas ?

a tesime sa z teba odkial z BA si ja som tiez z BA (teda povodne nie ale uz teraz jo) robievame z casu na cas stretka s detuchmi takze podaktore s apozname aj osobne 🙂

zaba2707
5. máj 2010

ahoj lucimecka hold matko je No. 1 takze konovat az ked dietko povoli ... a vidis uz ti povolil 🙂

lucim
5. máj 2010

klarka, zivot je absurdny, tvoja tema s tvojim menom ma blbe interne pravidla , kasli na ne. 😉 nam tu pravidelne pribudaju kocenky a nakukuju obcas, niektore zase chodia uz inde, alebo uz nekonuju. 😉
mareka tu este nemame, tvoj je prvy, tak vitajte. 😉

kocicky, ja sa dnes mozam po youtube, ale necakajte link s matyskom, dnes stahujem do compu lekcie s djembe - ten africky bubon, mame s drahym noveho konicka, nejak nas to chytilo, chceme vediet bubnovat, a matko je zlaty, chodi nam na to buchat tiez. 😀

klara_klara
5. máj 2010

nuz veru rastieme a to je dobre neh nie sme po maminke malinky ale veliky veliky 😉
co vieme...same hovadiny as bavia, vela sa smejeme na kukuk a tak...ale papa sa nam veru nechce davat ani za svet 😉
a zubky mame zatial len dva...ale dasna nas svrbia ojojoj stale viac a viac...a slinime a vsetko ozuzlavame 😝 😝 😝 😝 keby sme predavali sliny sme bohaci 😉
a najviac nas bavi lozenie vsade kde sa len da najma ku suplikom v kuchyni lebo to je zurka ked mozeme z nich vyberat kopc veci a mamina ma vtedy hlavu smutku 😉 😉 😉 ale uz sa vieme aj postavit ku stolicke to je dnesny velky pokrok 😉

raona
5. máj 2010

ahojte baby, chodi sem este voskovka??????
mam totiz problem s matracom = som kupila cez nu od jej kamosky, kokosovy no a ten kokos, sa akosi lepi alebo ako to nazvat, ze mi to normalne zaspinilo=pretieklo cez ten navlek, co je na matraci, tak to chcem reklamovat=myslim, ze to nie je normalne aby sa matrac takto "choval" co myslite??, pisala som jej teda do IP ale akosi sa neozyva, neviete nahodou na nu nejaky iny kontakt??

AA inak mame dva zubyyyy.......... konecne...

🙂

dufam, ze este vsetky nespite.. Sara zaspala estelen pred pol hodinou..

zaba2707
5. máj 2010

ahoj rao nie ta schyza tu uz nechodi 😀

zaba2707
5. máj 2010

som zla co??? ale vobec mi to nevadi tentokrat vedome zla priznavam 😀

lucim
5. máj 2010

klarka tak to ste velmi sikovny 🙂 ja mam v dolnych skrinkach v linke len nerozbitne veci. pre istotu. 😉 a neboj, ako prislo vstavanie, bude aj mavanie, u nas z nicoho nic skoro v jeden den aj mavanie, tapkanie aj aky je velky.
rao ahoooj ... myslim, ze vosky sem uz nechosi a neviem, aky ma iny nick. 😒 s tym matracom ma to mrzi, je to divne 😒 a uz ste dvojzubci? hurrrraaaaaaaaaaaaaaaaaaa 🙂 🙂 🙂

zaba2707
5. máj 2010

ozaj a kto vyhrava bezzubca? mame este niekoho bez zubakov, my mame stale iba dva kusky

lucim
5. máj 2010

zabi zabi 😀

zaba2707
5. máj 2010

a tak mozem trosku aj ja raz za cas nie ??? 😲 a uz mi len svatozara chyba nad hlavou 😀

klara_klara
5. máj 2010

raona voskovka chodila do veselej particky od klary ale ci este chodi alebo nie neviem bo ja tam uz nesmiem 😀

klara_klara
5. máj 2010

zabi sweetmelody si nepamatam

lucim
5. máj 2010

zabi to je svatoziara alebo sa ti chytil lak na vlasy? 😀 😀 😀

zaba2707
5. máj 2010

klary ale pamatas to bola zasa voskovka pod inym nickom ona bola schyza ale pssssssst

lucimka taaaaaaaaaaaaakto skaredo ma odhalit teeeeeeeeeda to sa nerobi 😀

klara_klara
5. máj 2010

jaj tak potom ano 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre