Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucia32
6. máj 2010

😀
Traky aj u nás predchvílou pršalo a už aj prestalo 😅

traktor
6. máj 2010

u nas teraz prestalo ale v kuse hrmi.....uz mi to lezie na nerffff....vcera lialo, dnes lejo...

zmurkaz
6. máj 2010

u nás poobedie krááásne ...až teplo ... ale ide dáka mrákava ... tak ak nás neobíde - bude aj u nás pršať

zmurkaz
6. máj 2010

zaspím malú a idem chystať Jurášovi veci na zajra ... šedé elegant nohavice, bielu košeľu, kravatu (alebo motýla) ...no možno mu dám namiesto tých elegán nohavíc také lepšejšie rifle(tmavé - rovné ..) ...no učiteľka povedala, že nech príde na elegantno - že či má - tak som v pomykove ... či elegantno - elegantne ... alebo elegantne - moderne.... 😅

nykyta
6. máj 2010

😀 😀 😀 ajojte kocenky 😀 😀 tak som konecne tu no to trva kym som vas docitala.omluvam sa za moju nepritomnost,ale april bol moc vycerpavajuci 😀 sama oslava narodky 10 mama 16 svagor 19 ja 26 bracho a nakoniec 27 mol muz.a este zajtra a mame pokoj az do mackovych narodenin. 😝 😝 ozaj ani ja som nedavala ziadne masticky,ale gencianovu violet a paradne to mackovi po dvoch dnoch zmizlo 🙂 a teraz davam zasyp a je to ok 😀 mozem odporucit 😎

zmurkaz
6. máj 2010

ahoj nyky .... aj my máme apríl taký "besný" 😀 😀 😀 😀

nykyta
6. máj 2010

ajoj zmurky 😀 😀 😀 to teda bol besny 😝 aj macko z toho zbesnel 😀 😀 ze naco stvornozkovat podme chodit 😅 clovece sak ja za nim nestiham on je jak tajfun 😲 stale sa stava a podme na nohy uz spravi 6 krokov sam a ked mu idem pomahat tak zacne nervacit a hodi sa o zem 🙄 🙄 🙄 ale ked ho necham sameho tak potom pada na zadok a zas zacne nervacit ze mu to nejde 🙄 no coromoro

nykyta
6. máj 2010

u nas dnes prsalo len rano a potom cely den svietilo slniecko 🙂 🙂 🙂 tak sme vybehli s mackom na trojkolke von 😀 lebo v sportiaku nechce byt 🙄 🙄 🙄 spanok sa nam akotak upravil posunuli sme kupanie a tak o 19.30 uz spinkame az do druhej potom mliecko a pak tahame az do 7.30 🙂 pockat................ 😎 musela som si zaklopat aby som to neuriekla 🙄 cez den to uz neriesim ked chce spat tak spi a ked nie amen 😅

nykyta
6. máj 2010

no kde je kto???? ☹ aha ste sa schovali 😎 😎 😎 tak dobre idem dokukat panelak 😀 😀 😀 😀 paaaaaa

zmurkaz
6. máj 2010

som tu ...len dietko mi nespí ...

nykyta
6. máj 2010

dietko sladucke zaspinkaj pri mamuske 😀 😀 😀 to hadam zaberie 🙂

nykyta
6. máj 2010

alebo ....zuzanocka milucka zatvor svoje ocicka 😅 😅 😅 😅 no co hezky 😅

nykyta
6. máj 2010

a ostatne koceny strajkuju 😎 😎 aha nechcete sa so mnou bavit 🙄 🙄 🙄

zmurkaz
6. máj 2010

😵 😵 😵 😵 😵 ... som si naivne myslela že Juráš spí 🙄

zmurkaz
6. máj 2010

a nyky ... určite nie !!!! ... asi sú nejaké seriály .... oni prídu ... tak okolo 22:00 😉

nykyta
6. máj 2010

zmurky tak jurko nespi 😔 aha jurasko-jurasko zaspinkaj uz na sladko 😀

lucim
6. máj 2010

co su to serialy? dnes ani panelak nekukam, uz hodinu a pol sa snazim uspat nezmara ... vzdala som to, loptosi po obyvacke ... o chvilu uvidite cast z uspavania.

lucim
6. máj 2010

tak - moje kecadlo ukecane intonovalo - pred chvilou , teda, este pokracuje ....

https://www.youtube.com/watch?v=lG4hhNUfJxE
lucim
6. máj 2010

nyky, tak tebe uz macko chodi? gratulujem 😵 😵 😵 😵

nykyta
6. máj 2010

🙂 🙂 🙂 🙂 bozinku lucim ten je podareny 🙂 🙂 jake tanecky pri postielke 🙂 🙂 dakujem lucim no chodime 😎 on je ako terminator vsetko valcuje co mu stoji v ceste 😎 ale dnes mu cestu skrizila zarubna chudak tak do toho vpalil ☹ ☹ ja neviem kam sa pozeral ved to mal rovno pred ocami tak si buchol hlavicku ☹ ☹ chuda moje tak ja zachranca som musela pobuchat po dverach ze nonono a on sa zacal tak skerit 😀 😀 odteraz musim bit vsetko co ho rozplace.lebo za ten usmev to stoji 😀

nykyta
6. máj 2010

no idem vyvencit trhaca a vyniest kose pred branu,lebo rano chodia smetiari tak aby ma neobisli 😀 zatim

zmurkaz
6. máj 2010

no akurát som ich oboch zaspala ... teda - Juráš sa sám a malú som zlomila hneď potom, čo sa rozhodla, že ide spať 😀 😀 😀 😀
nyky ... a som ti chcela napísať - len som nestihla ☹ ...jééééé malý chodí - to je krása 😵 😵 😵 😵 😵 ...gratulko .... no mne dnes orto povedal že do mesiaca bude malá chodiť - tak sa tešákujem 🙂

idem rýchlo ožehliť a pripraviť veci Jurášovi do škôlky 😵 😵 😵 😵 ...a som dnes aj nakúpila a maminka mi na zajtra robí 2 výborné torty - teda jednu tortu a jednu roládu (torta - tvarohová pre detičky a roláda čokoládová - zamatová - pre pani učiteľky 😉 - šak si zaslúžia )

a otázočka - aj vy čo čisto kojíte ste také giganticky hladné? 😕 😕 😕 😕 😕

lucim
6. máj 2010

ahoj zmur, preco tie torty? co mi uniklo? 😉
zmur, ja byvam hladna dost, prioznavam bez mucenia. 😝 a som zvedava, ako ta predpoved ortopeda o chodeni vyjde. 🙂
matko uz spiiiiiiiiiiiiiii, hurrrraaaaaaaaaaaaa 😵

nykyta
6. máj 2010

no som spat 🙂 zmurky dakujeme za gratulko 🙂 takze moje uspavanky zabrali 😀 😀 😀 😀 no ja nekojim a aj tak som gigantus hlados 😝

ani3012
6. máj 2010

tak normálne si jedna baba stiahla z môjho inzerátu fotky a vložila si aj ona inzerát. 😠
https://www.modrykonik.sk/bazar/kociky/ytzg/koc...
https://www.modrykonik.sk/bazar/kociky/0lu2/koc...

nykyta
6. máj 2010

zmur neboj mala bude lietat ako na pretekoch 😝 😝 😝 a preto budes este viac hladnejsia takze do toho mesiaca musis nabrat zasoby 😀 😀 a ja si myslim,ze bude behat skor 😎

zmurkaz
6. máj 2010

..no asi si to mala výborne odfotené 😅

zmurkaz
6. máj 2010

Lucim - majú deň matiek ... ale ako ich poznám opäť to bude mať veľmi vysokú úroveň 😵 😵 😵 😵 ...takže si zaslúžia 😉 ...šak aj oni sú maminy ... aj pre naše detúchy (keď sú v škôlke) 😉

nykyta
6. máj 2010

ajoj ani 🙂 no tak to je parada ta zenska ma odvahu 🙄 🙄

zmurkaz
6. máj 2010

Ani - a aj popísané ... som zabudla 🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre