Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

majkas
7. máj 2010

a my uz konecne tlieskame! niekedy sice drzi jednu rucicku zovretu v past ale ten pohyb tam je🙂 a najlepsie ze to zacala robit ako opakovala po mne ked si spievame pesnicku o kovacovi co podkuva konika a ja to ukazujem s rukami

brusinka.pusinka
7. máj 2010

supr šikulky jste 😉 Tamarce cmuk

brusinka.pusinka
7. máj 2010

Naše štěstí v pyžamku 😉

majkas
7. máj 2010

dakujeme 😉

majkas
7. máj 2010

jeej aj my mame take ale to akoze opalovacky na leto, este je nam to velke 🙂
a to ide spinkat ci sa prave zobudila?

brusinka.pusinka
7. máj 2010

To bylo před 2 dny a jde spinkat 😉 je po koupely a má príma rozcuch žéééé 😉

ozi
7. máj 2010

brusi, zlatááá 😵

vinka, vidno, že máme deti rovnakého veku 😉

brusinka.pusinka
7. máj 2010

Sluníčka jdu okoupat vodu a tak všem přeji sladké sníčky a cmuk všem na dobrou nocinku 😵 😵 😵

ozi
7. máj 2010

brusi dobrúúúú

aj ja už idem, lebo tu prirastiem k stoličke 😝

dobrúúúú nôcku všetkým.... 😔 😔 😔 😔 😔

majkas
7. máj 2010

dobru nocku brusi

ja este chvilu ponetujem, idem kuki na nejake veci z magnet-bp.sk, prislo mi do mejlu ze maju v nedelu ackiu bez postovneho ked si objednate nad 20e

majkas
7. máj 2010

ozi dobru

pirinka
7. máj 2010

ahooooj babulky 🙂
zdravím po x letech. Doufám, že jste na mě nezapomněly 😅 ?
moc jsem nedočítala, protože by to bylo nad mé síly, ale každopádně moc gratulujeme všem nedočkavým " johny walkerum" i když ono asi není fakt co závidět 😅 .
Mě stačí co už naše malá zvládá za sprinty na čtyřech a už takhle nestíhám. Jen ať jí to ještě dlouho vydrží. Stejně už se staví o všechno možné i nemožné co jí přijde do cesty a zkouší kolem toho ťapat a že se snažím všechno odstraňovat. Ale znáte ty naše šikulky...vždycky jdou neomylně tam kam nemají a potřebují to co by něměly 😉 . Zubů máme stále 6, ale asi se derou na svět další. Malá už dělá paci paci a taky pápá a momentálně se naučila úžasně chichotat jako dospělá, takže nás tím vždycky spolehlivě odbourá 😀 . Dneska jsme pořídily nové botky, tak má zase v čem "capkat"

apropo zmurki; ten doktor je dobrej v_l když řekne, že to není žádný chození, tak se to nemusí řešit 😅 😠

nyky; úplně jsem měla husinu a vyběhla mi slza v oku, když jsem četla tu tvou story 😢. Určitě to bude v pořádku, ale je mi jasné, že teď musíš prožívat šíleně krušnou noc. Chudinky naše malé nešikovné ☹

ani3012
7. máj 2010

ahoj piri,lásko moja! som ťa nedávno spomínala. Teraz sme prišli domov aj s mm, boli sme oslavovať kmotrove 33 narodeniny a bolo fajn ! deti spia u maminky mpjej zlatej a mala som zapnitý ešte pc,tak že nakuknem,Nič som nečítala,len posledný príspevok 😝

ale zajtra,najneskôr pozajtra dočítam,lebo mm je v práci 😀

ani3012
7. máj 2010

píšem po tme tak sa nedivte...prečo si vlastne nezažnem ? 😅 😀

ani3012
7. máj 2010

Dnes máme 10 mesiačikov!!! 🙂 🙂 🙂

zmurka ......................08.7....................Zuzanka
asparaguska............08.7.....................Deniska
kozicka ......................08.7.....................Ninka
arci..............................08.7......................Emka

Zuzinke a Deniske posiela Evi velikánsku pusinku ! 😵 a samozrejeme aj ostatným oslávencom všetko naj ! 🙂

zuzkalenka...................08.8....................Lenka má dnes 9 mesiačikov 🙂

Riusik....8.5.19xx má xx rôčkov ! Riušík prajeme hodne zdravíčka,nech Tomi a Saška robia len radosť 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Meniny SR: Ingrida, Ina, Inga
meniny ČR:Svátek má Ctibora

Kalendárium:
♦Deň víťazstva nad fašizmom
♦Svetový deň Červeného kríža (pripomína sa od 1953; v ten deň 1828 sa narodil švajčiarsky obchodník Jean Henri Dunant, spoluzakladateľ Červeného kríža a prvý nositeľ Nobelovej ceny mieru)
♦Svetový deň chôdze (Medzinárodná federácia ľudového športu – IVV, v tomto termíne od 2003)
♦Svetový deň spravodlivého obchodu (Medzinárodná asociácia spravodlivého obchodu – IFTA, pripomína sa od 2002)
♦Čas spomienky a zmierenia – spomienkový deň na tých, ktorí prišli o život v 2. svetovej vojne (OSN, vyhlásený na zasadnutí VZ OSN v novembri 2004, pripomína sa od 2005)

zaba2707
8. máj 2010

dobre ranko, vsetkym oslavencekom a najma Zuzanke Zmurkinej ooooobrovsky cmuk 🙂

Ineska tebe krasne meninky 🙂 a vsetkym pekny den

zmurkaz
8. máj 2010

Ahojte kočky ...jééé ... stále čakám kedy to už bude - v kalendári napísané a zapnem koňa ... že 10 mesiacov 😵 😵 😵 😵 ..... ďakujeme za gratulky a posielame cmuky 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

aha čo bude mať Zuzi 😵 😵 😵 https://www.modrykonik.sk/bazar/detska-obuv/9i1...

No a ideme na celý deň preč ... takže až večer 😉

A INNESKE všetko naj k meninkám 😵 😵 😵 😵 😵

zaba2707
8. máj 2010

zmurky peknucke topanocky 🙂

ja som vcera vyaukciovala fifovi gatuse kuk

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=2076964

riusik
8. máj 2010

dobre ranko
pripajam sa ku gratulaciam aj k minulym.... a dakujem ANI, ze si si spomenula aj na mna 😉 inak, dnes mam 36. dost..

zaba2707
8. máj 2010

jeeeeeeeej riu tak kraaasne narodeninky 🙂 cmuuuuuuuk

lucia32
8. máj 2010

Ránko...
oslávencom všetko naj, špeci cmuk pre Zuzku a Denisku....
Riusik tak všetko naj...2x 18 je krásny vek 😀
zmurka...krásne topámočky, dobrá kúpa...aj ja som sa rozhodla, že kúpim slovobuv, alebo santé...ale až ked budeme cupkať..zatial máme tramky a botasky 🙂
zaba...Fifko bude fešák....
Karamelka Simonka je šikovnica...fakt sú tie detičky rozkošné....
Naša sa hrá na bunker s Biankou tak máme v spálni menšie tornádo 😀 , chlapi šli do lesa, tak máme babinec....
A dnes mi váha konečne ukázala mínus...už 3 dni sekám dobrotu a pozerám čo večer jem....juj no konečne mi to preplo 😀

zaba2707
8. máj 2010

ahoj luci 🙂

rius nechystas sa dnes na milu pre mamu asi co? hladam partakov 😀

lucia32
8. máj 2010

zabi ahoj....my dnes máme pozvánku do kulturáku, že oslava detičiek nar. v roku 2009, zastrešuje to míla pre mamu, ale neviem či bude aj klasicky vonku...ale býva každý rok, len neviem kedy...asi mrknem na mestskú stránku...a potom pôjdeme na kolotoče, teda ak nebude pršať 😝

lucia32
8. máj 2010

Tak ako kukám, o 14.30 v kinosále a o 15.00 na námestí míla pre mamu, vystupuje T. Bezdeda a detské súbory 😉

lucia32
8. máj 2010

Idem uložiť čertíča spať...starší od 6.00...no dúfam, že sa mi to podarí...ešte nakuknem, pá zatial 😵

brinzulka
8. máj 2010

ajha Bezdeda je u Vas? 😀 ....skoda...ale uzite si ho. 😵 😵 ...

aj u nas programos na 15:00hod
gratulacia 😵

inneska
8. máj 2010

ránečko 😎

dakujem za gratulky 😵 a mini oslávenčekom gratulkujeme tiež, spešl zuzinke a denkáčikovi posielame božteky 😵 😵

a RIUŠKA, ešte raz všetučko naaaaaaaaj k naroeninkám želáme zo srdiečka 😵 😵 😵

inneska
8. máj 2010

a super úlovky babušky, tak sa aj ja pochválim 🙂 http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=2082918

nykyta
8. máj 2010

ajojte babulky 🙂 🙂 🙂 v noci som oka nezazmurila stale som ho kontrolovala 😢 ale dnes rano macko vysmiaty nadomnou a sklbal mi vlasy 😀 😀 😀 hned mi srdiecko podskocilo 🙂 teraz sa ulozil na spanok a tak spinuska 🙂 zda sa ze ja vsetko ok 🙂 rano trochu vygrckol mliecko,ale nevracal takze by to malo byt ok 🙂 este raz dakujem za podporu 😅 😅 😅 vsetko naj oslavencom cmuky-cmuk 🙂 🙂 🙂

zaba2707
8. máj 2010

inka vcera som na tie adidky kukala ale Fifo ma strasne krpatu nozku 17-18 takze nam by boli zbytocne velke pacilo sa mi na nich ze maju uzavretu paticku 🙂 tak ericko bude a mimochodom on aj stale je coool 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre