Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

zaba2707
8. máj 2010

super nyky aj mne odlahlo ze je drobec na poradku 🙂 cmuk mu

nykyta
8. máj 2010

macko je uz hore tak sa ideme hrat 😀 😀 😀 pekny dnik vsetkym 🙂 🙂 🙂

nykyta
8. máj 2010

dakujem zabka 🙂 🙂 neboj na gauc uz nepojdem ideme do jeho izby 🙂 🙂 🙂 paaa

lucia32
8. máj 2010

Nyky...tak som rada, že ste to v zdraví, šťastí prežili 😵 Mackovi pusku na čielko...
Moja myška okolo 9 zalomila, ja som stihla napiecť fašírky, očistiť zemiaky, sebe vybrať kurací pedál...rozumej stehno...naložiť práčku, idem ešte spotvoriť nejaký koláčik a ak stihnem tak požehliť prádlo, čo ešte visí na balkone...okolo pol 2 vyrážame...ešte nakuknem....
Inak brin, automatna mliečko máme aj my, v susednej dedine, cca 5 km...je mnam...odporúčam 😉

lucia32
8. máj 2010

Tak som bola kuk malú a také okále na mna vytreštila, že asi sme na dnes dorobili...ideme sa hrať 😀

lucim
8. máj 2010

ahojteeee, dnes je tu nejak pusto, vcera som nemala sil vyliezt na kona, dnes sme boli v mestecku, boli tam motorkari a este cosi, ale nam sa podarilo prist pred 12tou, ked zrazu vsetko skoncilo. neva, aspon sme boli na zmrzke, vzdvihla som si v lekarni veci (uz som tam uplne skoncila) a matkovi sante sandalky - nakoniec vyhrali tieto http://www.sante-sk.sk/index.php?sm=menu_kat&id... .. prislo viac modelov, aj slovobuvacke, aj ine, aj so stojanom, na zivo vyzeraju vsetky tie boticky uuuplne nadherne.
pokukala som aj vase boticky, perfektne ste povyberali. a myslim si, ze aj ked sa deticky ucia chodit a naslapuju, mali by to robit v kvalitnych botkach alebo naboso doma, nesuhlasim s tym zmurkinym ortopedom celkom. takze dobre vyberame. 😉

oslavencom zelam vsetko vsetko, deniske a zuzinke cmuky cmuuuk, 😵 😵 😵 😵 riuske na zdravicko a vsetko krasne, spokojnu rodinku a len prijemne zmeny a zazitky zelam. 🙂

nyky - az ma mraz obehol, ked som si vcera precitala co sa stalo, a som strasne rada, balvan mi odpadol, ze je macko v poriadku a vesely.
pady budu, a verim, ze ziadny u nikoho uz nebude nebezpecny.

lucim
8. máj 2010

halooo, sedim si v altanku, strazim spiaci kocik, pred chvilou tu vedla skoncil futbal, vyhrali sme, a nikde nikto?
psychicky sa chystam na dlhy vecer, kedze sme len pred chvilou zahajili poobedny spanok. 😒

vinka
8. máj 2010

Ahojte.Tak mi sme sa vrátili medailistový 😀 😀

lucim
8. máj 2010

vinka gratulujem, tak sa chval a kludne aj prehanaj 🙂

anavi85
8. máj 2010

lucim - prosim ta a kolko priblizne stoja take topanocky, lebo su krasnucke a uvazujeme aj my o nich pre Aduska 😉

ozi
8. máj 2010

ahojte babuľky 😉

gratulky všetkým oslávencom, inn všetko naj k meninám a riušik ku krásnym 18(x2) narodkám 😵 😵 😵

vinka, aj ja gratulky, ale opíš nám to... 🙂

ozi
8. máj 2010

baby, veru, pekné topky ste vybrali, aj ja už obzerám nejaké, uvidím, ktoré nakoniec vyhrajú 😉

monr
8. máj 2010

ahojte, srdečná gratulka všetkým.
idem do postele, konečne som doumývala všetky okná, tá malta na tom, to bol otras 😖
ešte zajtra sieťky a žalúzie, huráááááá.
a okrem toho som mala dnes viackrát vychádzku, staršia bola vystupovať, tak som total off

pa všetkým a dobrú noc

lucim
8. máj 2010

ahoj anavi, dobru noc mon. 🙂
anavi, tie topanocky by vysli tusim na nejakych 23€, mna vysli trochu menej.
a je to tak, ako som predpokladala, matko sa zobudil, docucol, chviiilku to vyzeralo, ze by mohol aj pokracovat v spanku, ale nie, uplne nadherne sa tu hrajka, jetaky roztomily, ze by sme ho hned spapali, no a co, ze nam kasle na cely rezim 😅

nykyta
8. máj 2010

zdravim kockosi 😀 😀 😀 pozeram ze dnes to tu nejak vazne 😀 aj ja som uviazla cely dnik pri mackovi 😎 😎 stale sa jasil a vstaval a behal no nemam uz sil este ze tu bola mama aspon sme sa striedali 😀 😀 inac by som sa teraz plazila jak had 😀 😀 ale bolo vaselo bez urazu,lebo dnes sme sa pohybovali len po zemi ziadny gauc-postel a ine nadmorske vysky 😀 😀 😀

nykyta
8. máj 2010

lucim mas pravdu niekedy musi ist rezim bokom 😎 😎 😎 😎

nykyta
8. máj 2010

lucim a tie topanocky su chutnucke 😝 aj ja zhanam nejake na leto a tak sa mi zda,ze uz nemusim bo som ich asi nasla 🙂 asi ich kupim mackovi,ale este pokecam s mm,ze ktore 🙂

nykyta
8. máj 2010

dufam,ze ty to navadi ked budeme mat skoro rovnake 😎 asi tie s tym zelenym 🙂 🙂 lucim????????????

nykyta
8. máj 2010

vinka a aku medailu ste wyhrali? 🙂 🙂 🙂 🙂

nykyta
8. máj 2010

samozrejme....gratulujeeem 🙂 🙂 🙂 no co babule kdeee ste? 😔 😔 😔 😔

nykyta
8. máj 2010

😀 😀 😀 😀 uz ma nebavi sa kukat na ten moj ksichtik 😀 😀 😀 😀 citim sa osamelooooo ☹ ☹ ☹

samayka
8. máj 2010

ahojte cicušky

my sme mali dnes krásny deň, vytiahli sme sýkorku na opekačku, trošku do prírody.. uťahaný sme všetci ako slony.. a sýkorka??? zaspávanie v štýle: "Alberte, to byl dneska krásnej den, viď? " ale nakoniec zaspala... a my padáme na držku tiež, tkaže len pozdravujem oslávencov a gratulujeeem Riuške a Inke.

pááá

lucim
8. máj 2010

cau vesela nyky 😀 nad zelenmi som prudko uvazovala, ale mame sede. z 😀 dali sa nam univerzalne k roznej farbe olecenia. takze taketo sa ti pacia? 🙂 🙂 🙂
nezmarik este obchadza dom.... teraz sme papali vyzivku a pol keksika , mame to cele poposuvane... 😝

lucim
8. máj 2010

samy ahoooooooooooooooooooooooooooooooooj. cmuk 😉

ozi
8. máj 2010

nyky, som rada, že ste v poriadku, sa teším s vami 😵 😵

samy, aj my sme dnes boli celý deň v prírode a to ja na lete (a jari a jeseni zbožňujem), že sa dá byť od rána do večera vonku 😉

ozi
8. máj 2010

my už spíme, uťahaní z celého dňa, mm drieme na gauči, pár pohárov vínka v sebe, ale tak lajt, ja som šoférovala, tak mohol, a ja si tu tak koňujééém 😵

lucim
8. máj 2010

ahoj ozi 🙂
aj ja zboznujem take prijemne dni, vonku, opekat, kecat, citit sa proste faaaaaajn. 😵 😵 😵

vinka
8. máj 2010

😀 😀 😀 Lucim nebudem prehánať.Doniesol si dva tretie miesta a ešte n iečo zo štafety ale neboli výsledky kým sme tam boli tak nviem presne čo. 😉 Boli sme to zapiť s mužíčkom za výhercu 😀 😀 No tento mesiac je perný s pretekamy.Na týžden ideme do Trnavy a o další týžden je Humenné 😝 😝 A potom už sa pôjdeme pásť 😝 😀

ozi
8. máj 2010

vinka gratuľujééééém

lucim, ja na tieto dni túžobne čakám celú zimu, jar to je moje a ešte do zimy to je super, a teším sa, že už s maličkou môžme chodiť a už aj papá všeličo, pre mňa je to najkrajšie obdobie, nielen počkom, ale u detičiek aj vekom, snáď ste ma pochopili, čo som tým chcela povedať, lebo mám pocit, že to neviem správne opísať
😝

zaba2707
8. máj 2010

ahoooojte 🙂 tak ja som po dnesku tiez slusne utahana 🙂

lucimka asi som to tu nezchytila ... ty preco si skoncila v lekarni? nieco sa udialo?

tak doobede debordelizacia nasho bytiku, potom som maleho naobedovala a vyliezli sme so znamou na tu milu pre mamu, mne sa to moc lubilo, tristvrte dna sme stravili na vzduchu tak super potom sme sli kuknut babinu do prace, ani sme sa nenazdali a mali sme na nohach nove NIKE tenisocky krasne tmavomodre a konecne dobre na nasu nozku 🙂 tak rychlo to ta babina na nas spiskala 🙂 tak sa tesim ze konecne fakt dobra topanocka na Fifovu nozku (myslim na dlzku)

no a sli sme potom vyzdvihnut tatika z prace a suuuup domov do vane napapat a uz aj spinkame 🙂 kraaaasny dnik ( keby tatko nebol v praci ale s nami tak absolutna spokojnost )

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre