• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
a neskutocne mi na tej zeleznej studienke robili chute opekajuci vsade navokol ... takze najblizsi piatok ideme k mojim rodicom budeme opekat aj keby traktory padali :grinning: sak teraz tu slintam jak bernardin ked si nato pomyslim :grinning:
8. máj 2010 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no konecne :angry: doteraz mi nesiel internet len tak zamrzol no des ja ho snad podpalim aby mu bolo teplo :grinning: :grinning: lucim nam sa hodia zelene a duplom taketo bo maju suchy zips to macko moze :sunglasses: :sunglasses: ozaj koceny ja som bola na dvore a widela som asi ufonov :sunglasses: :sunglasses: najprv leteli 3 oranzove gule potom 2 zmizli a jedna letela dalej utekala som za mm a on ma vysmial ze je to druzica -hovno- po dvoch minutach uz ich letelo 7 v jednom rade tak som ho zavolala aon ostal wywaleny a ziadne lietadlo kometa helikoptera oranzove svetielka pomalinky leteli a on zahlasil,ze dufam sa dozijeme dorana :sunglasses: :sunglasses: baby husaciu kozu mam to nebolo z tejto zeme :frowning2: viem ze si zo mna budete robit dobry den ale toto neni sranda!!!!!!!som hotova :zipper_mouth: :dizzy_face:
8. máj 2010 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mm povedal keby som to nevidel tak ti neverim!a to nepijem a nefetujem!dufam,ze to este niekto videl a mohli by to dat do sprav
8. máj 2010 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nyky mica tyyyy nestras nas
8. máj 2010 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabka ja nestrasim fakt som to videla!!!!je mi do placu lebo to nebolo nieco normalne!!!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
8. máj 2010 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, uz som zase tu. matko spinkaaaaaaa. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
zabi, tak nejak sa udiali zmeny, ty do prace, ja na rodicak. :wink:
nyky, nemas to na videu? ja ti verim, ze to bolo UFO - neidentifikovany lietajuci objekt. :slight_smile: vselico je mozne. :wink:
8. máj 2010 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim nie nedalo sa to :rolling_eyes: keby ano tak to by bolo a ani muzovi to neslo na kameru :pensive: tie prve tri som chcela odfotit s mobilom,ale len cierno a mm s kamerou tak isto :rolling_eyes:
8. máj 2010 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute baby ... som KO ... už to tu mám pustené cca od 20:30 ---dnešný deň bol náročný ... dieťa spalo 2x 20 min - to je táááák neuveriteľne zvedané žieňa že až a vyfásla spanie v postieľke - bo cestuje po posteli a včera mi rupla o cca 15 cm nižšie - tam máme také "ustlané" pre prípad - ako bol včera ... akurát že sa buchla o úchytku na skrinke.... tak ma to prestalo baviť ju hliadkovať - šak ani toľko nekojím, čo sa budím na to že - kde asi je :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :confused: :confused: :confused: :confused: ....tak spí v postieľke - a je - ale to je taká čo má vytiahnuté 2 tyčky (my ich máme pri hlave vytiahnuté a krááásne si lozí na posteľ - tak ju budem mať pri hlave) :wink:

,,,, asi píšem jak tatar ... ale soráč ....
.... a nyky ....wwwaaaaawwww :confused: :confused: :confused: :confused:
8. máj 2010 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja sa fakt zrutim :frowning2: ved ked nad tym rozmyslal to ako keby bolo 3 -7-dohromady 10 a to mi dava cifru 3.7.2010 to ma macko narodeniny zeby nejaka zvest :cry: to nie
8. máj 2010 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja im ukazem ked pridu :confused: :confused: :confused: macka si nedam :angry: :angry: :angry: ja si asi pojdem lahnut aj ked nebudem spat :confused: :confused: idem este von s trhacom a pak asi pojdem off :pensive: uz len toto mi chybalo vidiet to sa citim ako blazon :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: ani mama mi naveri,ze asi nejake cvicenie :confounded: :confounded: :confounded: ale komu to poviem ked nie vam :unamused: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
8. máj 2010 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky dobru nocku :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
8. máj 2010 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nyky, mysli pozitivne, to boli mackovi gratulanti. :slight_smile:
zmur chapem, zivo som si predstavila tie nocne turistiky malej zuzky. :slight_smile: a ahooooj :slight_smile:
8. máj 2010 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem bambulky dat sprch a suuuuuuuup ho do postele :slight_smile: tak bru nocku vsetkym papappa
8. máj 2010 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucim - tá naša slečna je jak cestovateľ ... hrúúúza!!!! ... a som ju bola kojo .... krásne sa nechala položiť opäť do jej nového lehna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. máj 2010 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a idem off ... spať ... som KO :rolling_eyes: ...dobrú nocku kamošky a detúrence :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. máj 2010 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
o chvilu idem uz aj ja, uz sa mi prasi do ociek .. ci na sosovky? :wink:
dobru noc nyky, zmur, zabi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. máj 2010 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoooj :slight_smile:
koukám, že jsem nějaká noční sůva :grinning:

ani díky, že na nás myslíš :dizzy_face:

posíláme s malou pusu všem oslavencům :slight_smile:

krásné botky jste vybraly. My máme zatím tyhle http://www.pegres.cz/cz/katalog/detska-obuv/vychazkova-obuv/capacky/?from_katalog=1,razeni, v tom pískovém provedení. Jsou krásně měkké a přitom pevné a za fajn cenu. Až bude malá chodit, tak možná vezmu od nich i nějaké další. Nebo se mi líbí sante, ale ty mi přijdou dost tvrdé. A favorit jsou superfitky, ale to bych musela mít sponzora:slight_smile:)).

nyky; teda ty máš víkend. V pátek hororové chvíle s malým a včera tohle :fearful: . Bych z toho měla taky husinu. Třeba to byl nějakej utajovanej vojenskej projekt
9. máj 2010 o 01:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, gratulujem oslavencom, vcerajsim aj dnesnym :dizzy_face: , u nas dnes krasne slnecno...tak sa tesiiim :slight_smile:
9. máj 2010 o 06:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko .... ja by som taaaak spalaaaa ale nase dieta je od 6,18 hore takzeee nehrozi :slight_smile: mm v praci takze sa hrame :slight_smile: stale ho najviac zaujimali ovladace ako asi kazde julovciatko tak sme mu zohnali jeden jeho vlastny. Ale aby ho to co chvila neomrzelo tak ked ho zacne hadzat o zem a tesit sa z toho tak ho vyhresim a on sa z toho este viac tesi :slight_smile: taky je ze by som ho zozrala :slight_smile:
9. máj 2010 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak na rýchlo: keď sme vypustili lampióny šťastia,tiež to vyzeralo neidentifikovateľne, :wink: keď to bolo ďaleko od nás.Ja sa prikláňam k tomu,(bola sobota oslavy,svadby a tak) že to boli tie lampióny. Tie lampióny môžu byť aj zelené,modré,biele červené a keď sa ich vypustí naraz,tak je to krásne .
9. máj 2010 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lada82.................09.6.................Alžběta má dnes 11 mesiačikov :dizzy_face:

a my máme dnes presne 10 mesiačikov :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
kochanski.............09.7.................Zuzanka
battole...................09.7.................Sarlotka
inneska................09.7...................Erik
Kamilečka...........09.7..................Sarah
meza....................09.7...................Nela

Meniny oslavuje: Roland, Rolanda
Meniny oslavuje v ČR: Ctibor

Kalendárium:
:diamonds:Deň matiek (po prvý raz sa oslavoval v 1908 vo Filadelfii, v 1914 americký prezident Woodrow Wilson vyhlásil jeho oficiálnu oslavu na druhú májovú nedeľu, v Československu sa oslavoval od 1923 na podnet predsedníčky Čs. Červeného kríža Alice Masarykovej, za komunistického režimu ho vytlačil sviatok Medzinárodný deň žien, znova sa začal oslavovať v 1990)
:diamonds:Deň Európy (vyhlásený v 1985 na summite EÚ v Miláne; v ten deň 1950 francúzsky minister zahraničných vecí Robert Schuman predniesol pre medzinárodnú tlač Schumanovu deklaráciu, vyhlásenie francúzskej vlády, vyzývajúce na vytvorenie organizácie, ktorá bude koordinovať uhoľný a oceliarsky priemysel v Európe, 18. 4. 1951 bola podpísaná Parížska zmluva o vytvorení Európskeho spoločenstvo uhlia a ocele, Montánna únia bola prvým krokom k zjednoteniu Európy, základným stavebným kameňom pre neskorší vznik EÚ)
:diamonds:Európsky deň opery (iniciovaný organizáciou Opera Europa, poprednou servisnou organizáciou pre profesionálne operné spoločnosti a operné festivaly v Európe so sídlom v Bruseli; prvýkrát sa tento deň uskutoční v 2009, téma: kreativita a inovácie)
:diamonds:Svetový deň sťahovavých vtákov (v 2005 pri príležitosti 10. výročia podpísania Dohody o ochrane africko-euroázijských sťahovavých vodných vtákov /UNEP/AEWA – podpísaná v 1995/ vznikla myšlienka pripomínať tento deň v celosvetovom meradle, pripomína sa od 2006)

Všetkým maminkám mamulienkám,mamičkám,mamám prajem len to najlepšie ku Dňu matiek !!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Hlavne tej mojej :hearts::hearts::hearts:
9. máj 2010 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky ...maminky .... šup šup vyložiť nožičky a oslavováááááť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:

no a detúchy cmukáme a želáme všetko naj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a špeciálne pusinky Eričkovi, Zuzanke Šarlotke a malej Sarah :wink:
9. máj 2010 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
9. máj 2010 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekné :slight_smile: Zuzka je parádnica :grinning:
9. máj 2010 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem :slight_smile: ... mi akosi učarovali ... a k šatám sa hodia ... jáááj už ju vidím ... biele pančušky alebo ponožky s čipkou, šatky ... biele bodynko .... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. máj 2010 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko maminecky, vsetko najlepsie nam a vela vela vela radosti s nasimi detickami. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
oslavencom nasim uzasnym tiez :dizzy_face: vsetko naj a vela pusiniek. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
my dnes ideme pozriet bratislavskych dedkovcov, nech sa aj oni potesia z vnucika. a dame si obed s kamosmi v nejakej restike. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak sa tu majte krasne, maminky miminka, myslime na vas. :slight_smile:

zmur, dobry ulovok . :wink:
9. máj 2010 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsetko najlepsie vsetkym maminkam, vela zdravicka, stasticka a radosti s drobcekami :wink:
9. máj 2010 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

dakujeme za gratulky a spoluvýmesačníkom taktiež želáme všetko len to naj :slight_smile: a nám všetkým maminkám, vela vela lásky a vela vela nádherných chvíl so svojimi detičkami a maminkami :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. máj 2010 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok