• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
jarka dobruuuu a neboj, tani tani natocis, a my sa z videa coskoro budeme tesit. poriadne si oddychni, ak sa zadari. cmuk. :dizzy_face:
9. máj 2010 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
9. máj 2010 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
take nico ako nasla ineska :wink: ...musi to byt cisto biele...ze baby uz nie su male :sweat_smile: :wink: ...tak co s nimi..
9. máj 2010 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj to z modrym sa mi paci..ale izba bude bielo cervena...
9. máj 2010 o 23:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa paci toto velmi, ze to maju v ikei, jedna baba to ponukala na babybazariku a uz to vypredala, len ked u nas ikea nie je... :angry:
9. máj 2010 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
raona dobru noc...a lucim dik, pojdem to lepidlo kupit :wink: ...inak aj matko miluje hudbu ale on netancuje klasicky, ze celym telom...on len besne kruti hlavou :grinning: :grinning: :grinning: ...vsade , kde hudba znie...asi bude rocker, teraz uz len cakame, kym mu narastie haro...
9. máj 2010 o 23:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky uloz si ten obrazok, ak to v ikee este maju, urcite niektora kocka z blavy pojde do ikey, tak ti kupi, skoda, ze sme to nehladali skor, som ti to mohla dnes kupit, inak sme neboli v ziadnych obchodoch dnes - vynimocne. pisem jak tatar, je mi este rozumiet? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. máj 2010 o 23:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hehehe, nas matulo zase zaprie o nieco rucicky a mika rituskou a podhupoje kolienka na hudbu. :grinning:
9. máj 2010 o 23:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ti rozumiem :grinning: :wink: ...jaj musi byt zlaty :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...natoc :slight_smile: ...nas inak nechce, uz ma svoj styl...
9. máj 2010 o 23:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky na stranke ikey som to biele nenasla, tak ho uz bud nemaju, alebo ho nemaju len na stranke. :confounded:
natocim, ale zatial to su len momenty, tak to bude az casom. :wink:
9. máj 2010 o 23:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem..jeden cas to mali vsade...ale tosme mali take ruzove doma tak som neriesila...teraz ked mi to treba v bielom nemau to nikde :confounded: ...ale aspon to zrkadlo budem mat poriesene :wink:
9. máj 2010 o 23:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz je velmi krasne obdobie, si to velmi vychutnavam, matko je rozkosny, furt daco nove, aj deti su nim unesene....jaj jak dobre , ze aj jeho mame :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. máj 2010 o 23:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len aby si vedela - znacku lepidla diktoval drahy, aj toho vtaka na nom. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. máj 2010 o 23:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: ...ze mu dakujem...aj za znacku aj za v....opis :grinning: :grinning: :grinning:
9. máj 2010 o 23:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivka, tak snád pozháňaš moskytku pre baby...a to chceš 2 pre každú?? :sweat_smile:

ja som asistovala mm pri rozvrhovaní izieb...a ešte asi aj budem,je to na dlho, netušíme čo kde a ako umiestniť..no ked tam nakoniec nepojdeme,tak robota nazmar, ale mne by to nevadilo :grinning:

a raonka dobrú noc :slight_smile:
9. máj 2010 o 23:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mas pravdu . uplnu pravdu,. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a to si mi tvrdila, ze najkrajsie obdobie je od 3tieho mesiaca. :grinning: my sa fakt vytesujeme denne .... aj tym, ze to 4nozkovanie zacal az teraz, ale zato v hlavke si viac uvedomuje, fakt, kazdy den obrovske prekvapenia. my sme uuuplne happy, a nevieme sa na neho vynadivat. sa tesime ako mali. :slight_smile:

no napr. vcera - napustam vanu - matko v obyvke - tak mu vravim pod so mnou, ides sa kupat. a on isiel, sam, az k vani, nateseny, no naaaadhera. (nemusimnosit 10kilo) :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a predvcerom na trojkolke - mu odzadu vravim utob tu-tu ... a on pobuchal klaksonovu rybu a zatrubil. jaaaaaaj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
a pôjdem aj ja..ešte chcem sprchu hodiť, v kuchyni spratať..tak papa a dobrú nocku aj vám :slight_smile:
inn, dobru, :slight_smile: zajtra nam povies, kolko izbiciek ste nakreslili a ci to bude nalepene na svokrovsky dom, alebo samostatne. :wink:
10. máj 2010 o 00:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.youtube.com/user/matejkovamamina tu som nasla ten nas tanec..ale niekedy je to viac rockerske ako tu :slight_smile:
10. máj 2010 o 00:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , inka chcem len 2 ks, pre kazdu jeden :wink: a rozvrhnite dobre :wink: ...a dobru nocku :slight_smile:
10. máj 2010 o 00:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky, je to roker, jasnacka a ako sa dobre bavi :grinning: :grinning: :grinning:
10. máj 2010 o 00:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no , z dlhsim harom to bude lepsie :grinning: :wink: ...jej a uz je pondelok :slight_smile:
10. máj 2010 o 00:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ideme spat?
10. máj 2010 o 00:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no idem aj ja hodit sprchu , lebo sme opekali aj grilovali a mam super spekacikovu, klobaskovu vonu :slight_smile: tak lucimka dobru noc :wink: a aj vsetkym este nespinkajucim slnieckam :slight_smile: papa
dobruuuuuuuuuuuuuuuuuuu :dizzy_face: :wink:
10. máj 2010 o 00:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes máme 10 mesiačikov :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

reilyy......................10.7..........................Peter
xxxxxxxxx.................10.7........................Adam
monikabe................10.7 .....................Tibor
mata1976................10.7.....................Emma

Prajeme všetko najlepšie!!! :slight_smile:

meniny oslavuje: Viktória , Armín, Armína, Beatrica
Meniny oslavuje v ČR: Blažena, Beáta, Borislav, Bořislav, Erazim, Erazmus, Gordon, Jason, Jasoň, Job

Kalendárium:
:diamonds:Svetový deň – Pohybom k zdraviu (vyhlásený v 2002, uskutočňuje sa od 2003)
10. máj 2010 o 06:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ani-dakujem za Tiborka ze na nas myslis :wink:
10. máj 2010 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tiborko 10 mesiacov- lozi po styroch, chodi okolo nabytku, ma 4 zuby, najradsej chrume kukuricne chrumky :stuck_out_tongue_closed_eyes: , dobre v noci spinka, este aj kojeny, navstevuje 2 materske centra :wink: , rad sa hojda na hojdacke :grinning: kamaratky ma same baby :wink:
.......................jednoducho nam robi obrovsku radost. :slight_smile:
10. máj 2010 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, gratulujem oslavencom a zvlast Petkovi a Tiborkovi posielam velke cmuk :dizzy_face: :dizzy_face: ....moni...kde chodis do tych centier?
10. máj 2010 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok