• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
Krásný sluníčkový a pohodový den přejeme všem oslavencům sobotním nedělním a samozřejmě dnnešní přejeme vše nejkrásnější a nejsladší na světě a velký cmuk :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
My byli na chaloupce nic nového a koukněte co umíme :wink:
http://www.facebook.com/video/?upload#!/video/video.php?v=120413521321150
10. máj 2010 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jinak my zuby nemáme zato trénujeme chuzi :wink:
10. máj 2010 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky- chodime do MC na Hviezdoslavovu ulicu-Stonozka tam cvicime na Fit loptach (vid foto) a do MC Slniecko na Furci, tam chodime ked je zle pocasie lozit, hrat sa a hojdat. :wink: Lebo on je aktivny chlapcek a potrebuje stale nove podnety a ani ja ho nechcem drzat doma. No a ked je zle pocasie a ze teraz par dni prsalo, chodili sme sa socializovat medzi deti.
10. máj 2010 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta furca by sa mi hodila, mam tam mamu a je tu ku nam najblizsie, kde presne to je a v aky cas? dik :slight_smile:
10. máj 2010 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brusi co tam po zuboch :grinning: ....aj bez nich je sikulka :wink:
10. máj 2010 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Traky jasně že je i s topinkou si poradí :grinning: :grinning: :grinning: viz foto :grinning:
10. máj 2010 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pro ty co nemaj FB nebo mě nemaj v kontaktech :grinning:
10. máj 2010 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Na Furci na Charkovskej ulici, kazdy den doobedu a utorok a stvrtok aj poobede. Program tam obcas robia deti zo skolky :grinning:
10. máj 2010 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak super, uz viem kde budeme chodit :wink: ...ja som na furci casto...a kedze u nas v dedine je malo takych krpcov ako matko a nie je kam ist, tak uz viem, kde budeme travit cas ...dakujem
10. máj 2010 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja si vitana, daj niekedy den vopred vediet,pohladam fotku aj zo Slniecka a pridam tiez
10. máj 2010 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
MC Slniecko
10. máj 2010 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ránečko :slight_smile:

gratulkujeme 10mesačníkom, spešl tibinkovi a peťkovi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: cmuk

zachvílku pôjdeme von sa vyvetrať,najmä ja hlavu :stuck_out_tongue_closed_eyes: potom navariť...a počítať vás :slight_smile:

brusi, karamelka je šikulka :dizzy_face: (nejde mi prehrať videjko, na FB nič neprehrán :angry: )
10. máj 2010 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Este raz
10. máj 2010 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inesko hodím na youtub :slight_smile:
Mobi také máme sluníčko Mc a malý je fajnový :wink:
10. máj 2010 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni perfektne, ked pojdeme ozvem sa :slight_smile:
10. máj 2010 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
10. máj 2010 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: ranko koceny :grinning: :grinning: :grinning: bola som uspavat macka to vam poviem je to fuska uspavat ho v sportiaku :grinning: nech ziju vanicky tam zaspal do 2 minut :grinning: v tomto sa 20 minut tralalakam po dome a on si sada a skeri sa :grinning: na druhy pokus uspany :pensive: :pensive: :pensive: trakus my by sma mali ist tento tyzden do ikey tak sa tam mozem na to pozriet :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:idem hodit druhe kafco bo to prve nemzabralo :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: hned pridem :grinning: a pockat gratulka nasim oslavencom :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: veeela zdravicka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ideem
10. máj 2010 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brusi :slight_smile: karamelka je aka zavodnica :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: mala sumacherka :sunglasses: kraaasne...idem na to kafe
10. máj 2010 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej nyky pozri budem rada, potrebujem 2 ks cisto biele :slight_smile:
10. máj 2010 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Traky já mám také ty baldachýny stály mě asi 119kč máme je na chalupě jak nad postelí tak nad postýlkou a přikoupila jsem takové ty motýlky a malé je tam našila :wink: :slight_smile:
10. máj 2010 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nyky děkujeme :wink:
10. máj 2010 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky,
ako vyslo slniecko kecava sa tu cez den pomenej:slight_smile:))
gratulujem tiez vsetkym oslavencom;-D
a nykyta ty si naozaj maska, ty kokso citat ta :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a my mame druhy zub, vysiel presne na den po mesiaci od prveho, tak sa tesime
jaj a chcem sa spytat: detitcky ktore uz cupitaju musia chodit najprv za ruky? lebo nas individualista to skusa ale ked ho zoberiem za ruky tak da taky protest ze az no, krok ani nahodou a zacne skackat, ale vcera u nasich bol taky oplaseny ze uz presiel tri kroky sam a tak chcem vediet co mam cakat:slight_smile:
10. máj 2010 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a a kukam video karamelka je superna sikovnica, gratulujem brusi :grinning: :grinning: :grinning:
10. máj 2010 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sevuz děkujeme a gratulka malému k zubku a kročkum :wink:
10. máj 2010 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak a som tu :slight_smile: traky neni problem wybavim,ale potom mi das adresss aby som ti to poslala :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: teda ak tam nieco budu mat a ak nie tak ideme este aj do brendonu a do baumaxu tak sa pokukam kukuuuu :grinning: :grinning: :grinning: ta druha kava je fakt tuha :grinning: :grinning: :grinning:
10. máj 2010 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nazdarek sevzuz :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja som s mackom na zaciatku chodila tak ze som ho drzala pod pazuskami a az teraz ho jemne drzim za rucicky :grinning: :grinning: teda ak chce on inac sa mi vysmykne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a ide sam jak tank :grinning:
10. máj 2010 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nyky ok...ja ti dam adresu ty mne cislo uctu :grinning: :wink:
10. máj 2010 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lukinko witaj v klube dvojzubych :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: gratulko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. máj 2010 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sev, nemusi za rucky, hlavne ako to jemu vyhovuje :wink:
10. máj 2010 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeej traky a co je to cislo z uctu ja som chudobna nemmam ucet :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. máj 2010 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok