Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

brusinka.pusinka
10. máj 2010

Krásný sluníčkový a pohodový den přejeme všem oslavencům sobotním nedělním a samozřejmě dnnešní přejeme vše nejkrásnější a nejsladší na světě a velký cmuk 😵 😵 😵 😵 😵
My byli na chaloupce nic nového a koukněte co umíme 😉
http://www.facebook.com/video/?upload#!/video/v...

brusinka.pusinka
10. máj 2010

Jinak my zuby nemáme zato trénujeme chuzi 😉

monikabe
10. máj 2010

traky- chodime do MC na Hviezdoslavovu ulicu-Stonozka tam cvicime na Fit loptach (vid foto) a do MC Slniecko na Furci, tam chodime ked je zle pocasie lozit, hrat sa a hojdat. 😉 Lebo on je aktivny chlapcek a potrebuje stale nove podnety a ani ja ho nechcem drzat doma. No a ked je zle pocasie a ze teraz par dni prsalo, chodili sme sa socializovat medzi deti.

traktor
10. máj 2010

ta furca by sa mi hodila, mam tam mamu a je tu ku nam najblizsie, kde presne to je a v aky cas? dik 🙂

traktor
10. máj 2010

brusi co tam po zuboch 😀 ....aj bez nich je sikulka 😉

brusinka.pusinka
10. máj 2010

Traky jasně že je i s topinkou si poradí 😀 😀 😀 viz foto 😀

brusinka.pusinka
10. máj 2010

pro ty co nemaj FB nebo mě nemaj v kontaktech 😀

monikabe
10. máj 2010

Na Furci na Charkovskej ulici, kazdy den doobedu a utorok a stvrtok aj poobede. Program tam obcas robia deti zo skolky 😀

traktor
10. máj 2010

tak super, uz viem kde budeme chodit 😉 ...ja som na furci casto...a kedze u nas v dedine je malo takych krpcov ako matko a nie je kam ist, tak uz viem, kde budeme travit cas ...dakujem

monikabe
10. máj 2010

moja si vitana, daj niekedy den vopred vediet,pohladam fotku aj zo Slniecka a pridam tiez

monikabe
10. máj 2010

MC Slniecko

inneska
10. máj 2010

ránečko 🙂

gratulkujeme 10mesačníkom, spešl tibinkovi a peťkovi 😵 😵 😵 cmuk

zachvílku pôjdeme von sa vyvetrať,najmä ja hlavu 😝 potom navariť...a počítať vás 🙂

brusi, karamelka je šikulka 😵 (nejde mi prehrať videjko, na FB nič neprehrán 😠 )

monikabe
10. máj 2010

Este raz

brusinka.pusinka
10. máj 2010

Inesko hodím na youtub 🙂
Mobi také máme sluníčko Mc a malý je fajnový 😉

traktor
10. máj 2010

moni perfektne, ked pojdeme ozvem sa 🙂

nykyta
10. máj 2010

😀 😀 😀 ranko koceny 😀 😀 😀 bola som uspavat macka to vam poviem je to fuska uspavat ho v sportiaku 😀 nech ziju vanicky tam zaspal do 2 minut 😀 v tomto sa 20 minut tralalakam po dome a on si sada a skeri sa 😀 na druhy pokus uspany 😔 😔 😔 trakus my by sma mali ist tento tyzden do ikey tak sa tam mozem na to pozriet 😎 😎 😎idem hodit druhe kafco bo to prve nemzabralo 🙄 🙄 🙄 🙄 hned pridem 😀 a pockat gratulka nasim oslavencom 🙂 🙂 🙂 🙂 veeela zdravicka 🙂 🙂 🙂 ideem

nykyta
10. máj 2010

brusi 🙂 karamelka je aka zavodnica 😎 😎 😎 mala sumacherka 😎 kraaasne...idem na to kafe

traktor
10. máj 2010

jej nyky pozri budem rada, potrebujem 2 ks cisto biele 🙂

brusinka.pusinka
10. máj 2010

Traky já mám také ty baldachýny stály mě asi 119kč máme je na chalupě jak nad postelí tak nad postýlkou a přikoupila jsem takové ty motýlky a malé je tam našila 😉 🙂

brusinka.pusinka
10. máj 2010

Nyky děkujeme 😉

sevzuz
10. máj 2010

ahojte kocky,
ako vyslo slniecko kecava sa tu cez den pomenej🙂))
gratulujem tiez vsetkym oslavencom;-D
a nykyta ty si naozaj maska, ty kokso citat ta 😀 😀 😀 😀
a my mame druhy zub, vysiel presne na den po mesiaci od prveho, tak sa tesime
jaj a chcem sa spytat: detitcky ktore uz cupitaju musia chodit najprv za ruky? lebo nas individualista to skusa ale ked ho zoberiem za ruky tak da taky protest ze az no, krok ani nahodou a zacne skackat, ale vcera u nasich bol taky oplaseny ze uz presiel tri kroky sam a tak chcem vediet co mam cakat🙂

sevzuz
10. máj 2010

a a kukam video karamelka je superna sikovnica, gratulujem brusi 😀 😀 😀

brusinka.pusinka
10. máj 2010

sevuz děkujeme a gratulka malému k zubku a kročkum 😉

nykyta
10. máj 2010

tak a som tu 🙂 traky neni problem wybavim,ale potom mi das adresss aby som ti to poslala 🙂 🙂 🙂 teda ak tam nieco budu mat a ak nie tak ideme este aj do brendonu a do baumaxu tak sa pokukam kukuuuu 😀 😀 😀 ta druha kava je fakt tuha 😀 😀 😀

nykyta
10. máj 2010

nazdarek sevzuz 😀 😀 😀 😀 😀 ja som s mackom na zaciatku chodila tak ze som ho drzala pod pazuskami a az teraz ho jemne drzim za rucicky 😀 😀 teda ak chce on inac sa mi vysmykne 😀 😀 😀 😀 a ide sam jak tank 😀

traktor
10. máj 2010

nyky ok...ja ti dam adresu ty mne cislo uctu 😀 😉

nykyta
10. máj 2010

lukinko witaj v klube dvojzubych 😀 😀 😀 😀 gratulko 🙂 🙂 🙂 🙂

traktor
10. máj 2010

sev, nemusi za rucky, hlavne ako to jemu vyhovuje 😉

nykyta
10. máj 2010

jeej traky a co je to cislo z uctu ja som chudobna nemmam ucet 😀 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre