• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
jeeej nyky, fotecka aj s martinkom, krasni ste. :slight_smile:
idem to aj ja pozbierat .............
10. máj 2010 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nykyta...ahoj, teší ma, že ťa spoznávam ...aj drobca :grinning:
10. máj 2010 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
o takze to wyslo som na seba hrda :slight_smile: a to malo byt lucia ajoj,ale aj inn,traky,battole a brusinke :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:aj ostatnym :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:ajooooj
10. máj 2010 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nyky ahojky no jaká krásná fotoška v nicku :grinning:
10. máj 2010 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim a aj tebe ajoj :grinning: pruuuuuser :grinning: :grinning: :grinning:
10. máj 2010 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babuľky, ste nám chýbali boli sme u našich na týždeň bez netu..ale bolo super

Matti si to vychutnal takto
10. máj 2010 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a Laurinka zasa takto :wink: venček robil so mnou Matti - musím ho pochváliť :grinning:

a po dnešnej poradni máme 9,5kg sranda chudneme a papáme veľa veľa...no už sa začíname viac hýbať...o tom to je :sweat_smile:
10. máj 2010 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Som späť...opäť sme revali :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , cudzia teta na nu šahala, rozumej sestrička...chcela ju zvážiť...chyba lávky, váha len do 10 kilo... :stuck_out_tongue_closed_eyes: , tak som jej vravela, že my už 10 máme, sme sa doma vážili...tak šup na velkú, rev stále :rolling_eyes: a máme 10300 g :wink:
Ani u doky to nebolo lepšie, najprv ju "strašila" fonendoskopom a potom šťúrala paličku do pusy...no niečo strašnéééé :grinning:
A vypytovala sa či stojíme, chodíme, lozíme a ako papáme a čo...no a podobne...na očkovanie :confounded: koncom júna :slight_smile:
10. máj 2010 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Laura...no paráda, vidno, že si to detičky užívali...venčeková foto krásna, malého tak sfoteného mám, Bianku nie a Natálku asi cvaknem pokial sú púpavy :slight_smile: ked ich dedko všetky nevykosil :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
10. máj 2010 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Takže podla vlastnej štatistiky sme pribrali za mesiac a pol 300 g :wink:
10. máj 2010 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahoj Lucia a koľko meriate? Som to trošku nepochopila, to sa doktorka hnevala, že ešte nemá 10kg, alebo ako??
10. máj 2010 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ozaj, my sme včera boli na pretekoch lezúňov a Saška vyhrala 3.miesto. Bolo tam asi 65 detičiek a Saška liezla ako o život :grinning:
Ju musela kamoška držať na štarte, lebo tá by liezla o dušu :grinning: :grinning: :grinning:
10. máj 2010 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adka...nie nehnevala sa, len ju chcela vážiť na váhe do 10 kg, pre bábätka a ona má už viac, tak sme šli na dospelácku...to skôr malá sa na nu " hnevala ", že ju zobrala od mamy :stuck_out_tongue_closed_eyes: A meraiame 75 cm....
Saška je šikovnica, gratulka k 3. miestu :slight_smile:
10. máj 2010 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adka gratulujééééééééééééééém.Aj ja by som chcela ísť.ževraj má byť aj v pp 18.5 ale to už bude mať Chiara 10 mesiacov a jeden den.Snád to nebude vadiť. :frowning2: Ja viem,že nevyhrá ale ja si ju chcem pofotiť a mať tú radosť z toho. :grinning: :grinning: :grinning:
10. máj 2010 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi blahozelame, sikulka mala a krasne foto - mi len cuvame by sme nettafili na start :grinning:

Lucka nasi nestihaju kosit prerabaju :grinning: a meriame 80cm a schudli sme co to? :wink:
10. máj 2010 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucia to tvoja Natálka má už 10 kg? :confused: Kriste to moja Chiara asi do 8kg :confused: To čo princezná jedáva slaninu? :grinning: :grinning:
10. máj 2010 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vinka...no slaninu nie, len samú dobrú papu, ona sa vie pekne napapať...ale ani tak nevyzerá, že je bucko...asi má ťažké kosti :grinning: po mamičke :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
10. máj 2010 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ved som pozerala fotky a kukám,že to ani vidieť nieje.Tiež ma prekvapilo,že kde m á tie kilá? :grinning: :grinning:
10. máj 2010 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ďakujeme baby, no budúci víkend majú byť lezúni v Poprade a potom neviem. Vinka ale neboj, Saška mala včera 10 a pol mesiaca preč a v pohode mohla súťažiť. Však spadá do podmienky 10 mesiacov, nemá ešte 11 :wink:
NO a my sme v utorok na poradni mali 73cm a 9440gramov.
laura tak to by ste išli do cieľa a odtiaľ cúvali na štart :grinning:
10. máj 2010 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lu krasna je natalka...fakt jej ta ruzova pristane :wink: ...a krasne aj ostatne fotecky :wink:
10. máj 2010 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj trakuš dík...ty si nás už vyšmírovala? To sú staré ešte z júla...zvyšok mám doma, ked sa budem nudiť natiahnem z rozbitého noťasa na comp a na kona...no normálne sa mi chce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
10. máj 2010 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
že staré z júla...myslela som apríl :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
10. máj 2010 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucia: my nepouzivame chodak, doki neodporucala.....
nykyta: aj ja ta pozdravujem :sunglasses:
10. máj 2010 o 15:38  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v januári 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
batt...ja viem, že sa neodporúča...ale? čo sa dnes všetko neodporúča, že? Pred 13 rokmi sa to neriešilo, deti mali, tak má aj Natálka...a chválabohu im nič nie je...a zas v chodáku nie je celý deň...a pomoc to veru je :wink: hlavne pre naše kríže :grinning:
10. máj 2010 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucia: ja som to nie v zlom pisala. My sme tiez mali, ako deti. Ale zatial to zvladam aj bez neho, tak ho neriesime, ked mi odijdu krize, potom si ho kupime a to uz bude neskoro :grinning:
10. máj 2010 o 15:53  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v januári 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Batt...ja viem, že nie v zlom :slight_smile: Ja som ho kúpila, pretože s malou je babka a tá už nie je najmladšia a viem, že jej to varovanie Natálky ulahčí :wink:
10. máj 2010 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lu, naty je fakt kocka :slight_smile:
lauri, mas zlate a sikovne deturence, radost pozerat. :wink:
adka, saske este raz gratulujem, sportovkyni. :slight_smile:

a nase male ukecane kecadlo skuma novu ohradku okolo krbu http://www.youtube.com/watch?v=T9g_CvrG-LM :dizzy_face:
10. máj 2010 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a uz sa chystam na zumbu, som zvedava, ci aj mna to chyti ako vas a ci vobec vydrzim aspon 5 minut v pohybe. :stuck_out_tongue_closed_eyes: tenisky vycistene, triko a teplaky v taske, aj voda, uterak, uz len zapnut vlasy a start. :slight_smile:
10. máj 2010 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ideš prvý krát? Aj ja pôjdem ale až v piatok. :slight_smile: Tak si to uži a daj vedieť.
Kamoška moja povedala,že to je ako droga a začala chodiť už dva krát do týždňa :grinning:
10. máj 2010 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chodítka......
jedna múdra pani doktorka povedala,že to je vec názoru-ako napr.hotový príkrm pre deti
Evička teda nieje tak často v chodítku ako Patrik (bo chodítko je u maminky a my máme malý byt),ale je to naozaj pomoc-len musíme už dávať pozor,lebo na prahu sa nám skoro prevrhla. :unamused: a preto tie chodítka aj zakazujú
10. máj 2010 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok