• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
babulky aj vy máte nádherné detičky...krásne

lucim no áno veď aj v cúvaní možno súťažiť hehe...srandy by bolo hlavne kopec, šikovným štvorkáčom blahoželáme k pokrokom...teda našej malej sa do toho moc nechce, skôr je ako opička po ručičkách dvíha riťušu a presúva sa kde chce, sem-tam mi príde ako stará tetuša, čo všetko musí preskúmať, všade nazerá a dočuduje sa a tak...ale veď to máte každá doma, takého malého snoriča...že tak? :wink:
10. máj 2010 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem prvy krat, tak pa paaaaa. ani, diky za zlate komentare. :dizzy_face:
10. máj 2010 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim tak si to uzi :wink: ...chodak...3 deti v nom boli...a tu su, matko v nom nebol a tiez je tu....akosi nevidim velky rozdiel v tom ci boli, ci neboli....skor je to o tom, ako dietatko na chvilku zabavit, kym ma mamina daku pracu..
10. máj 2010 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte
Oslavenčekom minulym aj terajšim prajeme všetko najlepšie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
V sobotu sme boli na akcii Mila pre mamu,bolo super až na ten dažd :dizzy_face:
10. máj 2010 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj babý .... naša slečna sa rozhodla * CH * O * D * I * Ť * :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...prešla niekoľko krát pár metríkov :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...ale ešte stále dáva prednosť lozeniu ....neva :wink: ...aj ju máme zachytenú na telefóne aj foťáku .. dodám neskôr ... :dizzy_face:
10. máj 2010 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobry podvecer babule :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: macko okupany,napapany a uz spinka :pensive: :pensive: :pensive: na sone sme dopadli ok vsetko v norme :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ako som predpokladala strasny plac ten gel bol studeny a jemu sa to nempacilo :cry: :cry: :cry: :cry: mame novinku prerezava sa nam horna jednotka zatial to neni videt,ale ostry je ako ziletka-presne dva mesiace a tyzden od spodnych :slight_smile: :slight_smile: idem vas docitat a hned som tuuuuuu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. máj 2010 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co sa tyka choditka tak aj macko v nom lietaval :grinning: :grinning: :grinning: ale teraz ho nechce ani vidiet ved ma nozky,len co ho nad neho nahnem tak strasny nerv chyti takze nam posluzilo dva mesiace :grinning: :grinning: :grinning: no co vela veci ostava nevyuzitych :frowning2: :frowning2:
10. máj 2010 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: zmurky gratulko malej chodkyne :slight_smile: :slight_smile:
10. máj 2010 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim uzi si to :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: traky mas pravdu zalezi od maminy ako sa k tomu postavi ci tam bude dietko chvilku,alebo cely den :confused:
10. máj 2010 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stare dobre casy v choditku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. máj 2010 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=2089851 aha co mame :wink: ....nyky, perfektne fotky, vsetky....macko je fakt krasny chalan ..a tie oci...za tymi bude behat more bab :grinning: :grinning: :grinning: , zmurkaaaa, tak gratulujem zuzankeeeeeeeeeeee... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , nina , co tam po dazdi..aspon si chalani trosku uzili :wink:
10. máj 2010 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a toto su nasi trhaci-maly a velky kamarat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. máj 2010 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem traky :slight_smile: :slight_smile: toto su skusobne fotky,ale pomaly sa do toho dostanem a poslem aj dalsie :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. máj 2010 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeeej...to je krasny psik :slight_smile: ....aj my mame psika....čivavu do kešenky....male, chude, ušate nič :grinning: :grinning: :grinning:
10. máj 2010 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no traky nadherny kompletik :slight_smile: my ficime na teplakoch,ale mame aj nejaje tie speci-veci :grinning: :grinning: sak jak sa hovori aka matka taky macko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mama teplakova kralovna tak aj macko aby nezaostaval :grinning: :grinning: :grinning:
10. máj 2010 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: traky pozoooor to su dvaja-bony a ricky :grinning: :grinning: :grinning:
10. máj 2010 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
trakuš ...krásne! super si vyňúrala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...ja teraz hladám pre Juráša gaťáše ...3/4 ... najlepšie viac za veeeeľmi super cenu :sweat_smile:
Nyky ...krásni havkáči :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

a dík za Zuzanku :dizzy_face: :dizzy_face:
10. máj 2010 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky hod foto civavky som zvedava :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
10. máj 2010 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zmurky ja radsej nic nehladam,lebo aj tak to nenajdem -tak improvizujem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. máj 2010 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem za havkacov,ale nepoviem im to bo budu namysleni :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. máj 2010 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nyky....musim jej dat nazrat, aby ju bolo vidno :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....nie, ..zajtra odfotim a hodim :wink: , zmurka...ja som veeeelmi dlho cakala, kym daco pekne a za rozumnu cenu..a toto je vecsie , budeme mat na jesen :slight_smile: ...inak mam pocit, ze i bazarikove veci akosi zdrazeli...neskutocne ceny niektory pytaju... :confused: ...drahsie ako za nove
10. máj 2010 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha....vsak ja uz viem dat ä.....tak uz aj opravujem väčšie :grinning: :grinning: :grinning:
10. máj 2010 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nyky to su dvaja....?ja ze jeden....ale fakt krasny :slight_smile:
10. máj 2010 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja už improvizovať nemôžem ....leda že by som ho navliekla do mojich nohavíc a to by chudáčisko vyzeral ako by to mal po staršom bratovi :confused: :confused: :confused: :fearful: :fearful: :fearful: ....strašne rýchlo rastie :frowning2:
10. máj 2010 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zmurka, aku ma velkost?
10. máj 2010 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
134 ...140 .....a ak ideš hľadať :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: môžeš nájsť aj šušťákovú súpravu .... na značky si nepotrpíme - len nech to nie je číňan :sweat_smile:
10. máj 2010 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok ked natrafim hodim ti to :wink:
10. máj 2010 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
10. máj 2010 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaale ste sa krasne rozkecali, cucusky moje :slight_smile:
zumba bola paradna, aj v stredu chcem ist, bolo tam tanca chtivych ludiiiiiiiiiiii, ako keby zadarmo rozdavali. :slight_smile:

zmur, co to citam, zuzinka chodi? jeeeeej, velka gratulacia, to tomu ortopedovi moc predpoved nefunguje. :grinning:
10. máj 2010 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha macko a po prvy krat mal rohlik :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. máj 2010 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok