Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

laurajana
10. máj 2010

babulky aj vy máte nádherné detičky...krásne

lucim no áno veď aj v cúvaní možno súťažiť hehe...srandy by bolo hlavne kopec, šikovným štvorkáčom blahoželáme k pokrokom...teda našej malej sa do toho moc nechce, skôr je ako opička po ručičkách dvíha riťušu a presúva sa kde chce, sem-tam mi príde ako stará tetuša, čo všetko musí preskúmať, všade nazerá a dočuduje sa a tak...ale veď to máte každá doma, takého malého snoriča...že tak? 😉

lucim
10. máj 2010

idem prvy krat, tak pa paaaaa. ani, diky za zlate komentare. 😵

traktor
10. máj 2010

lucim tak si to uzi 😉 ...chodak...3 deti v nom boli...a tu su, matko v nom nebol a tiez je tu....akosi nevidim velky rozdiel v tom ci boli, ci neboli....skor je to o tom, ako dietatko na chvilku zabavit, kym ma mamina daku pracu..

nina41
10. máj 2010

Ahojte
Oslavenčekom minulym aj terajšim prajeme všetko najlepšie 😵 😵 😵
V sobotu sme boli na akcii Mila pre mamu,bolo super až na ten dažd 😵

zmurkaz
10. máj 2010

Ahoj babý .... naša slečna sa rozhodla * CH * O * D * I * Ť * 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ...prešla niekoľko krát pár metríkov 😵 😵 😵 ...ale ešte stále dáva prednosť lozeniu ....neva 😉 ...aj ju máme zachytenú na telefóne aj foťáku .. dodám neskôr ... 😵

nykyta
10. máj 2010

dobry podvecer babule 🙂 🙂 🙂 macko okupany,napapany a uz spinka 😔 😔 😔 na sone sme dopadli ok vsetko v norme 🙂 🙂 🙂 ako som predpokladala strasny plac ten gel bol studeny a jemu sa to nempacilo 😢 😢 😢 😢 mame novinku prerezava sa nam horna jednotka zatial to neni videt,ale ostry je ako ziletka-presne dva mesiace a tyzden od spodnych 🙂 🙂 idem vas docitat a hned som tuuuuuu 😀 😀 😀 😀

nykyta
10. máj 2010

a co sa tyka choditka tak aj macko v nom lietaval 😀 😀 😀 ale teraz ho nechce ani vidiet ved ma nozky,len co ho nad neho nahnem tak strasny nerv chyti takze nam posluzilo dva mesiace 😀 😀 😀 no co vela veci ostava nevyuzitych ☹ ☹

nykyta
10. máj 2010

🙂 🙂 🙂 zmurky gratulko malej chodkyne 🙂 🙂

nykyta
10. máj 2010

lucim uzi si to 😎 😎 😎 traky mas pravdu zalezi od maminy ako sa k tomu postavi ci tam bude dietko chvilku,alebo cely den 😕

nykyta
10. máj 2010

stare dobre casy v choditku 😀 😀 😀 😀

traktor
10. máj 2010

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=2089851 aha co mame 😉 ....nyky, perfektne fotky, vsetky....macko je fakt krasny chalan ..a tie oci...za tymi bude behat more bab 😀 😀 😀 , zmurkaaaa, tak gratulujem zuzankeeeeeeeeeeee... 😵 😵 😵 , nina , co tam po dazdi..aspon si chalani trosku uzili 😉

nykyta
10. máj 2010

a toto su nasi trhaci-maly a velky kamarat 😀 😀 😀 😀 😀

nykyta
10. máj 2010

dakujem traky 🙂 🙂 toto su skusobne fotky,ale pomaly sa do toho dostanem a poslem aj dalsie 🙂 🙂 🙂

traktor
10. máj 2010

jeeeeeeeej...to je krasny psik 🙂 ....aj my mame psika....čivavu do kešenky....male, chude, ušate nič 😀 😀 😀

nykyta
10. máj 2010

no traky nadherny kompletik 🙂 my ficime na teplakoch,ale mame aj nejaje tie speci-veci 😀 😀 sak jak sa hovori aka matka taky macko 😀 😀 😀 😀 mama teplakova kralovna tak aj macko aby nezaostaval 😀 😀 😀

nykyta
10. máj 2010

😀 😀 😀 😀 traky pozoooor to su dvaja-bony a ricky 😀 😀 😀

zmurkaz
10. máj 2010

trakuš ...krásne! super si vyňúrala 😀 😀 😀 😀 ...ja teraz hladám pre Juráša gaťáše ...3/4 ... najlepšie viac za veeeeľmi super cenu 😅
Nyky ...krásni havkáči 😵 😵 😵

a dík za Zuzanku 😵 😵

nykyta
10. máj 2010

traky hod foto civavky som zvedava 😎 😎 😎 😎 😎

nykyta
10. máj 2010

zmurky ja radsej nic nehladam,lebo aj tak to nenajdem -tak improvizujem 😀 😀 😀 😀 😀

nykyta
10. máj 2010

dakujem za havkacov,ale nepoviem im to bo budu namysleni 😀 😀 😀 😀 😀

traktor
10. máj 2010

nyky....musim jej dat nazrat, aby ju bolo vidno 😀 😀 😀 😀 ....nie, ..zajtra odfotim a hodim 😉 , zmurka...ja som veeeelmi dlho cakala, kym daco pekne a za rozumnu cenu..a toto je vecsie , budeme mat na jesen 🙂 ...inak mam pocit, ze i bazarikove veci akosi zdrazeli...neskutocne ceny niektory pytaju... 😕 ...drahsie ako za nove

traktor
10. máj 2010

aha....vsak ja uz viem dat ä.....tak uz aj opravujem väčšie 😀 😀 😀

traktor
10. máj 2010

nyky to su dvaja....?ja ze jeden....ale fakt krasny 🙂

zmurkaz
10. máj 2010

No ja už improvizovať nemôžem ....leda že by som ho navliekla do mojich nohavíc a to by chudáčisko vyzeral ako by to mal po staršom bratovi 😕 😕 😕 😨 😨 😨 ....strašne rýchlo rastie ☹

traktor
10. máj 2010

zmurka, aku ma velkost?

zmurkaz
10. máj 2010

134 ...140 .....a ak ideš hľadať 😵 😵 😵 😵 😵 😵 môžeš nájsť aj šušťákovú súpravu .... na značky si nepotrpíme - len nech to nie je číňan 😅

traktor
10. máj 2010

ok ked natrafim hodim ti to 😉

zmurkaz
10. máj 2010

😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

lucim
10. máj 2010

aaale ste sa krasne rozkecali, cucusky moje 🙂
zumba bola paradna, aj v stredu chcem ist, bolo tam tanca chtivych ludiiiiiiiiiiii, ako keby zadarmo rozdavali. 🙂

zmur, co to citam, zuzinka chodi? jeeeeej, velka gratulacia, to tomu ortopedovi moc predpoved nefunguje. 😀

nykyta
10. máj 2010

aha macko a po prvy krat mal rohlik 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre