Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
10. máj 2010

nam zubark povedala, ze vtedy ked uz dietatko vie spolupracovat....ze nema vyznam posadit rocne babo...a co dalej....bude mu nasilu otvarat pusu?vsak by ho uz nikdy do ordinacie nedostala...my sme tiez isli tak neskor, povozili sa na kresle hore dolu, svietila na nich svetielkom...ukazala ako vrta vrtacka, juuuuj to bolo radosti...keby vedeli, tak sa ani raz nezaskeria 😀 😀 😀 , dostali, sme pastu, kefku a malovanku...a ked sme dosli domov, tak prva otazka bola....mozme tam ist aj zajtra? 😀

nykyta
10. máj 2010

viiiitaaaaj inka 🙂 ved som si aj vravela ako chcu mackovi otvarat usta 😎 😎 😎 to by neslo 😎

nykyta
10. máj 2010

o to ste ma potesili ja uz som sa obavala ako to tam macko prezije 😕 😕 😕 hned mi odlahlo 😉 😉

lucim
10. máj 2010

inn sikovnyyyyyyyyyyyy erik, osobny svetovy rekord, schody za 17 sekund. 😀 😉 😵

nykyta
10. máj 2010

idem voooon s trhacom a hned sa vratim 😉

inneska
10. máj 2010

lu..na prvej hodine som tam bola za poleno a po prvom tanci som myslela, že plúca vyplujem 😝 druhá hodka už bola podstatne lepšia 🙂

nyky...ja som bola u zubárky, ked mal erik už 4 tuším, aj som jej to spomenula a nič nevravela,že by som mala chodiť...a čo oni ked narastú prvé zúbky?? sa pozrú, že fajn a dovi?? len že sem tam môžem dať kefku aby si privykal na ňu 🙂

ahoj ivka 😉

traktor
10. máj 2010

po schdoch, po schodoch, spoznavam poschodia... 😉 ....tak uz slniecka poznaju aj schody....co pride dalej?...

inneska
10. máj 2010

ivka....toto som chcela napísať, len som slová nemohla nájsť, že ked dietko spolupracuje 🙂 inak to nemá význam chodiť tam skôr 🙂

luci..schody už máme v malíčku, vylezie po nich ako nič 😎

nyky...šak dokým pôjdeš s mackom k zubine,dovtedy určo pôjdeš aj so sebou,tak sa spýtaj svojej zubárky, že čo ti povie 🙂

inneska
10. máj 2010

nyky...tak nech vás ufónci neunesú 😀 😀 a odkial si to ??? si mi nenapísalaaaaaaaaa 😕

lucim
10. máj 2010

inn vo vasom dome sa ani nedivim, ze schody zvlada hravo. 😀 😉 😀 my mame len vchodov a tie som mu zatial nepredstavila. 😝
traky ty nam povedz, co bude dalej ... ty mas kopu deti. 😀

lucim
10. máj 2010

nyky je z lesa pri piestanoch 😝 😀 😀

traktor
10. máj 2010

lucim...ja ti viem...po chodeni prislo recnenie a potom obdobie vzdoru...mam ta strasit teraz na noc? 😀 😀 😀

inneska
10. máj 2010

inak dneska...poobede som varila, erik zalezený v kuchynských skrinkách...tak ja spokojná, že mi nevisí na teplákoch pod kolenami..tak si robím..naraz kuknem na skrinku, že aká šmuha tam..a tam krv 😖 kuknem na erika a ten ruka krvavá, už ju mal aj po tvári rozmazanú, oblečko ani nehovorím...fuj, až mi zle prišlo...ale bol ticho, ani nepípol...tak hned pozerám ruky a na jednom prste mal kúsok(asi pol cm) odstávajúcej kože a z toho mu valila krv....tak hend pod vodu, som mu to alpou preliala(asi si budem musieť zabezpečiť dáky dezin.prostriedok...luci...otázka na teba, že čo odporúčaš?? 😅 ) ani pri alpe nemrkal...ale krv šla stále, tak že mu to prelepím...no máš ho vidieť...ruka do päste a ani za svet..tak musel dedo asistovať..zalepila a do 10 sekúnd to bolo dole 😅 tak ešte raz, potom to už aspoň hodku vydržalo..a potom už krv netiekla...a nakoniec som zistila, že si to spravil na tom sitku na naparovanie...bo to bolo od krvi 😒

inneska
10. máj 2010

jáj, tam kde barly lámu 😀

erikuž teraz občas vzdoruje 😀 resp.sa straašne jeduje,ked ho niekam, (najčastejšie k pc)nechcem pustiť..to je kriku potom 😀

lucim
10. máj 2010

inn dettol spray, nestipe. uuuuch ericko neposedny. 😕

inneska
10. máj 2010

a adka spomínala tých lezúnikov...tak po PP je pokračovanie v TN(5.6) tak sa tam chystám, že pôjdeme sa zúčastniť 😎 snád si mm nezmyslí dáku robotu veledôležitú 😝

lucim
10. máj 2010

vzdor zacina uz aj u nas ... tiez ked ho niekam nechcem pustit.

traktor
10. máj 2010

čo neposedny...zbojnik je to 😀 😀 😀 😵 😵 😵 😵

traktor
10. máj 2010

vzdor...teraz este nic...ale ked uz budu vediet hovorit...to bude....

inneska
10. máj 2010

luci..díkes...presne nad dettolom som rozmýšlala, schválne som ho nepísala, že čo napíšeš 😀 ešte ked bol erik v brušku, som naň videla reklamu, také dievčatko si tam rozbilo kolienko...tak som si povedala, že by som ho potom kúpila, ked bude bábo väčšie..a aha, už je to tu..aby som ho mala poruke 😀 že ten čas tak letí...aj mydlo mám dettol, killujeme baktérie o 100 300 😀

lucim
10. máj 2010

hehe kamos spominal, ako kazdy motivoval deti k pohybu, ze jeho mala sa proste v strede posadila a tapi-tap, a nejaka nahodna babka, ze skuste jablcko, skuste jablcko, alebo mobil 😀 😀 😀

nykyta
10. máj 2010

tak som tuu 🙂 ale co to widim 😕 😕 lucim mas pravdu pri lese a pri piestanoch tam som sa prestahovala,ale inac som byvala v piestanoch 😅 inn veru tam barle lamu,ale neviem na kom 😀 😀 😀 srandistkyyy 😀 😀

inneska
10. máj 2010

tak si ešte užívajme sladké džavotanie 😀 😀

a ešte sa dosť jeduje, ked mu zavriem dvere a on ich nemôže otvoriť..juuuj..

inneska
10. máj 2010

luci...kurňa, som si ten tvoj príspevok čítala asi 4x, kým som pochopila, že to píšeš o lezúnikoch 😀 😀 😀 bo mi to inak význam nedávalo 😀

inneska
10. máj 2010

som zvedavá, ako budem ja motivovať 😝

lucim
10. máj 2010

inak, dnes som matka zobrala so mnou do sprchy, nech sa na mna pozera a ovonia si ma po kupani, ze to som stale ja, aj ked som vonava a v zupane, a drahy ze som exhibicionistka. 😀 (ale ked som prisla spotena, tak sa ku mne neskutocne tulil. 🙂

traktor
10. máj 2010

😀 😀 😀

lucim
10. máj 2010

inn sorrryyyyy, zase pisem ako tatar, jasne, sutaz lezunikov 🙂
nyky, trhaci vycikani?

nykyta
10. máj 2010

inn s tymi dverami to poznam 😀 😀 ked pred nim zavrem hocico tak to je ale jedos 😀 keby som mala susedov tak na mna poslu socialku,ze bijem dieta 😀 😀 😀 lucim mne macko kazde rano natahuje pyzamo a pozera po neho a take grimasy robi,ze sa chichoceme polhodku 😀 😀 😀 no a dnes sme to ukazali ocovi a ten len cumel,ze co ho to ucim,ale to macko sam sa uci ved je chlop 😎

inneska
10. máj 2010

luci..tak to ja sa bežne tak sprchujem, že erik mi asistuje, teda cez deň ... večer je pri mm..sapostaví pri vaňu, hladí do nej, šahá mi na nohy, potom mi pohádže všetky šampony do vane a ide do svojeho oblúbeného kúta 😀 vid foto 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre