• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
ano lucim trhac vycikany :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: uz zase vsetci spia :pensive: :pensive: :pensive: mm zaspal pri hokeji a ked mu to idem prepnut tak zavrci,ze nespi,ale rozmysla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: taka wolovina a co to chrapanie :rolling_eyes: :rolling_eyes: ale uz nic nehovori tak som prepla na jojku :grinning: :grinning:
10. máj 2010 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ojoj super kutik :slight_smile: ako nenapadne sa tam uklada :sunglasses:
10. máj 2010 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ukladá sa tam za tou kefou čo s ňou wcko umývam :stuck_out_tongue_closed_eyes: tá ho nejako tam irituje...a ked zabudnem zavreť ten poklop na wcku, tak dočahuje vodu v ňom :grinning:
10. máj 2010 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mne mm píli drevo, bude čím kúriť :grinning:
10. máj 2010 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak a udrela moja hodina :pensive: :pensive: :pensive: idem spat :slight_smile: dobru nocku :pensive: :pensive: paaa
10. máj 2010 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nyky u nas matko dviha tricko mne aj drahemu... mne dava hlucne pusinky na brucho a drahemu natahuje chlpky :grinning:
ja som tou sprchou robila prevenciu, bo uz viac krat sa stalo, ze som si dovolila dat vanu ked vecer zaspal, just sa zobudil skoro, just draheho odtlacal, ze mamu chce, a prislo mu - doletelo mokre- to divne zupanove vonave... tak vrestal este viac.
10. máj 2010 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a de jaký hokej??? som prešťukala a nič :confused: musím ísť zistiť,kedy najbližšie hráme :slight_smile:
10. máj 2010 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inn zajtra o osmej :grinning: :grinning: :grinning:
10. máj 2010 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nyky dobruuuuuuuuuuu :dizzy_face:
inn fajnovy kutik. mne matulo asistuje pri zuboch a make-upe, hadze veci do vane a otvara sufliky. :slight_smile:
10. máj 2010 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to bolo nemecko -finsko na stv3 :slight_smile: :slight_smile:
10. máj 2010 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inn zajtra o osmej s bielorusmi ... moj mm vynimocne este nespi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. máj 2010 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci..tak tie mokré prďacie pusy na bruch znám :grinning: často ma s nimi častuje :grinning: ja sa len sprchujem, alel vždy ked pustím vodu, mám taký pocit, ako keby plakal..velakrát aj vodu zastavím, či neplače, ale je ticho :slight_smile: asi blbé podvedomie :rolling_eyes:
10. máj 2010 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
díky dzívčence :slight_smile: tak to ma mm asi vyhodí k dedovi pozerať hokej :stuck_out_tongue_closed_eyes:

nyky..dobrú noc babulka :wink:
10. máj 2010 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ešte zopár zaujímavých fotos na dobrú noc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. máj 2010 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inn krasny mix foteciek krasneho certika :slight_smile: dobruuuuuu :slight_smile:
10. máj 2010 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrú nocku všetkým :slight_smile: a dakujeme :wink:
10. máj 2010 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. máj 2010 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: :slight_smile: krasne dobre ranko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: cakam na tabulku a potom budem gratulkovat :slight_smile: idem dat macovi ranajky a pak sa zastavim :slight_smile: :slight_smile:
11. máj 2010 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko :slight_smile:

sorciera24...........11.7.......................Riško má dnes 10 mesiačikov :dizzy_face: :dizzy_face:

Meniny oslavuje: Blažena , Miranda, Svatava
Meniny oslavuje v ČR: Svatava, Miranda, Svatoslava
11. máj 2010 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko...
Oslávencovi gratulka...
Zuzke pochvala k chodeniu....
Eričkovi pochvala k lozeniu schodíkov....
Maťkovi k okukovani a skúmaniu zábradlia okolo krbu...
Ja som si vzala noťas do roboty a vo volnej chvíli budem kopčiť foto...a pridávať videjkááá :slight_smile:
11. máj 2010 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gratulko riskovi :slight_smile: :slight_smile: kafe dopite :slight_smile: macko spinka :slight_smile: noc bola nekludna kvoli zubku,ale inac v pohode :wink: ajoj ani a luci :grinning: :grinning: :grinning:
11. máj 2010 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, brin aj z andrejkom su v nemocnici, ze drobcovi sa tazko dychalo...tak na nu veeeeelmi myslime, a nech su raz dva doma a zdravucky....kto ma na nu ciselko, nech jej napise...nech vie, ze na nu myslime...
11. máj 2010 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a ninka aj tebe ajoj :grinning: :grinning:
11. máj 2010 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ojoj ajoj traky :grinning: :grinning: chuda brin :cry: :cry: :cry: myslime na nich a drobcek nech je rychlo spat doma a zdravucky :slight_smile: :slight_smile: a preboha co sa stalo ked tazko dychal :confused: ved nemal ziadne problemy :confused: to len tak z nicoho?? :cry:
11. máj 2010 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky ...idem jej písnuť :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
11. máj 2010 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočenky...
Chudatko brin, chudatko Andriško...nech je maličký čo najskôr fit, posielame kopec pozitívnej energie :slight_smile:
11. máj 2010 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, dakujeme za gratulky...len v skratke co uz vieme:slight_smile:....uz asi 3 tyzdne lozime, konecne ale za to riadne a po celom byte :dizzy_face: staviame sa pri vsetkom, sami si vieme sadnut...cize udrzat ho vecer v postielke, aby spal je o dusu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...a nespime moc dobre, aj 7krat hore....ale uz by to mohli ybt rie zuby,ktore este nemame :grinning: a este taka sranda, ked chce maly kakat, pride k nocnicku, vemte ho, tak cudne sa zatvari a uz vieme, ze sa pyta....:slight_smile:
11. máj 2010 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sor...tak osobne ešte raz gratulka Riškovi...chválime za lozenie, stavanie a podobné srandičky...bezzubkovcov je vás ešte pár...tak šup-šup nech je už nejaký zúbok na svete :slight_smile: 7x vstávanie za noc nezávidím :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale nočníčková story 100 bodov :grinning:
11. máj 2010 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sorciera24 nazdár! By sa hodila aj nejaká Rišková fotečka,aby sme videli,aký to je už chlop :grinning:
A zuba tiež ešte nemáte ? Sa musíš potom ozvať,keď konečne vylezie :slight_smile:

chudátenko Andrejko aj brin...... :unamused: :unamused: :unamused: nech je malý čím skôr zdravý a doma pri Dávidkovi a tatinovi
11. máj 2010 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
11. máj 2010 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok