Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

zmurkaz
11. máj 2010

Takže som si písala z Brin ...tá od noci vracá, popri tom kojí ☹ ...už má v sebe až hlt vody 😖 ...Aduško v noci trošku kašlal, potom ho začalo dusiť a ošedol im tak leteli na pohotovosť... sa hnevala, že chodila dokine že má malý pleseň v puske ... afty a ona nič 😠 😠 😠 😠 😠 😠 ... v nemocke mu zobrali stery a krv - tak budú múdrejší z výsledkov... A všetky vás pozdravuje 😉

ani3012
11. máj 2010
ani3012
11. máj 2010

aj brin je chorá? Nezávidím...... 😔 😔 😔 😔

lucia32
11. máj 2010

Uff tak to má brin pestré ☹ , obaja ...
Ani...mne nič neukazuje.

lucia32
11. máj 2010

Sor...tak som pokukala Riška, je to malý zbojník, očká mu šibalsky svietia 🙂

nykyta
11. máj 2010

ahojte babule 🙂 🙂 obedna wychadzka za nami 🙂 chuda brin to mi je luto ☹ ☹ ☹ doobeda bol macko mrzuty a mrncal tak som mu dala panadol a potrela zubok klincekovou silicou a hned mu bolo lepsie 😉 sice hodil na mna fejs ze co to,ale potom sa chichunal 😀 😀 idem polovit nejake fotecky 🙂

nykyta
11. máj 2010

aha v nedelu sa fotili s dedkom 😀 😎 a potom na trojkolke 😀

nykyta
11. máj 2010

ideme este von 😎 😎 wecer sa vidime 🙂 🙂 papaa

zmurkaz
11. máj 2010

Babule ...som vám zabudla napísať že máme +2 zubáky predraté 😵 😵 😵
trakuška - a asi urobím biznis 😵 😵 😵 😵 😵 veeeeľkýý 😵 😵 😵

sevzuz
11. máj 2010

Ahojte ,kocky, gratulujem oslavencovi🙂
Zuzka tvoja zuzka ma jaku vysoku rychlost nasadenu chodit a dva zuby, na to niekto caka.... 😀
no a nam sa tlacia dalsie zubaky vlavo dolu, chuda moje taky ich ma naliate, som si s nim aj poplakala kym zabral nurofen 😔
nykyta macko ma krasnu trojkolku aj je ke nej úerfektne zladen, al eaj na tej motorke mu to svedci🙂

a ze zdravim brin, myslim na nu nech sa drzi, ja som bola s lukaskom v nemocke ked mal asi 10 tyzdnov a tiez to malo spolocne s dychanim ☹ tak si viem predstavit ako to prezivala, my sme museli aj 112 volat, lebo malinky sa nechcel nadychnut normalne zamdlieval, ale fuj uz je to prec, nic mu nenasli a to iste zelam aj Aduskovi

a este som sa chcela spytat odorniciek na vybavu pre nasich drobcov traky a lucim co hovorite na tuto trojkolku, maju ju teraz v tesco v zlto modrej kombinacii za 40€?

http://www.prenasedeti.sk/obchod/action/product...

dakujem za odpovede

lucim
11. máj 2010

dobry den slnecnice 🙂
v prvom rade, posielame vsetci traja brin a teda hlavne andriskovi vsetku energiu co sa da, aby bol coskoro v poriadku 😨
zmur - zuzinka ma dalsie zubky, hurrraaaa 🙂 a aky biznis? drzim palce.
nyky, tak twen tvoj macko je fakt fesak a aj ja som si vsimla ako je dokonale zladeny s trojkolkou a na motorke je tiez dobry. 🙂
sev - ta trojkolka vyzera vyborne a pevne - ale nema tu ohradku okolo sedacky, taketo byvaju vhodne tak od 15-18ho mesiaca. aha, kukla som este raz, bohuzial nema - ak dobre vidim - ani opierky na nozicky, zatial by ti lukinko na pedale nedociahol. 😒
a risko je ties krasny sibal. 🙂

lucim
11. máj 2010

a spravy z dneska: boli sme na ortopedii - posledny raz, vsetko je na 1a+, vyborne, uz nas doktor nechce vidiet. 🙂 😵
a potom sme sli na neurologiu, nasli sme si nove kamosky - maminku a polrocnu lilinku, sme sa vykecavali a rehnili , kym sme cakali na poradie, skoda, ze nebyvaju blizsie k nam ... boli sme tam kvoli tej matkovej skvrne na nozicke, ze ci sa dobre vyvija, podla spokojnosti doktorky sa vyvijame priam az vyborne, 😵 😵 😵 z toho jeho kecalkovania a pohyblivosti boli aj so sestrickou uplne paf. 🙂
este mame ist niekedy na sono vnutornych organov, pre istotu, zajtra nas objednam do piestan, tu je doktor dlhodobo chory.

traktor
11. máj 2010

zmrkaaa. vitam ta v svete obchodu 😀 😀 😀 😉 , nyky no macko je uzasny macko 🙂 , sev trojkolka krasna ale podla mna tiez nie na teraz...skus pohladat nieco ine... 😉 , lucim to je dobre, ze z vas doktor nechce vidiet 🙂

lucim
11. máj 2010

ahoj trakyyyyy, matko ti uz zaspava?
nas maly nezmar este lumpaci po obyvke, macka to uz vzdala a radsej sa schovala do spalne. a skusila som dat na veceru kasu, si ho mala vidiet, uplne zamknuty. potom som vytiahla kuriatko a chlebik, a len tak sa zaprasilo. ale plusom je, ze dnes si pochutnaval aj na zeleninke. 😉
a boli sme na trojkolke u susedy ponahanat psa a naucit ju piect chlebik na uplne novej pekarnicke, este sa pecie. 🙂

traktor
11. máj 2010

ahoj lucim....uz spinkame....a huraaaaa, mali sme ist s pipikom na neurologiu, bo vobec nesiel stiahnut , a dnes sa nam podarilo, uz len trosilililinku chyba..., som si vydychla...ta predstava, co by mu tam robili...no fuuuj.....a lucim...kuratko lepsie jak kasa...kasa je pre male babetka nevies? a nie pre chalana co uz aj schody zdola 😀 😀 😵 😵 😵

zmurkaz
11. máj 2010

Ahojte holky 😵

Tak ja som sa odosobnila a idem predáááávať 😖 ☹ ...som si povedala že sú to príliš pekné veci na to, aby sa o 15 rokov vyhodili 😉 ...bo na povale - teplo - zima .....atď.

takže kto che - nech nakuki čo všetko sme nosili 😀 😀 😀 a sem tam aj nestihli nosiť (toto je prvá minivárka 😕 😅 )

traktor
11. máj 2010

zmurka ja odpadnem 😀 😀 😀 😀 😀

nykyta
11. máj 2010

doooobry wecer kocenky 😀 😀 😀 😀 dakujeme za pochvaly 🙂 zmurky a kde si mozem pozriet tvoje vecicky? 😕 trakus mi bez wecernej kase ani na krok 😝 😝 300 ml padne za vlast behom chvilky a potom skloni hlavku a zaspinka,podam dudlik ako pravidelny ritual a sup do postielky 😔 😔 😔

traktor
11. máj 2010

klikni na zmurku ..teda na jej foto...a na pravej strane pise inzeraty tak na to tiez klikni a uvidis

zmurkaz
11. máj 2010

Traky je najsamlepšáááá kamoška na svete!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵

zmurkaz
11. máj 2010

No že 300 ... tak to dáme ale dokopy aj s obedom 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zmurkaz
11. máj 2010

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=2094733 ... toto mám vďaka trakynke 😵 😵 😵

lucim
11. máj 2010

zmur pekne vecicky predavas, drzim palce, nech to ide. 🙂
jaaaaaaj hokej 😒
traky ty si take zlatko 😉

lucim
11. máj 2010

zmur dame dokopy 300 - to akoze tvoja zuzi a moj mati spolu za cely den? 😀 😀 😀

lucim
11. máj 2010

jeeeeej, ake krasne vecicky, to trakulka vyhrala pre zmurkulku? zlate holky 🙂

zmurkaz
11. máj 2010

lucim 😀 😀 😀

traktor
11. máj 2010

😀 😀 😀 ....az sa cervenam... 😀 😀 😀

nykyta
11. máj 2010

😢 😢 akurat som musela utekat za mackom bo strasne plakal 😢 ach tie zuby 🙄 🙄 preco musia tak trpiet nasi mojkaci 🙄 🙄 dala som panadol bo nurofen neznasa 😝 😝 dufam,ze zaberie cim skor 😕

zmurkaz
11. máj 2010

Traky - nemáš sa prečo! 😉

nykyta
11. máj 2010

😀 traky diky 😀 zmur krasne vecicky,len skoda ze su male 😕 ten biely svetrik s hnedym lemom je supis 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre