Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
11. máj 2010

no sak nyky...tak akurat pre taku malu slecnu...nie?...ze macko by sa mal s kym zahrat 😀 😉

lucim
11. máj 2010

nyky, tak nech rychlo tie zubaky vylezu 😨
moje mojkatko tu nadherne blbne, a ja idem pochvalit susede prvy chlieb snad vysiel, o chvilu som spat, ale to budem este zatlacat do perin duracella. 😉

lucia32
11. máj 2010

Dobrý večer..... kuki kto chce....

https://www.youtube.com/watch?v=9e9vu1HnRn8


Natálka na kolotoči....

traktor
11. máj 2010

taaaa je krasna 😵 😵

lucia32
11. máj 2010

na hojdačke...len to máme na ležato 😝

https://www.youtube.com/watch?v=Z94DBclIDzo
k1k2k3k4k5
11. máj 2010

Ahojte, poprosim Vas o radu ... som ostala trochu zmatena .... aku kasu ma mat 10-mesacne dieta na veceru, ak ma rano kojenie, desiata - zelenina, obed - masovozeleninovy prikrm - nezje plnu davku, dokojeny, olovrant - jogurt? na veceru mliecnu kasu alebo nemliecnu? ... a ktore su podla Vas najlepsie? myslim kvalitativne ...lebo som z toho trhu zmatena ... dakujem za vsetky prispevky 🙂

traktor
11. máj 2010

to uziva 😀 😉 ...to kde si tocila....ze tolko stromov?...

lucia32
11. máj 2010
traktor
11. máj 2010

si to uziva 🙂

lucia32
11. máj 2010

traky v lese....v rodnej dedinke môjho muža...už nie je, ale chodíme tam na opekačky....

traktor
11. máj 2010

ona normalne chcela do toho choditka vliezt 😀 😀 😀

lucia32
11. máj 2010
nykyta
11. máj 2010

😎 luci ta je naaaadherna komplimentos 😎 😎 😎 natalka ake kukadla hadzala 😎 a nebala sa trosku 😕 nam totizto povedala jedna instruktorka,ze ked maju deticky zatate paste tak sa boja 😕 dufam,ze nie lebo inac si to vychutnavala podla mna 😅 veru aj my by sme mali podniknut nejake aktivity 😀 😀 😀 nech si maco uziva 😀 lucim prajem rychle vypnutie duracelka 🙂 🙂 haaa traky srandicky 😀 😀 asi si mi stala na kabli,lebo az teraz mi to doslo 😀 😀 😀 no to teraz nehrozi 😉 najprv si uzijem macka a potom moze mat aj sestricku,alebo braceka 😉

k1k2k3k4k5
11. máj 2010

a zabudla som, kojenie este po okupani pred spanim a v noci tak cca. 4x ....

raona
11. máj 2010

ahojte babky, tak som tu zas na chvilu..

potrebujem tiez radu, potrebujem kupit babysitter /vysielacky/, no neviem sa rozhodnut, nepotrebujem nic prilis drahe, ale proste aby bolo cez to dobre pocut a aby nesustali... som mala dvojo vysielaciek - prve som si kupila sama, a druhe mi doniesol svagor z UK, avsak moj mm akosi nezvladol vymenu UK koncovky 😀 😀 😀 a tak mi zhoreli a tie prve som medzicasom predala ☹ a vcul, ked mi dieta spi v dome, tak nemozem ani do zahrady, aby som ju pocula... tak preto potrebujem dake kupit...

poradite mi?? s akymi mate skusenosti?

traktor
11. máj 2010

k1...nikde nie je napisane, ze presna takto postupne musi babetko papat...moze byt , ze mu kasa vobec nebude chutit...nic sa nestane, skratka bude papat to co mu chuti...my niekedy papame aj jogurt na veceru a potom doplnime mliecko...skratka to co nam chuti jeden den, druhy uz vobec nemusi...a kasu my sme zacali hami...ale postupne sme presli snad vsetky, nemali sme problem...teraz je to uz take, ze kasu velmi nemusi...tak pockame...

lucia32
11. máj 2010

dakujem babulky...no očividne sa jej všetko páčilo 🙂
K1...kedže ešte kojíš na tvojom mieste by som kupvala kašu nemliečnu ak máš dosť mliečka a môžeš odstriekať...ak nie,s kludom aj mliečnu....myslím, že malý je už dosť velký, aby zvládol aj Um mliečko 😉 A kvalitatívne si myslím, že sú skoro všetky rovnaké, teda tie najznámejšie značky....my naapríklad kedže pijeme Bebu, tak kupujeme kašu od tej istej značky...nestlé 🙂

nykyta
11. máj 2010

ahoj k1k2k3k4k5 ja ti moc neporadim bo my mame nemliecne kase 🙂 my sme na ha mlieku kvoli atopaku 🙂 ale ja robim instantnu ryzovu,alebo kukuricnu krupicku od nestle 😝 😝 ta mu smakuje a inu nechce 😅

raona
11. máj 2010

k1k2k3k4k5 - papanie ako u nas, a kasu nedavam kazdy vecer a ked uz, tak normalnu krupicovu, alebo jej uvarim puding vanilkovy a no problem... varim to z normalneho mlieka polotucneho, ktore prevarim.. a no problem..., ked som jej uvarila nejaku Nestle kasu mliecnu ci nemliecnu, mohla som si to jest sama 😀

lucia32
11. máj 2010

No ja zdrhám bo sa mm so mnou rozvedie....len som chcela kopnúť tuná videjkáááá 😵
Pá babulky....

nykyta
11. máj 2010

tak papa luci 😵 a prides este alebo uz koncis,lebo treba zapriat aj bru nocku 😔

nykyta
11. máj 2010

to akoze ja ti chcem zapriat ale ked prides este nebudem priat 🙂

traktor
11. máj 2010

pa lu....a okukla som aj fotky...smejkoooo 😵 😵

nykyta
11. máj 2010

tak traky a rao ostali sme tu same 😕 😕 aleeee este pride lucim 🙂

lucia32
11. máj 2010

tak dobrú nôcku.... na dobrú noc macko z plyšu spieva vám..... 😀 jedna zubkáčiková a zvyšok v albume....brunkúúúú, papáááá 😉

raona
11. máj 2010

to neva, len mi povedzte ake mate vysielacky a ci ste s nimi spokojne 😉
ja mam vzdy smolu na baby, ked sem pridem vzdy ich je tu malicko, dakedy aj nikoho a potom nemam s kym konzultovat 😉 ale ked v inom case ja nemozem prist, bo dieta stale vyzaduje pozornost, v poslednom case je len na mne nacapena..

traktor
11. máj 2010

lucim si ochutna na chlebiku, uspi matulka...a pokial ju to neuspi 😀 😀 😀 tak urcite dojde

traktor
11. máj 2010

my nemame vysielacky...nas je tu tolko, ze nam ich ani netreba, tak neporadim..

nykyta
11. máj 2010

no zienky ako kazdy wecer idem s trhacom vooon 😀 😀 😀 no inac by som nemmusela ale potom bude hucat pod oknami a zobudi macka 😕 a potom zas budem hucat ja huuuu 😀

traktor
11. máj 2010

😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre