• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
traky to mas dobreee, aj nas bolo doma kooopec..., len tu som sama a ked potrebujem vybehnut do zahrady, alebo nieco porobit na dvore, tak len odbehujem ako blbec, ze ci neplace a tak.. s vysielackami som bola taka spokojnejsia..
11. máj 2010 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak vam dakujem :wink: praveze davam mliecne, lebo vecer uz tolko neodstriekam, resp. neviem co by Ondrejo robil tu polhodinku ... chutia mu, no problem, zo zaciatku moc nemusel, ale s babanikom zbasti :slight_smile: a zvykol si na ne... pekne to papa

len teraz dumam, ci by nemal mat nemliecnu ... zo zaciatku som kase nedavala, to len posledny mesiac, lebo sa budil v noci aj 6-7x ..a teraz po kasi sa nam upravil rezim tak, ze iba prvy nocny spanok je dlhsi :unamused: cize nie dve hodiny, ale tri ...co mi moc nepomoze, lebo sa zobudi, ked ideme spat my, okolo tej jedenastej, ale aspon vecer nemusim k nemu odbehnut :slight_smile:
11. máj 2010 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
duracell spinka, hurrraaa, ale to zalomenie bola sranda, zeeste nie, posledny vystup na nozky a sklatil sa mi na brucho a tam prituleny zaspal. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
lu tak teda dobru, kym ja skuknem videa, ty uz budes spat, kym mi to natiahne.
katka1-5 ak by si sa striktne chcela vyvarovat bielkovine kravskeho mlieka, tak zarabaj s vlastnym, ak mas dost, ak nie, tak s HA mliekom ... ja tiez kojim, ale kase davam mliecne, vacsinou hami, teda - nedavam, uz mesiac ich matko nelubi - ziadne.
11. máj 2010 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rao aj ked je nas malo stoji to za to :grinning: :grinning: :grinning: my mame Angel care 3v1,ale teraz je to 2v1 bo vysielacka nefunguje :frowning2: ale snima dych a to je zaklad :slight_smile: a druhu vysielacku od aventu 4v1 a ta perkektne snima aj co i len suchot paplonu :slight_smile: velmi som spokojna
11. máj 2010 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
k1, presne ako u nas, ale u nas ani kase nezaberaju, proste ked citi potrebu sa zobudit, tak sa zobudi.. aj teraz mi tam uz revka.. a to som zvedava,ci znova zaspi, alebo az okolo jedenastej zarovno s nami :unamused:
11. máj 2010 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vitaaaj lucim :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. máj 2010 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak a idem von :grinning:
11. máj 2010 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my zo spankom nemame ziadny problem, vecer zaspi , zobudi sa rano...len menej papa a viac pije mliecko teraz, ale kedze prisli aj sopliky, zeby uz dalsie zubky?...no uvidime
11. máj 2010 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati, takze ak uz si davala mliecne, tak to nemusis riesit, kedze nemal nejaku neziaducu reakciu, ak ti ich papa, kludne v nich pokracuj.
11. máj 2010 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobry vecer prajem,
traky a luci dakujem za dobre postrehy zvazim teda najdem inu
a rao aj ja riesim vysielacky sice mam na monitore len ten chcem pozicat segranke tak teraz musim neico zaobstarat
inak luci pekna zubana:slight_smile:
11. máj 2010 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
k1 a u nas kasa nejde vobec, ale ked som si teraz precitala rao ze robi aj z mliecka tak skusim tiez, ja mu davam uz hocijaku activiu a bezproblemov tak mliecko zvladne, nie?
11. máj 2010 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jarka, ja moc neporadim, my mame lacne vysielacky, tusim eta, ale furt to ma vybite baterky a furt ich zabudnem dobit, mam pocit, ze strasne malo vydrzia, takze ked to potrebujem pouzit, tak su just nefunkcne ... co mi pripomenulo - nedam ich nabit? a chce sa mi?
he - co je to spanok celu noc??? traky ma sedmospaca :stuck_out_tongue_closed_eyes: v dobrom zavidim .... my sa budime viac krat za noc, radsej to nepocitam ...
11. máj 2010 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukuuu uz som tu :slight_smile:
11. máj 2010 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky sak ten tvoj matko nema aj kridelka, anjelik jeden:slight_smile:
cau sev, nemas zac :wink: a pekna foto :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. máj 2010 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
on rad spinka od miminka..on je po tatovi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..ale mne vsetky deti rady spia...u nas je uz vecer o 20tej tak ticho....len pocut tuk, tuk, tuk...to mamka tuka na klavesnicu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...no ale teda ked pridu zo skoly, tak to teda je...hej...ze ziadny anjelikovia...besnotyyyyyyyyyyy :grinning:
11. máj 2010 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajooj sevzuz :slight_smile: :slight_smile: zajtra budete chybat :cry: :cry: veru lucim to mam aj ja nespaca,ale uz sa to vylepsilo :wink: uz sa zobudi ler raz a to o druhej napapa sa a spime dalej vsetci styria v jednej posteli a budi sa potom az o 6.00 kazde rano :wink: no ale ked idu zuby tak to nepocitam :frowning2:
11. máj 2010 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak vdaka za rady :slight_smile: dobru nocku
11. máj 2010 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteeee :slight_smile:

myslíme na zuzku a andriška vnemocnici...snád je im už obom lepšie :sweat_smile:

dnes sme šli na poradňu...dr sa nás pýtal na očkovanie, to nám vychodí na koniec mesiaca..tak že nám spraví potom aj poradňu..tak sme sa otočili s šli preč :stuck_out_tongue_closed_eyes: a boli sme u babky, ja som šla po 3 týždňoch sa vyzumbovať :sunglasses: a teraz už spinkáme od 21...a dnes musím erika pochváliť...prvý krát som u neho videla tani tani..mu hrala taká rybka hracia(barbie girl pesničku :grinning: ) a taaak sa začal pohupovať :grinning: a potom ešte raz..a u babky spravil veelmi nesmelé 2 krôčky :dizzy_face: som ostala prekvapená,ked som ho postavila na postel a on si ostal stáť ako socha, tak zo 15sekúnd..doteraz ked som ho postavila, tak hned a hned šiel k zemi a na 4..a potom chcel ku mne,tak akosi preplietol nožky a potom sa mi hodil do náručia :dizzy_face:
11. máj 2010 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nykyta styria?
a traky ja viem, len som tamtu nahodou nasla v tescu tak som sa spytala
ale dakujeeeeem:slight_smile:
11. máj 2010 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sevzuz, vidis napr. z activie mi grckala,ale ked dam nejaky iny jogurt, tak v pohode, napr. srdiecko,alebo jahodovy sen sa to tusim vola.. a pudingy skoda v obchode kupovat, ked jej mozem doma uvarit cerstvy.. a krupicova kasa ma dalsiu vyhodu ze je lacnejsia ako tie nestle a pod. kasicky a chuti este viac :wink:
a ved nase mamky aj nam davali len krupicove kase a vyrastli sme bez problemov :grinning:
11. máj 2010 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mali sme útlm s kašami, teraz nám zase šmakujú..hlavne nočná banánová sunarka :slight_smile: ale vôbec to nemá vplyv na spanie..či zje jogurt alebo kašu, budí sa rovnako...tiež to radšej nepočítam :stuck_out_tongue_closed_eyes: cca sme 3-4xhore za noc...

u nás sú vysielačky bravo..zatial ok, len často nepoužívam :sweat_smile:
11. máj 2010 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inka, ....no ako kukam tak vsetky deti tu budu robit tani tani celym telom, len nas matko im bude do toho kyvat hlavou :grinning: :grinning:
11. máj 2010 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidis luci, poradila si :grinning: , od ETY nekupovat :grinning:
ajooj inn :slight_smile: tak gratulko k tym krocikom a taneckom to musi byt nadherne tani-tani :wink: sevzuz jaska styria :grinning: bolo nas pat ale uz sme styria :grinning: :grinning: :grinning: ale od stvrtku nas bude zase pat huraaaa :grinning: takze vysvetlim ja-mm-macko-bony-ricky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: kedze ricky chyba tak styria :wink: :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
sev tu je moj druhy favorit, prvy bol jednpoznacne leonardo ... http://www.najhracky.sk/index.php?s=detail&id=1135 :slight_smile:
11. máj 2010 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
trakus my este tani-tani nerobime :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
a krupicu robíte asi z UM, že? ja som robila a erik to nechcel :stuck_out_tongue_closed_eyes: a normal mliečka nechcem robiť...ani pudingy u nás nefičia :unamused: tak sa jogurtujeme, kašujeme a presnidávkujeme :slight_smile:
lucim u nas vo vani fici poharik a lyzicka :grinning: :grinning: ostatne leti von :grinning: stare zlate casy ked boli kacicky a ine veci,ale tie si zas uziva na plavani :grinning: :grinning: :grinning:
11. máj 2010 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok