• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
luci to mas tak s doverou som neni ani ja spokojna :angry: tiez to chcem zmenit :wink: ale to mas tak kedze mm bol akcny a prehlasil ma co som mala robit :slight_smile: ale pochopil ze spravil kravinu tak zas nanovo sa prehlasovat :rolling_eyes: a asi by som sa bala a neriskovala :confused: ved zdravie je len jedno :wink: no a na tom trhu by som ho nakopala do zadku :angry: coze tam mal len par sadenic?to co uz je za system :rolling_eyes:
12. máj 2010 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nykyta...tak dobré kafíčkovanie...ja už tiež mám..... :slight_smile:
Tak sme sa dovolali až k riaditelke, ale má dnes dovču tak zajtra...je v poradovníku 51 a zatial schválili k dnešnému dnu 10...no som zvedavá čo z toho vylezie...ale jej jasné, že planovačka na 19. mája sa nekoná :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...operujú prednostne len akútne prípady...mám mu polámať nohu? No zajtra budeme múdrejší :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. máj 2010 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nyk...on ma dutinku v kosti, našla sa náhodne pri rontgene...kedže medzitým mal aj problémy s kolenom...tak nehrá...lebo tá dutinka je tam riziko, že sa to môže pri zákroku-faul alebo blbom dopade zlomiť...to miesto je oslabené...ale hrať môže, máme to odobrené aj docentom z BA....len sme ho nechali oddychnuť, pre to koleno, kedže operácia mala byť 19. mája....ale koleno je už okej a operácia v nedohladne...najhoršie na tom je, že po operejšn je rekonvalescencia pol roka...takže ak mu to odobria až na jesen, celý 9. ročník...výberový je v prdeli...ako pôjde na skúšky, ked nebude trenovať?
12. máj 2010 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nám ráno malá otvára oči..že počkaj vypichnem ti ho :grinning:
12. máj 2010 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no macko sa zobudil tak ficiim :wink: zatim
12. máj 2010 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no luci tak asi by som to riskla aj ja a keby daco co teda nech sa vobec nestane :confused: tak ho budu prednostne operovat?blbee :unamused:
12. máj 2010 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
spravna technika cistenia dvoch zubkov :grinning: :grinning: :grinning:
12. máj 2010 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz su ciste :grinning:
12. máj 2010 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no babulky ficim do mesta povybavovat veci :rolling_eyes: pekny dnik :sunglasses: :sunglasses: pa
12. máj 2010 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale mu to ide Martinkovi :dizzy_face: vyzerá ako na reklamu o čistení zúbkov :slight_smile:
12. máj 2010 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nyky...no comment....
Maťko macko zlatunký...aj my čistíme takto 2 zúbky :grinning:
Ani...ahoj...tak už sa vám to blíži.... :wink:
12. máj 2010 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krásný den holky :wink:
Všem oslavencům vše nej nej nej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Ani my jěště nic nemáme jen ty kartáčky z dm drogošky :wink: a zuba také nikde
Luci všude stejný bordel jak tak čtu :frowning2:
Nyky malí je jak z reklamy :wink:
a my máme velké prádlo :grinning:
12. máj 2010 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Brusi...aj tebe :slight_smile: Si to prádlo užíva...beťárka jedna :grinning:
12. máj 2010 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jj Luci i pomáhá dávat do pračky šikulka jedna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. máj 2010 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby pozerám vaše fotečky a Vivien aha Chiara je tu :grinning: :grinning: :grinning:
12. máj 2010 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky Vinka :wink: cmuk Chiarce :dizzy_face:
12. máj 2010 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čau vinka...tak už máte aj vy celobytového lezúňa?
12. máj 2010 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: ráno nešla elektrika, potom ked šla, tak nešiel net...tak sme šli do dmky na plienky..a 5 m od nej ma taká fuchtla nasralaaa(čítam, že nie som prvá :grinning: ani nasratá, ani čo tam nakupovala :grinning: ) tak sa 2 vykecávajú na chodníku, obchádzam ju s mojim hebedom kočíkom a nechtiac som jej kolesom šuchla o tašku čo držala...tak na mňa vyletela(ešte pred tým som sa jej ospravedlnila)že či sa nemôžem dívať a či nemám dosť miesta ju obísť :angry: :angry: :angry: puča stará...tak som jej len odvrkla, že jej sa určite spraví lahšie krok doboku ako mne sa vytočí s kočíkom...a ked som vychádzala z dmky, tak na mňa zazerala..krava..ale taaaak ma to nasralo...

no musela som to napísať :grinning:
12. máj 2010 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
davidkovi a niki cmuk posielame :fearful: :fearful: :fearful:

nyky...macko má takú istú kefku ako my, aj také isté pyžamko :grinning: len zúbkov máme o 5ks viacej :grinning: ale mu to ide :wink:

lu..tak to naserie viac ako mňa tá stará krabica(to s poisťovňou)a človek si nepomňže, aj keby sa rozhodil od zlosti..takdúfam, že v BA čosi vybavíte, alebo nech sa to nejako pohne :wink: držím palec :slight_smile:
12. máj 2010 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inka ahoj...no už som sa ukludko...pomôže mi, že sa budem rozjedať? Ale v prvej chvíli :angry: ochh by som kusala :grinning: (kusací) :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. máj 2010 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lu, to je hruza :angry: hnusaci v poistovni :angry: :angry: :angry:
12. máj 2010 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja sa inak dosť často rozčuľujem.A nad hovadinami,čo by som pár rokov dozadu mávla rukou tak teraz ma to vytáča.Asi starnem :angry: :grinning:
Ines,dobre si jej povedala.Ty sa snažíš vyhnúť a ona preto spravila čo? možno v noci nebolo ťuťu-muťu a už od rána striehla,kde by sa mohla vyventilovať.
Luci,my sme poistencami spoločnej-teraz už všeobecnej a tiež máme problém s vyšetrením u ORL-ke. Už po týždni má prečerpaný limit :stuck_out_tongue_closed_eyes: Asi je aj jedno v akej poisťovni si
Brusi-ale sa jej pláve v tých veciach,smejko naše :dizzy_face:

Vinka-ako vlastne zvládaš dve malé detičky doma?vivien nežiarli?
12. máj 2010 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malá sa odplazila do kúpelne a tam tancuje - rytmus našla v odstreďovaní :grinning:
12. máj 2010 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej, martinko je fakt reklamovy, nyky nepredas tie fotky nejakemu vyrobcovi kefiek, ci past? :slight_smile: :grinning:
brusi, karamelka je dobra pomocnicka, len pozor, aby si neoprala aj ju. :wink:
inn, len sa vyzaluj, sprosta baba to bola sprosta, fuj. :wink:
12. máj 2010 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas sa spinka a ja peciem rohliky.
len do zehlenia sa mi uz par dni nechce. komu sa chce? dam k tomu cerstve vonave zrnieckate rozkyyyyyyyyy :slight_smile:
12. máj 2010 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hej aj mi máme lezúna. :grinning: A budú preteky v lezení v pp.ževraj tak chcem ísť :grinning: :grinning:
Ani dá sa TO.Vivien nežiarli.ona je jak jej druhá mama :grinning: aj ju vyhreší aj po riti dá aj pomazná a pohrá sa s nou :grinning: :grinning: :grinning:
12. máj 2010 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Huuu...Lucim pošli prádlo mne, ja som žehlila od nedele už 2x :grinning: a celkom ma to bavilo :wink:
12. máj 2010 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Velmi ukricana, neatraktivna zena s hrubymi crtami vchadza do Tesca s
dvoma detmi za sebou, kriciac oplzlosti na ne celou cestu ku hlavnemu
vchodu. SBSkar pri vchode hovori: "Dobry den madam, vitajte v Tescu, mate
nadherne deticky. To su dvojicky?"
A tucna skareda zena prestane bliakat, potiahne nosom: "Samozrejme, ze nie
su! Starsi ma devat a mladsi sedem.

Preco si myslis, ze su dvojcata?

Vari vyzeraju rovnako, ty idiot?

"Absolutne nie", odpoveda vratnik.

"Len nemozem uverit tomu, ze vas niekto potrtkal dvakrat !!"
12. máj 2010 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: Inn jak ma to pobavilo :grinning: :grinning: :grinning:
12. máj 2010 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inn...keby tu bol palec hore , tak ho mááááš :grinning:
12. máj 2010 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok