• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
teda to je krasna trojka samy :wink: :wink: som si pripadala ako u nas doma,len o psika viac :wink: pekne :slight_smile:
12. máj 2010 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze ja som tapa :rolling_eyes: ajoj samy :slight_smile: :slight_smile:
12. máj 2010 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ozaj zabudla som napisat sok z dnesneho dna :rolling_eyes: skoro ma trafil slak :confused: zbalila som veci na plavanie a ze idem to zaniest do auta :confused: otvorim dvere a co nevidim had sa vyhrieva na schodoch a cumeli sme si zocivoci par sekund az som vyskocila jak janosik naspat do domu a treskla dverami :angry: este stastie ze som neniesla matka :confused: chalani co nam robia garaz ho potom zlikvidovali :confused: a dedo mi povie ze to nic ze to je normalne :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: ze odjakziva tu boli :rolling_eyes: nikdy som ich tu nevidela :rolling_eyes:
12. máj 2010 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj .... ja budem nakuki ....

...tak ja by som určo zinfarktovala :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :pensive: :cry:
12. máj 2010 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajoj zmurky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. máj 2010 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a zienky moje kde ste vsetky :confused: :confused: :confused: :confused:
12. máj 2010 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
12. máj 2010 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes wecer to tu zije :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. máj 2010 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobry vecer, ja som bola zase na zumbe. a lapaj je uz prave uspany. :slight_smile:
samy, videjka sa mi natahuju , pokukam o chvilu.
a torto-maniacky - na mna je cele to potahovanie prilis zlozite, ja zvladam akurat tak zaliat ovocie zelatinou. ozaj, zlatinu rocni mozu? asi hej, ze? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
12. máj 2010 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nyky, ty mas ale zazitky, moooja prelaknuta, moooja moooja.

brin, juj, som rada, ze uz ste doma, a nech uz je vsetko dobre. aj ty sa uz citis lepsie?

samy - super videa, sietka s eluskynou asistenciou namontovana a hajiiii cislo je fakt vyborne. :grinning: :grinning: :grinning:
12. máj 2010 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem von s trhackom :grinning: dufam,ze zatial tu niekto pride :frowning2:
12. máj 2010 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
o lucim ajoooj :grinning: no vidis hadam aj knihu napisem :grinning: zivot v divocine :sunglasses: idem von hned som tuuu :wink: neodchadzaj :confused:
12. máj 2010 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani som sa nepohla :grinning:
12. máj 2010 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čafte ! :slight_smile:
12. máj 2010 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci,Maťko spí? Alebo niekde pri tebe úraduje?
12. máj 2010 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani, ho jhoooj uz spinka, nezvyk v poslednej dobe, ze? :slight_smile: a konecne sa nam rozjedol . drahy k polke spenatu od obeda este na veceru pridaval dalsi cely prikrm. :slight_smile:
12. máj 2010 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brin: som rada,že ste už doma. Nech sa malý dá čo najskôr do poriadku a laringitída dá pokoj!

hat: tak už ste si dali jahôdky? Nevysypala sa ti? Vraj jahody sú alergén,ale ja som ani pri jednom nemal s tým problém.

samy: aj evulka na povel musí hají...aj by som natočila,ale ono to vyzerá,akoby som ju týrala.Poviem hají a ona si položí hlavičku a plače,že musí spať

čau žmurky

no a nejdú mi smajlíci.Teda idú,ale vždy sa mi hodia len na začiatok príspevku.
ktorý prehliadavač používate? Chrome mi zamrza-teda kôň pri chrome zamrzá.Tu (explorer) je to dobré,ale zase tí smajlíci.....
12. máj 2010 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som zase zabudla malú odvážiť.už sa chystám,tretí deň,lebo málo papá.Ale čítala som kde si,že deti neskôr nemusia tak papať ako papali,lebo sa spomalujú v raste a nepotrebujú toľko jesť.Tak som sa tým ukĺudnila troška.

A tortu asi budem robit malej ja,karamelkovú ale výzdoba obyčko ale bude z lásky
12. máj 2010 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a som tu este som musela dat sterilizovat flasky a prevarit vodu :wink: ajoj ani :slight_smile: lucim mohla si sa troska pohnut :grinning: :grinning:
12. máj 2010 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nyky-ešte preváraš ? J akupujem tú Lucku úplne neprerlivú,tá sa nemusí. teraz ma napadlo,že preto nepreváram
12. máj 2010 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani mne nezamrza kon na chrome,lebo som mu pohrozila :grinning: :grinning:
12. máj 2010 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja radsej prevaram aj tu uplne neperlivu :stuck_out_tongue_closed_eyes: uz to tak mam automaticky vsugerovane :slight_smile:
12. máj 2010 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
včera u nás zrazilo 20 ročného chalana vlak.už aj vysí na table....chudák
12. máj 2010 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nyky, tak som si teda vylozila nozku, ked si mi dovolila :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
ani, ja mam chroma a ide mi, explorer je u mna pomaly, operu som odinstalovala, lebo som ju prestala pouzivat a cistila som pc. v robote sme mali fire fox a slo to tam tiez ok. chrome mi tiez obcas blbne, ale vypnem zapnem okno a umudri sa.

jahody uz davam dlhsie, v presnidavkach aj aktivii a tiez sme v pohode. zatial nebol problen so ziadnym ovocim, len mu nieco nechuti. napr. banan 2 kusky a dost ....

to bolo davnoooo :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
12. máj 2010 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niekedy si pripadam ako robot :grinning: :grinning: ziadna vychylka v programe a ked by aj tak sa zapne alarm :grinning: :grinning:
12. máj 2010 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani ja vodu neprevaram, tiez len prihrejem lucku.
12. máj 2010 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luci,toto by som takto chcela,keby mi baby poslali k roku fotku dieťatka a k narodeninovej tabuľke by som poprikládala aj fotečky,že?
12. máj 2010 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim a si predstav,ze my sme mali problem s nurofenom pomarancovym :confused: macko ma na to alergiu :confused: kozna povedala :confused: cely sa vysypal a po preberani veci s koznou sme na to prisli :confused:
12. máj 2010 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alebo vidíš,skúsim si posťahovať cez fotoalbum.a kto nemá,bude mať smolu.Ale ak by niekto chcel,tak mi môže posla´t aj aktuálnu fotečku.Ale až k roku :grinning: - smajlíka som si musela vyťukať :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ani a chces davat vyliahnute alebo aktualne foto?
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok