Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

nykyta
12. máj 2010

teda to je krasna trojka samy 😉 😉 som si pripadala ako u nas doma,len o psika viac 😉 pekne 🙂

nykyta
12. máj 2010

boze ja som tapa 🙄 ajoj samy 🙂 🙂

nykyta
12. máj 2010

a ozaj zabudla som napisat sok z dnesneho dna 🙄 skoro ma trafil slak 😕 zbalila som veci na plavanie a ze idem to zaniest do auta 😕 otvorim dvere a co nevidim had sa vyhrieva na schodoch a cumeli sme si zocivoci par sekund az som vyskocila jak janosik naspat do domu a treskla dverami 😠 este stastie ze som neniesla matka 😕 chalani co nam robia garaz ho potom zlikvidovali 😕 a dedo mi povie ze to nic ze to je normalne 🙄 🙄 🙄 ze odjakziva tu boli 🙄 nikdy som ich tu nevidela 🙄

zmurkaz
12. máj 2010

ahoj .... ja budem nakuki ....

...tak ja by som určo zinfarktovala 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😔 😢

nykyta
12. máj 2010

ajoj zmurky 🙂 🙂 🙂

nykyta
12. máj 2010

a zienky moje kde ste vsetky 😕 😕 😕 😕

nykyta
12. máj 2010

😕 😕 😕 😕

nykyta
12. máj 2010

dnes wecer to tu zije 😀 😀 😀 😀

lucim
12. máj 2010

dobry vecer, ja som bola zase na zumbe. a lapaj je uz prave uspany. 🙂
samy, videjka sa mi natahuju , pokukam o chvilu.
a torto-maniacky - na mna je cele to potahovanie prilis zlozite, ja zvladam akurat tak zaliat ovocie zelatinou. ozaj, zlatinu rocni mozu? asi hej, ze? 😝 😉

lucim
12. máj 2010

nyky, ty mas ale zazitky, moooja prelaknuta, moooja moooja.

brin, juj, som rada, ze uz ste doma, a nech uz je vsetko dobre. aj ty sa uz citis lepsie?

samy - super videa, sietka s eluskynou asistenciou namontovana a hajiiii cislo je fakt vyborne. 😀 😀 😀

nykyta
12. máj 2010

idem von s trhackom 😀 dufam,ze zatial tu niekto pride ☹

nykyta
12. máj 2010

o lucim ajoooj 😀 no vidis hadam aj knihu napisem 😀 zivot v divocine 😎 idem von hned som tuuu 😉 neodchadzaj 😕

lucim
12. máj 2010

ani som sa nepohla 😀

ani3012
12. máj 2010

čafte ! 🙂

ani3012
12. máj 2010

luci,Maťko spí? Alebo niekde pri tebe úraduje?

lucim
12. máj 2010

ani, ho jhoooj uz spinka, nezvyk v poslednej dobe, ze? 🙂 a konecne sa nam rozjedol . drahy k polke spenatu od obeda este na veceru pridaval dalsi cely prikrm. 🙂

ani3012
12. máj 2010

brin: som rada,že ste už doma. Nech sa malý dá čo najskôr do poriadku a laringitída dá pokoj!

hat: tak už ste si dali jahôdky? Nevysypala sa ti? Vraj jahody sú alergén,ale ja som ani pri jednom nemal s tým problém.

samy: aj evulka na povel musí hají...aj by som natočila,ale ono to vyzerá,akoby som ju týrala.Poviem hají a ona si položí hlavičku a plače,že musí spať

čau žmurky

no a nejdú mi smajlíci.Teda idú,ale vždy sa mi hodia len na začiatok príspevku.
ktorý prehliadavač používate? Chrome mi zamrza-teda kôň pri chrome zamrzá.Tu (explorer) je to dobré,ale zase tí smajlíci.....

ani3012
12. máj 2010

ja som zase zabudla malú odvážiť.už sa chystám,tretí deň,lebo málo papá.Ale čítala som kde si,že deti neskôr nemusia tak papať ako papali,lebo sa spomalujú v raste a nepotrebujú toľko jesť.Tak som sa tým ukĺudnila troška.

A tortu asi budem robit malej ja,karamelkovú ale výzdoba obyčko ale bude z lásky

nykyta
12. máj 2010

no a som tu este som musela dat sterilizovat flasky a prevarit vodu 😉 ajoj ani 🙂 lucim mohla si sa troska pohnut 😀 😀

ani3012
12. máj 2010

nyky-ešte preváraš ? J akupujem tú Lucku úplne neprerlivú,tá sa nemusí. teraz ma napadlo,že preto nepreváram

nykyta
12. máj 2010

ani mne nezamrza kon na chrome,lebo som mu pohrozila 😀 😀

nykyta
12. máj 2010

ja radsej prevaram aj tu uplne neperlivu 😝 uz to tak mam automaticky vsugerovane 🙂

ani3012
12. máj 2010

včera u nás zrazilo 20 ročného chalana vlak.už aj vysí na table....chudák

lucim
12. máj 2010

nyky, tak som si teda vylozila nozku, ked si mi dovolila 🙂 🙂 🙂
ani, ja mam chroma a ide mi, explorer je u mna pomaly, operu som odinstalovala, lebo som ju prestala pouzivat a cistila som pc. v robote sme mali fire fox a slo to tam tiez ok. chrome mi tiez obcas blbne, ale vypnem zapnem okno a umudri sa.

jahody uz davam dlhsie, v presnidavkach aj aktivii a tiez sme v pohode. zatial nebol problen so ziadnym ovocim, len mu nieco nechuti. napr. banan 2 kusky a dost ....

to bolo davnoooo 😅 😅 😅

nykyta
12. máj 2010

niekedy si pripadam ako robot 😀 😀 ziadna vychylka v programe a ked by aj tak sa zapne alarm 😀 😀

lucim
12. máj 2010

ani ja vodu neprevaram, tiez len prihrejem lucku.

ani3012
12. máj 2010

Luci,toto by som takto chcela,keby mi baby poslali k roku fotku dieťatka a k narodeninovej tabuľke by som poprikládala aj fotečky,že?

nykyta
12. máj 2010

lucim a si predstav,ze my sme mali problem s nurofenom pomarancovym 😕 macko ma na to alergiu 😕 kozna povedala 😕 cely sa vysypal a po preberani veci s koznou sme na to prisli 😕

ani3012
12. máj 2010

alebo vidíš,skúsim si posťahovať cez fotoalbum.a kto nemá,bude mať smolu.Ale ak by niekto chcel,tak mi môže posla´t aj aktuálnu fotečku.Ale až k roku 😀 - smajlíka som si musela vyťukať 😝

lucim
12. máj 2010

ani a chces davat vyliahnute alebo aktualne foto?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre