Júlovo - červencové slniečka 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku x-)
lucim
12. máj 2010
dobruuu ozi 😉
ani3012
12. máj 2010
ja dojem posledný krajec chleba s tlačenkou a cibuľkou a tiež pôjdem spať.
Inak som sa chcela pochváliť,že už som naozaj konečne objdenala ten kočík-aj mm si vydýchol 😃
lucim
12. máj 2010
ani hurrraaaaa, akurat som isla napisat, ze aj ja uz zalahnem, uz nevnimam , tak sladke snicky aj tebe. 🙂 x-) x-)
ani3012
12. máj 2010
x-) x-) x-) x-)
ozi
12. máj 2010
dobrúúú

ani napíš aký, si zajtra už dočítam 😉

a teda klobúk dole, ja, keby som si teraz niečo dala, tak mám zase o kilo hore =-) :-N
lucim
12. máj 2010
a ani pritom vyzera jak prutik 😃 :-p
zmurkaz
12. máj 2010
No som napísala, že budem nakuki - a ajkľa som len kuk a potom níííííšt - že OFF a teraz som vás prišla povyháňať do postelí 😃 😃 x-)
zmurkaz
12. máj 2010
No a som zaseky 😃 😃 😃 =-) 8-( 😕 robila poriadok vo veciach...aj chalanské Jurkove :-N ...a som zistila, že ich máme toľkooooo 😕 (kým po pofotím a nahádžem sem :-p
zmurkaz
12. máj 2010
Tak už ste všetky v postieľkach ... tak to má byť x-) x-) x-) ...dobrú nocku 😉 |-|
ani3012
12. máj 2010
dnes má Nelka a Julka 10 mesiačikov x-) x-) x-)
lucka_m.........13.7.......................Nelinka
beju...............13.7......................Júlia

Meniny oslavuje: Servác, Chraniboj, Chranibor, Chranislav, Servián, Chranislava, Imelda, Konzuela
Meniny oslavuje v ČR: Servác, Chraniboj, Chranibor, Chranislav, Chranislava, Glorie, Konsuela, Ofélie

Kalendárium:
♦ Deň tulipánov

vtip:
Profesor versus študent
V školskej jedálni si prisadol študent k profesorovi a ten hovorí:
- Prasa si nezaslúži, aby sedelo s labuťou.
Študent se postavil s odpoveďou:
- Tak ja letím.
Čím samozrejme pána profesora naštval a ten sa rozhodol, že mu dá zabrať pri skúškach. Bohužiaľ pre neho, študent na všetko odpovedal bezchybne. Preto mu dal ešte jednu otázku:
- Keby ste si mohli vybrať z dvoch vriec, v jednom by bolo zlato a v druhom rozum, ktoré by ste si vybrali?
Študent po chvíli hovorí, že by si zobral to so zlatom. Profesor víťazoslávne:
- No vidíte, a ja by som si vybral to s tým rozumom.
Študent neváha:
- Veď áno, každý si vyberie to, čo mu chýba.
Profesor už je tak vytočený, že na študentov index napíše DEBIL a pošle ho preč. Študent odchádza bez toho, aby sa pozrel na hodnotenie a za chvíľu sa vráti:
- Pán profesor, vy ste sa mi tu síce podpísali, ale nenapísali ste mi žiadnu známku...
nina41
13. máj 2010
Dobre ranko x-)
Oslavenčekom prajeme všetko naj naj najlepšie x-) x-) x-)
Ani vtip 😃 😃 😃
traktor
13. máj 2010
ahojte, oslavencom gratulujem x-) x-) x-) ..a k tomu vcerajsku...si myslim, ze netreba az tak zlozito ..staci fotka ked sa vyliahli 😃 /lucim super/, k tomu datum narodenia a vahu, a potom fotku k 1 rocku a vahu...staci, bo zas to bude nahustene...
hathor1231
13. máj 2010
hallo, slniecka x-)

ako?
oslavencom xxx- cmukace...
vzdy ked vidim tie tabulky tak mi dojde,kolko vas este nepoznaaaam :-N

ani, super vtip. byt tym profesorom,asi ho roznesiem v zuboch ]-( 😃

traky,co sa tu zase kuje??? =-) 😃
traktor
13. máj 2010
hat, urobi sa albumcek julovciatok , od narodenia k prvemu rocku
lucia32
13. máj 2010
Ránečko....
Oslávenčekom všetko naj....
Tabulku s mierami som auktualizovala, ale väčšina ju :-p , tak zapadla opäť prachom 😃
hathor1231
13. máj 2010
traky,dik za info 😎 dufam,ze mna neobidete 😃
traktor
13. máj 2010
hat ked posles fotku z prvych narodenin..nikto ta neobide 😃 😃 😉
brusinka.pusinka
13. máj 2010
Ahojky všem a sluníčkám oslavencům vše nej nej nej x-) x-) x-) x-)
Traky teda 😉
nykyta
13. máj 2010
bre ranko kocenky 🙂 gratulko oslavencom vsetko naj 😉
nykyta
13. máj 2010
macko uz vstal tak ideme sa hrajka 🙂 no a medzytym poprat,uvarit obed a poupratovat 🙂 pekny dnik babulky 🙂 🙂
monr
13. máj 2010
ahojky

všetkým oslávencom všetko naj, aj minulým, keďže som sa dlho neukázala

fotenky, videá sú super
monr
13. máj 2010
brin, som rada, že ste doma a zdravotne lepšie 🙂
laurajana
13. máj 2010
ahojte babuľky...tiež prajeme oslávencom aj tým čo sme na nich zabudli aj tým najnovším - hlavne veľa veľa zdravíčka, rodičovskej lásky a pohody a pohladenia...žiadne stretko sa nečrtá?! 😉
nykyta
13. máj 2010
ahoje kockosi 🙂 🙂 macko sa ulozil a tak si idem dat rychlo kafe 😉 vitajte mon a laura 🙂 🙂 zatim ja este pridem 😉
lucia32
13. máj 2010
Čo to? Nejak to tu viazne...každá len nakukne, pozdraví a fuč? No toto? U nás krásne slnečno, 24 stupnov....radosť žiť 😃 , niežeby inokedy nebola :-p 😃
brusinka.pusinka
13. máj 2010
holky kuk naše nenažrané dítko 😃 http://www.youtube.com/watch?v=AuUfCJuxIzQ
nykyta
13. máj 2010
ajoj luci neboj neviazne to tu 😃 ja nakukam tiez a kedze nikde nikoho tak som zas sla 😃 je krasne vonku takze babule su mozno vonku 🙂
nykyta
13. máj 2010
ajoj brusi 🙂 tak velka pochvala karamelke 😉 😉 ake velke cestoviny uz papa to nas macko by sa urcite pridrhol 😃 ved ale musim aj ja vyskusat 😃 no uz sa budi tak ideem 😎
brusinka.pusinka
13. máj 2010
Nyky malá jí i větší kusy a to zuba nemáme umí to 😃 😃 😃 moc ji chutnaj těstovinky 😃 před tím snědla stejnou misku špenátu a jěště teď jí těstoviny 😃
nykyta
13. máj 2010
tak to je teda riadna papkacka 😉 zajtra mu spravim aj ja take velke cestoviny a uvidim ved mame dva a pol zuba 😃 😃 😃 tak to snad pojde :-p a u nas spenat je bojkotovany takze sa nepodava,ale aj naco ved silu ma teda riadnu 😎 a ked mu dam este aj spenatu tak mi zvali aj dom 😃 😃

Začni písať odpoveď...

Odošli