Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucia32
13. máj 2010

Halo večernice.....som prišla nakuknúť 🙂

lucim
13. máj 2010

... lebo su to kazasi ..... ja blbka .... a 2:0 jeeeej 😀
cau luuuuuuuuuuuu ... vitaaaaaaaaaj 😵 😵

nyky co, nedari sa ti s videami? ja uz som sa zacala tesit. 😉

lucia32
13. máj 2010

😀 Lucim...ahoj...no si ma na chvílu zmiatla...ja že kto, kde s kým hrá Bielorusko...lebo s nami hrajú borati 😀 ...tak ich nazval syn, kedže Borat je z Kazachstanu 😀

lucim
13. máj 2010

cesi 1:1 , bratia, nic to, date este gola date. 😉

nykyta
13. máj 2010

neboj ja to nejako dobojujem s tymi videami 🙄 🙄 🙄 🙄

lucia32
13. máj 2010

Prečo sedím v kumbálku za PC ? Chcela som ísť čítať knihu...mimochodom ju čítam už asi pol roka a som len v polovici... 😀
No nič idem ja kukať jedným očkom na písmenká a druhým na hokej...pá pá ...brunkúúúúú noc 😉

lucim
13. máj 2010

lu - borata sme chceli pozerat, uputavky boli lakave a hned na zaciatku sme to museli prepnut , bo sme sa za neho hanbili a my taky humor nezvladame. takze neviem. ale som nejaka domotana, vidis to. opozdene vystrelky tehu demencie. 😀

inak, mam dozehlene 😅 ... a kym som to zvladla, pri pracke uz zase cakaju 2 kose pradla na pranie ... aaaach jo, tie nekonecne roboty .. aj s kuchynou .... to by mali nejak vymysliet, ze by sa to samo cistilo, zehlilo, odkladalo. to by bolo na nobelovku.

lucim
13. máj 2010

lu, presun si pc k televizoru. 😉

lucim
13. máj 2010

tri nulaaaaaaa 😀

nykyta
13. máj 2010

luci dobru nocku 😔 😔 😔 a pozor na oci 😕 😕 😕 😕 jaj som taka vytocena 🙄 sak som blba,alebo este viac 🙄 serem na celu youtrubku 🙄 to neni take lahke ako to vyzera 😀 😀 😀 no co lucim ostali sme tu len my dve? 😉

nykyta
13. máj 2010

no jasne som tu sama 😕 tak ako obvykle idem vooon s havkom kym zase nezacne prsat 🙄 🙄

lucim
13. máj 2010

nyky uz som tu, bolo kojo ....
a traky by ti napisala, keby tu bola, ze ked zvladla nahravanie videi ona, zvladne to kazdy, ze? 🙂 ked nieco potrebujes vediet, kludne sa pytaj, co ti nejde? 😉
inak, cesi 2:1, uz davnejsie, aj ten gol sme videli . 🙂

acerka
13. máj 2010

Adamko 🙂

lucim
13. máj 2010

ahoj acerka, pekne davno sme ta tu nevideli, adamko je zlatusik . take mojkatko. 🙂

acerka
13. máj 2010

nase miery pred 2 tyzdnami 77cm, 9,1 kg a 5 žubov. Maly bezka ked ho drzime za rucicky a zacal aj 4nozkovat 😀 , v co sme uz ani nedufali, kedze zacal krasne cupkat nozickami. V noci sa budi tak 4x na papanie a cez den je to dobrucke, spokojne a vysmiate dietatko.
...tak asi tolko o Adamkovi 😵

nykyta
13. máj 2010

no to bol suboj titanov 🙄 vonku samoska leje a trhac ani za svet von-nenadarmo sa vravi,ze v takom pocasi ani psa nevyzenies von 🙄 cista pravda 😀 😀 no traky je asi lepsia,lebo mne to nejde 😀 ale nevzdavam sa 😀 ajoj acerka 🙂 adamko je aky bombovy 🙂 hned by som ho vystiskala taky je chutny 🙂

acerka
13. máj 2010

ahoj lucim....dakujem 😉 aj Matko je krasny chlapcek 😵 ...su to slniecka 😵

nykyta
13. máj 2010

to ti trosku zavidim,ze mas takeho anjelika doma 😉 sice aj ja mam anjelika,ale s rozkami 😀 zacina uz trucovat a ked sa mu nieco nedari tak sa hodi dozadu s hlavickou ☹ dnes mal na male skoro zotal dvere,len centimeter ho delil od urazu ☹ to by zas bolo slz 😢 😢 moj maly 🙂

lucim
13. máj 2010

acerka, jeeej, to som rada, ze ti synacik robi takuto radost .
a prosim hlaste mi stav, nam vypadol signal kvoli dazdu .... teraz na hokej 😠 😠 😠

acerka
13. máj 2010

nas maly lupeznik 😀

lucim
13. máj 2010

nyky aj nas zacina trucovat, patri to k veku a k tomu, ze su to osobnosti. 😝 ale niekedy je to o nervy. 😉
a len tak som kukla, ake aukcie koncia a nedalo mi, prstek mi sam klikol .... a aha co mame http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=2100780 😀

acerka
13. máj 2010

nyky, aj Adamko sa vie pohnevat, ale je to taky klidas az flegmatik...sak po maminke 😀 , a nema rad cudzich ludi, jaaaj ako sa vie skaredo na nich pozret ked mu nakukaju do kocika 😀 😀

lucim
13. máj 2010

acer 😀

acerka
13. máj 2010

krasny kompletik si kupila, ja uz tyzden nahanam nejaku fesacku satku na hlavicku, a stale nic ☹

lucim
13. máj 2010

acer, dik, ja som satky kupila vlani na mmb, su stale peknucke ... skusim ti to kuknut ? asi to uz v mojom nenajdem, ale mozno si spomeniem .
uz nam ide hokeeej, hura. 🙂

acerka
13. máj 2010

lucim, ak sa ti chce mozes pozret 🙂 , ja som obiehala obchody tu u nas v SE, ale katastroooofa

lucim
13. máj 2010

acer, ako to, ze sme sa este nestretli? haaaaa? 😒 🙂 v senickych obchodoch toho moc nie je ...
ja som kupovala ciapky uz 2x u tejto kocky na mmb, satku vlani mozno tiez, to uz si nepamatam, ale podla toho, co ponuka, tak asi aj hej . 2 linky hadzem, ostatne si pokukaj v jej fotoalbume, posiela rychlo. http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5549086&tab=0
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5443123&tab=0
goooooooooooool 😀 😀 😀

lucim
13. máj 2010

a zase goooool 😀 😀 😀

raona
13. máj 2010

luci, to ale sledujes 😉 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre