Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

raona
13. máj 2010

krááásne čiapočky, klobúčiky... majú v auparku v PN 😉

acerka
13. máj 2010

lucim, dakujeeeeeeeem, urcite nieco vyberiem 😵

lucim
13. máj 2010

ahoj jarka 🙂 sedim si na gauci, nechce sa mi doukladat kuchynu, kecam s drahym , za monitorom vidim telku a notebook mam na kolenach, nic mi neujde. 🙂

lucim
13. máj 2010

a mame prepnute na bratov cechov, ocakavame dramaticky zaver. 😉

raona
13. máj 2010

tento vyrobca ich tam predava http://www.rockino.cz/

Luci, ja tiez tak sedim na gauci, pc na kolenach, mm vedla mna sleduje hokej a vyjedame zmrzku.. trocha kalorii na noc neuskodi 😀 ale hokej sledujem asi tak tu na konovi, alebo ked sa mm potesi, alebo nadava, tak viem co sa deje, a prave mu padol kus zmrzky na cistu podusku.. zabijeeeem hooooo 😉

lucim
13. máj 2010

jarka, ze ty nas chces vylakat na vylet do piestan? 😀
povedz manzovi, ze tu zmrzku musi do cistucka s toho vankusika olizat. 😀 a ze ho zdravim. a mate kraaasnu fotecku v pase. 🙂 😵 😵

acerka
13. máj 2010

piestany su moja srdcovka...som ta 4 roky na strednu chodila 😵 , zlateeee casy

lucim
13. máj 2010

acerka, sak mi povedz, co sa da s dietatom tam v senici robit? chodis do detskeho centra? alebo co? 🙂

uz hraju aj cesku hymnu, gratulujeme. 😉 😉

raona
13. máj 2010

jj Luci, aby sme sa zas stretli 😉
ale fakt take klobuciky a ciapocky, az rozpravaju, sa tam chystam tiez malej kupit... ked sme tam boli, bola uz unavena a umrnkana, tak sa mi nechcelo ju trapit este skusanim ciapociek, tak som si povedala, ze na buduce jej tam urcite kupim...

no vidis acerka, tak treba do PN zaspomínat na zlate casy 😉 a pritom kupit ciapocku 😉

aj on Ta pozdravuje... no vyriesil to len ocistenim s hubkou 😠 a mozem docistit ja.. nastastie mam ariel na skvrny ktory ma este nesklamal v takychto pripadoch 😉 😉

dakujeme za pochvalu.. no najlepsie fotos tusim mame ked sa fotim s malou sama 😀 😀

raona
13. máj 2010

mňam, milujem roztápajúcu sa zmrzku 😉 😉

idete si dať??

lucim
13. máj 2010

jarka u nas tak isto, my si s matkom robime fantasticke fotky. ked nas foti tato, to je jeden rychly cvak a just sa nieco niekde blbo pohne, otoci ...
ariel mam aj ja ... platia ti za reklamu? 😀

nykyta
13. máj 2010

lucim len pod do piestan aj ja som tuuu 🙂 jaj veru krasne ciapocky,len mali obednu prestavku tak som nic nekupila,ale ved tam este pojdem 🙂 acerka a kdeze na strednu 🙂 mozno ta poznam 😀 😀 😀 rao a ty si z piestan a odkial 😕takze dnes nemam nervy na youtube 🙄

acerka
13. máj 2010

lucim, my sa chodime kocikovat na cyklotrasu a po meste, chodime do parku na detske ihrisko a klabosim s maminami adamkovych rovesnikov ...inak su to same baby tie julovky senicke...adamko je vynimka 😀
do MC nechodime, ale chodiem plavat kazdy piatok,,,,najprv sme zacali v Hodonine a teraz v senici a je to fajn...malemu sa to paci poplava si, potom sa vysaunime a ideme domo 😝

lucim
13. máj 2010

a nedrazdi, lebo budem musiet ist lovit do mrazaku. 😝

raona
13. máj 2010

mám ešte troška, ukradla som mm vacsiu cast 😉 😉 😀

aaa dneska presla mala sama cca 7 krôôčikov.. to sa jej prvy krat podarilo tak "vela".. doteraz boli take tri styri krocky..
a este novinka, vie uspavat babiku.. poviem jej Sarinka urob babovi ha ha, a ona ho zacne pestovat ako stara mat 😀 😀 😀

nykyta
13. máj 2010

a hlavne tam maju detsky kutik aj s vlacikom 😀 😀 trocha je taky smutny,ale dost velky 😀

raona
13. máj 2010

luci, nerobim reklamu , ale keby chceli platit tak by bolo fajn.. vsak napr. o tych ciapockach som povedala dvom kamoskam a predstav si, uz tam boli na ciapocky 😀 😀 😀

nyky ty si z PN? ja nie som odtial ale kusok odtial 😀 😀 z V. Kostolian, poznas? Do PN chodievame bud len tak na kupelny ostrov sa prejst, alebo k tete a ujovi na navstevu

lucim
13. máj 2010

acer, diiik za odpoved. 🙂 kde sa da v senici plavat? by sme sli.
to vies, som cerstvo na rodicovskej dovci, tak hladam moznosti vyblbnutia mna aj krpca. 😉 tu v hradisti sa akurat tak trojkolkujeme.

nykyta
13. máj 2010

no nic babule idem spat 😔 dobru nocku 😔 😔 😔

raona
13. máj 2010

ano presne.. ale nasej malej sa pacil aj vlacik a najma tie lopticky v domceku, ci co to tam je.. nevedela som ju odtial dostat 😉 horsie bolo, ze ja som tam s nou "trcala" pri loptickach a ocinko si v pohodicke prebehol cely aupark, len ja som z toho nic nemala 😉 😉

raona
13. máj 2010

luci, mam stareee info?? ty uz nepracujes?? 😲

nykyta
13. máj 2010

jasne velke kostolany 😀 😀 tot kusok za humnami 😀

nykyta
13. máj 2010

neboj rao o nic si neprisla 🙂 nic moc tam neni 🙂 ale garaze su super 😀 😀 trafit sa do ulicky je umenie 😀

raona
13. máj 2010

no ved hej, za humnami 😀 😀 tak dame dakedy stretko.. 😉

raona
13. máj 2010

jj svata pravda, a je to tam tak oznacene, ze sme najskor boli v tom , ze tam je len jedno podlazie garazi.. tak sme kruzili dokola 😉

nykyta
13. máj 2010

a bodaj by neprebehol cely aupark ked je taky maly sak garaze su tusim vacsie 😀 😀 😀

raona
13. máj 2010

ale vraj tam robia vybornu kavu.. tak volakedy tam jednu dve dame... 😉

raona
13. máj 2010

ale fakt.. akoze bola som sklamana z toho 😒

lucim
13. máj 2010

jarka nee, uz som mamina na plny uvazok, od tohto mesiaca. 🙂
a sarinka je sikulkaaaaa, chodkyna, hurrraaa a vela cmukov posielam. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😵 😵 😵 a na buduce nechas R. medzi loptickami aj so sarkou a ty si zoberies kreditku a kupujes a obzeras a ... 😉 😀 😀 😀

nykyta
13. máj 2010

no ale uz ficim do brloha 😔 😔 😔 😔 bruuuu 😔 😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre