• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
bruu nyky..

jo jo.. Luci, na buduce sa menime.. alebo to poriesime tak, ze malu nechame ujkovi a tete na varovku /byvaju za rohom od auparku :grinning:/ a pojdeme bez nej..
13. máj 2010 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nyky dobruuuuu ... a napad - urobime piestanske stretko v detskom kutiku pri vlaciku? :grinning:
13. máj 2010 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim, tu na palveren do velkeho plaveckeho bazena, a robia to tie baby z hodosa. Ved pridite vyskusat :wink:
my zajtra rano uz aj startujeme...sme 3 tyzdne neboli, maly marodil tak som zvedava ci sa mu bude pacit potapanie pod vodu :grinning:
13. máj 2010 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
odovzdame ked sa zobudi, dneska akosi podozrivo zalomila o 19:45 :grinning: :grinning: , potom sa o pol hodku prebudila, trocha som ju ucicikala a spi dalej.. to asi tie krocky ju vycerpali :grinning: :grinning:

aa smiem vediet precoooo?? ci tajnee??
13. máj 2010 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este :grinning: :grinning: rao neni problem ja kavu mozem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: aked je dobra tak urcite,ale to uvidim,lebo ja si na kafe potrpim jak sa hovori som fajnsmaker :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale uz idem bo sa mi mlzi klavesnica :rolling_eyes: bruuu :pensive: :pensive: :pensive:
kedy luci??? :grinning: :grinning:
aspon budem vediet, ze je ta kava naozaj vyborna :grinning: oki, volakedy sa dohodneme , bru bru..
ja tiez budem musiet skoncit, skoncil hokej a tak mm ma vyhadzuje od pc, ze som zjedla vacsi podiel zmrzky a tak musim pykat tym, ze pojdem off z pc :grinning: :grinning:
13. máj 2010 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nyky aj ja si potrpim na dobru kavicku.
vymyslite termin, a mozeme sa zliezt. sak sme mobilne. :slight_smile:
juj rao, idem ti pisnut do IP, som na teba stratila cislo.
13. máj 2010 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cooo??? tak ty si ma vymazala ?? no pockaj!! :grinning: :grinning:
13. máj 2010 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem ja off...tak cafte :wink:
13. máj 2010 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ja neeee, to moj novy vianocny mobil mi postracal kontakty a aha, uz 5 meisacov ich zbieram. :frowning2: :cry: :cry: nebi maaaaaaaa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. máj 2010 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
acer plavaren? a to ma zaujima, da sa tam len tak medzi vas pribudnut? :wink:
ty uz ides spinkat?
ja mam teda otazok takto na noc ...
13. máj 2010 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kto ide spat, tak dobruuuu, tusim vsetky, :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: zase to tu ja mam zhasinat?
13. máj 2010 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zhasni Luci, ideme do hajan.. :wink:
bru noc
13. máj 2010 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cvak tma ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- :sunglasses:
13. máj 2010 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ešte predsa ja :sweat_smile: ...milé moje mamulienko - kamošky....
...ja viem že vás teraz strašidelne zanedbávam :fearful: :pensive: ....PREPÁČTE MI TO ....snažím sa na koňa do bazáriku dostať aspoň letné veci, čo sú nám malé, alebo sú vyslovene chlapčenské ... a je ich toľkooooo :frowning2: :frowning2: :frowning2: :sweat_smile: ...že sem stihnem len nakuknúť ale nič nenapísať :frowning2: .
No a okrem toho sa venujem detúchom :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..som prehodila izbičku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...a urobila konečne Zuzanke poriadny kút na hranie :wink:

Ja sa sem určite vráááááátim :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...čo by som ja bez vás robila :confused: :confused: :confused: :confused: :fearful: :fearful: :fearful:
Tak a teraz už tma ..... :wink: :pensive:

D O B R Ú N O C :pensive:
14. máj 2010 o 00:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej, zmurka, zuzka to ma krasne :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: ...ach a ...ahojte :grinning: ...u nas v kuse leje, este dotahujeme co treba a mame domalovane....uz len setrit korunky na to co nam chyba a hotovo....a videa a ja...no lucim ma pravdu, ked to ja zvladnem tak uz musi kazdyyyyy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...no ale kolko trapenia ma to stalo , kym ma to tu baby naucili, ze? :grinning: :grinning: :grinning: ...teda nie mna ich :grinning:
14. máj 2010 o 06:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes máme 10 mesiačikov :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

monr..................... 14.7..................Miška
blani.......................14.7..................Jakub
Emma.................. 14.7.................. Branko
puckalucka...........14.7...................Matěj

kochansky......14. mája 19xx má narodeninky! Prajeme jej všetko najlepšie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Meniny oslavuje: Bonifác,
Meniny oslavuje v ČR: Bonifác, Aglaja (3. den zmrzlých mužů)

aj k mesačninkám aj k meninkám všetko naj !

Kalendárium:
:diamonds: Medzinárodný deň odporcov vojenskej služby /z dôvodov svedomia/ (War Resisters’ International, vyhlásený na medzinárodnom stretnutí odporcov vojny v 1985)
:diamonds: Medzinárodný deň rodín (OSN, vyhlásený 1993, oslavuje sa od 1994)
14. máj 2010 o 07:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oslavencom gratulujem :dizzy_face: :dizzy_face:, miske cmuk na licko :dizzy_face: a o trosku starsej kochi :grinning: :dizzy_face: k jej krasnym narodeninam vseeeetko najlepsie :dizzy_face:
14. máj 2010 o 07:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
o chvíľku prejdeme na 1500. stranu :grinning:
14. máj 2010 o 07:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
14. máj 2010 o 07:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
14. máj 2010 o 07:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to