Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucim
14. máj 2010

nyky trhaci su zlatiiiiiiiiiiii - a preco vecer pises, ze ides s trhacom? to beries von iba jedneho? 🙂

oslavenci zlatucki, vsetko naaaaaaj,
kochi zivijooooooooooooooo 😵 😵 😵 😵 😵 😵

ani pekny, dufam, ze budes spokojna, preco vyhral nakoniec tento? 🙂

lucim
14. máj 2010

ani, uz sa voda na kavu vari - prosis si nescu, turka, presso, bezkofeinovu ci inku? 😉

inneska
14. máj 2010

díky díky za hlasy 🙂 🙂 no ale jedna tam má už 2500 hlasov, tak mám čo robiť 😀 😀 😀

po velkom reve sme konečne zaspali,tak idem dofotiť tie veci, lebo pri ňom sa nedalo, všetko mi bral, oblečko rozhadzoval..

a taktiež gratulkujeme a spešl narodeninkovej kochi želáme všetkučko naj, hlavne zdravého a šťastného pokladíka 😵 😵 😵 😵 😵

inneska
14. máj 2010

kto ma to tu ponúka?? 😀 😀

zmurkaz
14. máj 2010

Nyky - to je len taký kútik zo starého nábytku ..... ozajstný nábytok bude mať neskôr ... až keď bude mať cca 3 roky
Ani - jééé ...šak pekný vyzerá byť 😉 😵
Lucim - som si aj myslela - ale som neklikla ☹ ...tak to idem napraviť 😉

ani3012
14. máj 2010

zalievaná s mliekom prosím a jedne cukor 🙂 ďakujéééém !

lebo je podobný ako chipolino ultra ale o 90 eur lacnejší. 😀 😀 😀 a na ten chicco multiway som čítala recenzie,že keď dieťa spí ,tak padá nánožník,lebo je len na suchý zips.

lucim
14. máj 2010

inn uvarim aj tebe? 🙂
s tymi vecami to uplne poznam 😀 ericko pomocnik ... som zehlila, prekladala veci v skrini a matulik asistoval ... v kope na pranie sa zdrziaval najmenej, lakalo ho to pozehlene. 🙂

zmurkaz
14. máj 2010

ja nem kávu - ja kakavíčko 😵 😵 😵

lucim
14. máj 2010

ani, uz sa na tom pracuje, dnes sa kaficko podava v obyvke, v altanku je chladno 😝 ... a teraz sup do realu, idem si spravit inku, alebo turka ? ste mi narobili chute a nescu uz v sebe mam od rana.
zmur ahoooj 🙂

zmurkaz
14. máj 2010

ahoj Lucka 😉

ani3012
14. máj 2010

luci a to tak inak je všade...ja neviem,prečo to tie deti láka-to čo dovolíš,tak nechcú a naopak 😀

ani3012
14. máj 2010

no idem aj ja na kakaouko s máslom a rohlíkom.Som ešte neraňajkovala. 😅

lucim
14. máj 2010

aaaa pomoc, kaskader vymyslel zase nieco nove - posuva si po obyvke box od hraciek a pouziva ho ako schodik a lezie vyssie. zase bude bum. 😕 😕 😕 🙂

lucim
14. máj 2010

ani dobru chut. mnam ranajky. my sme mali s matkom jogurtik s rohlikom a hrusku. 😉

ani3012
14. máj 2010

šikulka 😀
aj mne inak Evulka padla dnes.Chcela spraviť krok ,nejako sa zavrtela a zátylok o zem. Chvíľu bolo plaču....a som predala prilbu,lebo malej bola stále veľká.

ani3012
14. máj 2010

hrušku? Tak hovoríme Spišskej hruške 😀
Čo si dáš? Víno alebo hrušku? 😀 😀 😀

zmurkaz
14. máj 2010

Baby a ja sa vytešujem - mám 2 hodnotenia na koňskom bazáre 😵 😵 😵 - teda kladné 😀 😀 😀

zmurkaz
14. máj 2010

ani - 😀 😀 😀 šak nebolo by od vecííí dať bárs aj pool deeecííííí 😉 ...ja som pila dobré pálené len raz ☹

traktor
14. máj 2010

na..tu sa kavuje a hruskuje ...a mne aspon cistu vodu dajte , neee? 😀 😀 😀 ...ani no materske centrum vlastne aj sme, vsak mam dost deti...a este ked dake opatrujem.. 😀 😀

lucim
14. máj 2010

este bum nebolo , teraz plieska plechovkou o zem. este ze byvame v dome. 😀 fuuuu evicke.
a taku hrusku neeee eeeee, tu mam kontraindikovanu, wiliamsovka bola na jednej akcii co hrdlo racilo, uz nikdy viac. 😠 brrrrrrrrr
mna mozes tak fernetikom alebo cervenym vinkom nukat. 😝

ani3012
14. máj 2010

super zmurky! Jak je fajn,keď ťa tak niekto pochváli,že? Ja som predala už strašne moc vecí ale je málo ľudí,čo ohodnotí.Väčšinou mi napísali email,že ďakujú a že sa im to páči a mne je blbé im hovoriť,aby mi dali aj hodnotenie.

lucim
14. máj 2010

zmur hodnotenia za uz predane? supeeeeeeer 🙂 🙂 🙂
traky zlatko vcera som ta musela spomenut, ale nie ako priklad, ze by si bola nemozna, ale ako priklad, ze aj ked doteraz netusis, ako sa to pouziva, hravo to zvladnes. ty si nasa sikulka, je v tebe veeeelky potencial, len o nom este nevies. 😉 😉 😉

raona
14. máj 2010

ahojte babule..dietko zaspalo na chvilu, tak popri cisteni zemiakov, odbehnem aj sem 😉
ani kakavko a rohlik s maslom, ja kazdeee ranko.. 😉
vinecko pijem len biele, aj to len poharik mi staci 😀 😀 😀 a paleneeee no fuuuuj, tak to mi nechutíí

aaa chcem sa opytat, aky mate nazor na strihanie deticiek? Bo nasej malej tak divne rastu vlasky, ma v strede hunate a uz dlhe, kuty nic moc, vzadu kratke, tak jej to chcem ostrihat, ze nech to potom pekne rastie, som hovorila s kadernickou a ona mi odporucila, ze normalne s masinkou ju mam ostrihat, ale co ja viem, sa toho troska bojim.. alle zas chcem aby nemala len paperka a aby jej do buducna pekne rastli vlasky... mam to teda risknut a ostrihat ju??

raona
14. máj 2010

a kavicku som si spravila capucinko... mnam.. 😉

traktor
14. máj 2010

lucim...mne nevadiiii, ze si ma spomenula...ja som, vazne na take veci lava....ale viem ine ...varit, prerabat, nakupovat a....rodit 😀 😀 😀 😀 😀 ...ale som vam veeeeeeeeeeeelmi vdacna , ze ste ma s PC naucili narabat 😵 😵 😵 , ze uz to nie je len, vypnut, zapnut ale aj ine...

zmurkaz
14. máj 2010

No mne napísala jedna kočka - čo kupovala - bola z TT .... tak kúpila aj to, čo som nemala odfotené 😵 😵 😵 a jedna mi napísla od ktorej som kupovala 😀 😀 😀 ...milé 😵 😵 😵 😵 😵

ja též nééé pálené - len raz dááávno robil svokor pálenku - marhulovicu - a tá bola taká lahodná - nie taký ozembuch ....

A musím sa vzdialiť - bo je malá akási o ničom ... unavko ... rupne kade tade ☹

traktor
14. máj 2010

a dnes mame v skolke vystupenie na den matiek, patko bude vlk...sa tesim... 🙂

traktor
14. máj 2010

zmurka gratulujem ku hodnoteniam...to cloveka vzdy potesi..len skoda, ze niektore maminky su lenive to hodnotenie napisat, , alebo niektore napisu len do ip ake su veelmi spokojne...ale to nikto nevidi.......no a ja a alkohol...nikdy som neochutnala a kazdeho to stvalo, az sme boli raz na chate, a tam vecne do mna hucali, ze daj si ,daj si...a ja blba som si dala a bolo mi tak zle , ze som myslela, ze uz zomieram, moj mm vtedy este nebol moj mm , tak nevedel ci ma volat sanitku, ci ma ratovat, ci co...odvtedy ani kvapka ani na vianoce, nikdy...nikto ma uz nepresvedci...odvtedy robim , jem a pijem len to co chcem ja....a raz zomriem na vodny kamen 😀 😀 😀 😝

laurajana
14. máj 2010

ahojte babule...ja mám dnes taký smutný dník, včera mi operovali maminu na oko-transplantácia rohovky a dnes som jej s malou dušičkou volala ako to dopalo....a že sama nevie ☹ vraj časom bude musieť aj tak na ďalšiu operáciu...od malička nosila silné okuliare v tej dobe starká ani netušila, že existuje niekto ako dr. Izák a v r. 1996 si dala operovať obe oči, teda vnútroočné šošovky, odvtedy bola bez okuliarov a krásne videla, neviem či po 50-tke nastal zlom a začalo sa to zhoršovať, potom sa jej tam začali v ľavom oku robiť nejaké bubliny a ona to pripisovala bolesti, ako keď Vás bolí zub a už ste schopné si búchať hlavu o stenu,ž e tak to bolí, no chúďa sa nesťažovala len potichu sama pre seba smútila, že si nemyslela že všetko takto raz "dopadne" snáď bude vidieť...jaj ha to je deň ☹ ☹ ☹

traktor
14. máj 2010

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7477062&tab=8 a nema niektora z vas z ikei tuto deku?...len ci ste spokojne ma zaujima 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre