Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucia32
14. máj 2010

Ani...ty si kronikárka...rozhodni.... 🙂
Som pozerala spätne témy a naše staré už nie sú 😝 , som si chcela zaspomínať na tesne pred pôrodom 😒

nykyta
14. máj 2010

no babulky moje sladke vy ste sa ale rozpisali 🙂 🙂 normalne nestiham pri mojom malom nervacikovi 🙂ledva som stihla tabulku a uz bol plac,ze sa s nim nehram 😕 musim vas spatne precitat aby som vedela co mi uslo od rana ked som tu kavickovala sama 😀 😀 😀 😀 traky dakujem,ale zvladla som to 😉

ani3012
14. máj 2010

veď aj ja som chcela,že vždy na ten deň ,ked sa dieťatko narodilo,čo sa o ňom popísalo a tak. Tiež som bola z toho trošku smutná

ani3012
14. máj 2010

baby,čo ste na FB,kliknite v skupine " Férová Korytnačka " k môjmu príspevku na nástenke,že sa vám to páči.Ide o súťaž o nejakú prilbu.Stačí sa iba dať do skupiny. Ďakujem popredu moc 🙂

ani3012
14. máj 2010

a nech povedia ďalšie baby ,že či áno alebo nie za tie cm.Ale zdalo sa mi to priehliadnejšie.Alebo spravím ďalšiu kolonku na cm?
Veď vy povedzte,nebudem ja proti 😉

nykyta
14. máj 2010

tak precitane 😉 macko nachvilu zaspal 😔 ani-chuda evuska 😢fukam bolacku ☹ lari-chuda mamuska to mi je velmi luto ☹ ☹ ☹zelam nech sa jej operacia vydarila a bude ok 😉 samy-nadherny kocik 😎to bude letna jazda 😎 trakus pocasicko je aj u nas take hrozostrasneee 🙄 🙄 🙄 😕 ani mne to je tiez jedno cm sa lahko dopisu 🙂

lucim
14. máj 2010

mne sa tam tie cm pacia s tym lomitkom, nech to nie je prilis dlhe ... idem sa dopisat? a chvalim, ake stw sikulky. 🙂

lucim
14. máj 2010

lauri, myslime na teba, aj tvoju maminu. drzte, sa, nech je dobre. 😕 🙂
samy kocik schvaleny, peknucky 🙂
ani, idem kuknut a klikat FB.
sa tu s krpcekom salieme, zase zacal viskat piskat vykrikovat. 😀

lucim
14. máj 2010

♥♥♥maminka♥♥♥♥dieťatko♥♥♥♥narodenie♥♥♥♥pôrod.váha♥♥♥♥váha v 1.rôčku♥♥
ani3012......................Evička...............28.5...................1700g...................
traktor.........................Matej.................16.6....................3200g...................
lucim .........................Matej .................19.6. ................3370/49 ...............
zmurkaz ....................Zuzanka..............8.7....................3165g ................
raona..........................Sára..................16.7...................3120g...................
laurajana...................Laura..................4.8....................3880g...................
samayka....................Eluška................27.6..................3050g/50cm.......
Brusinka....................Karamelka.........27.7..................2950g/47cm.......
lucia32.......................Natálka...............25.7..................3700g/52 cm.....
nykyta.......................macko..................3.7.....................3300g...................

ani3012
14. máj 2010

no a z kočíka som sklamaná.....to preto,že som tak dlho vyberala a mudrovala a tak.......tak mi treba 😢

brusinka.pusinka
14. máj 2010

Ani proč je krásnýýýý 😉

lucia32
14. máj 2010

Aj mojka sa dnes buchla do hlavičky, to bolo plaču...sedkala na nočníku a hlavou buc do zachodovej misy, akurát som šla domov po schodoch....tak sme sa pomojkali 😵

Jaj... tabulku priebežne niekto opravte podla dátumov, nech to má štýl 😉

lucia32
14. máj 2010

Ani ??? V skutočnosti je iný?
U nás začalo pršať...no des a do toho prekukuje slnko, tak krása 😀

Brusi...poskypujeme o tortičkách?
Som dnes kúpila marshmallow cukríky...idem vyskúšať tú hmotu 🙂

lucim
14. máj 2010

ani aku chybu ma ten kocik? 😲 to ma mrzi, ze nesplna ocakavania 😒
raonke sme neodpovedali ostrihani - viem ze niektore maminky uz pristrihli vlasky, ze rastli vselijako, myslim, zeteraz ked ju ostrihas, tak aspon bude mat dobry zaklad na pekny dievcensky uces .. vsak jej nechces zobrat vela, nie?
ideme obedovat - napady - rolky so sunkou a syrom. 😝 a matko zeleninovo kuraciu polievocku s rezancami. 😝

traktor
14. máj 2010

ani a aky mas vlastne kocik? 😕 ...a preco s nim nie si spokojna?...

nykyta
14. máj 2010

♥♥♥maminka♥♥♥♥dieťatko♥♥♥♥narodenie♥♥♥♥pôrod.váha♥♥♥♥váha v 1.rôčku♥♥

ani3012......................Evička...............28.5...................1700g...................
traktor.........................Matej.................16.6....................3200g...................
lucim .........................Matej .................19.6. ................3370/49 ...............
zmurkaz ....................Zuzanka..............8.7....................3165g ................
raona..........................Sára..................16.7...................3120g...................
laurajana...................Laura..................4.8....................3880g...................
samayka....................Eluška................27.6..................3050g/50cm.......
Brusinka....................Karamelka.........27.7..................2950g/47cm.......
lucia32.......................Natálka...............25.7..................3700g/52 cm.....
nykyta.......................macko..................3.7.....................3300g/50cm.......

ani3012
14. máj 2010

tak
1. neviem ho zložiť(není návod na namontovanie kolies)
2.farba je iná ako na obrázku-mala som radšej zobrať modrý-modrá je vždy dobrá
3.je nízky
4.kôš trčí von trčí že: zober si zo mňa čo chceš
5. je tam upozornenie,že :tento košík bol navrhnutý na prepravu jedného dieťa´ta v sede....to akože čo tým chceli povedať?

traktor
14. máj 2010

matkovi nemame co strihat 😀 ...a simonka mala take haro, ze az ked sa narodila a podstrihla som ju v rocku, nie vela len trosku...ono...mozno by som to riesila radikalnejsie kebyze ma niekde viac vypadane vlasky....ale pokial ich ma vsade narovnako...

traktor
14. máj 2010

ze don nemozes dat viac deti ako vydis pri tych sirsich, mohutnejsich kocikoch...ze jedno babo spinka a jeho surodenec ked nevladze tak ho mamka tiez supsne do kocika....teda ked som to pochopila spravne... 😅

traktor
14. máj 2010

vidis

traktor
14. máj 2010

😠 😀

raona
14. máj 2010

noo praveze traky v strede ako je ofina to ma huste a dlhe, kuty mizerne, a vzadu kratke..... tak preto ju chceme ostrihat nech jej to potom pekne rastie.. len neviem ci masinkou ci noznickami, ci co.. kadernicka mi odporucila masinku, ale vsak neviem neviem... a zas chcem Luci, aby jej na hlavke daco aj ostalo 😉 😀

ani to je co za znacka kocika? bo napr. co sa tyka toho kosa, tak nam az tak von netrci, sice pisu aky je vysunuty pre dobru manipulaciu, ale ked dieta zaspi, tak z kosa nevytiahnem nic... 😒

traktor
14. máj 2010

♥♥♥maminka♥♥♥♥dieťatko♥♥♥♥narodenie♥♥♥♥pôrod.váha♥♥♥♥váha v 1.rôčku♥♥

ani3012......................Evička...............28.5...................1700g/43cm...................
traktor.........................Matej.................16.6....................3200g/50cm...................
lucim .........................Matej .................19.6. ................3370/49cm ...............
zmurkaz ....................Zuzanka..............8.7....................3165g ................
raona..........................Sára..................16.7...................3120g...................
laurajana...................Laura..................4.8....................3880g...................
samayka....................Eluška................27.6..................3050g/50cm.......
Brusinka....................Karamelka.........27.7..................2950g/47cm.......
lucia32.......................Natálka...............25.7..................3700g/52 cm.....
nykyta.......................macko..................3.7.....................3300g/50cm.......

lucia32
14. máj 2010

Ani 😝 to sa spraví 😝 , nemôžeš ho vrátiť? Niečo akože do 14 dní...ked sa mi nem páči 😝 skús sa informovať...
Aj ja som rozmýšlala, že Natulku pristrihnem, bo ma taký páper 😝 Ja som ako malá bola do hola, myslím, že to nie je problém...
Laurajanka...držím maminke palce, nech to dopadne najlepšie ako je možné 😵

traktor
14. máj 2010

tak som za masinku....bude jej to krajsie rast ako noznickami...a teraz su paradne capice, klobuciky..tak bude kocka aj tak...aj bez klobucika....a vlasky rychlo rastu...a radsej teraz ako potom...a...dost 😀

ani3012
14. máj 2010

no normálne som rozhodnutá ho vrátiť späť 😠 ešte aj ta blbá faktúra je vystavená od distribútora SAMO pre odberateľa Matus Filo a to na 70.88 eur bez dph.Ja som dala 105 eur Chcela som povedať,že nemám faktúru na 105 eur od koho som si ho brala

samayka
14. máj 2010

Tak a machrovala som a domachrovala... tú farbu kočíka čo sme vybrali už nemajú...

poraďte.. hodí sa táto pre dievčatko?? a prípadne ak bude druhé bábo Jakubko, či to znesie aj on???
http://www.bertoni-sk.sk/index.php?art=18# a farba tretia v poradí.. že cooool green 🙂

traktor
14. máj 2010

veru...napis som vyssia mamina, kocik mi vobec nevyhovuje...a nakolko mam problem s chrbticou, som nutena ho vratit, dakujem za pochopenie

brusinka.pusinka
14. máj 2010

Holky kuk jaká bude malá družička 😀

samayka
14. máj 2010

rao.. aj my to máme tak. na vrchu hlavy má ešte prvé, dlhé vlásky.. a boky a v zadu pomenej.. ale už sa jej aj tie začali naťahovať... a krútiť nad ušami. ofinu sme už trošku cvakli, ale chce to opravu... mašinka ma nenapadla, ja to nechcem nejak moc radikálne riešiť.. i keď možno by sa na leto trošku preluftovať hodilo 🙂

ani.. to ma mrzí za ten kočík. by som tú faktúru nejak riešila, ale kočík ti asi z takých dôvodov nevymenia. iba ak by si silno prosila 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre