Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

wydata
30. aug 2009

no jo aj ja som si povedala ze ten pudink v chladnicke sa moze nahodoupokazit, to si nemozem dovolit riskovat predsa 😉 😝 😀

inneska
30. aug 2009

joj, tolká škoda by to bola 😀 😀 😀

wydata
30. aug 2009

😀 no a ked uz tie piskoty otvorin snad nenecham pol sacku len tak... 😉

alexarisko
30. aug 2009

wyd ja asi ne, moj trtko je taky maly nasraty ratlik, frfle frfle a frfle, to nepotrebujem, heh, zas by tam zacal so seckymi flirtovat jak zdy, si mysli ze je uzasne vtipny a ze aj ja sa na tom uzasne bavim

wydata
30. aug 2009

este by splesniakovali 😀 😝
ozik cem dat malej prestrelit usinka, v ba, poznate nieco zarucene??? 😅

inneska
30. aug 2009

wyd...ešte že si ich zjedla 😀 a ja ako dubničanka ti neporadím 🙂

wydata
30. aug 2009

no ja len preto alex, ze vy sa uz vsetky poznate a podla niektorych foto u niektorej y vas v albume ste sa uz postretali, tak by to bola taka moja istota, ja hnblivka 😝 😉
oukej, prisposobim sa, bo sa uz moc moc tesikujem na bejbinka ako vam ich vsetky okukuckujeme s natalkou 😀

inneska
30. aug 2009

wyd...vieš kde budeš zajtra ráno o 7,00h? 😀

alexarisko
30. aug 2009

wyd, nemusis bat ani ja som kocky este na zivo nevidela, aj ked som tu od nejakeho tretieho mesiaca tehotenstva ale ked bolo stretko mala som tu zrovna svokrovcov a kedze ziju v zahranici a su tu asi dva krat za rok, nemohla som si dovolit stravit ten cas nejak inak ako s nimi 😖

lucim
30. aug 2009

jesuuuuuuuse, az na strane 35 som nasla ... ak bolo nieco aktualnejsie, nepamatam

POZOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOR , KOCIKOVA STRETAVKA JULOVCIATOK
koncom septembra by sme sa mohli stretnut a okukat si deticky, a ocmukat sa a vykecat sa na zivo. (uz tu ten navrh bol, len ho oprasujem a zrealnujem. )
kedze sme rozlezene po europe, neda sa vyhoviet vsetkym.

ja dokazem prist do bratislavy, teda zvolavam maminy a mimina, aj manzelikov, ak chcete, alebo bez nich nemozete, na 19.septembra v sobotu , POD DUBOM V PETRZALKE, (vzadu je velka terasa, mali by sme sa s kocikmi zmestit) termin, lebo aj posledni mrnuskovia dorastu do prechadzkoveho veku, miesto preto, lebo sa da byt vonku s kocikmi . CAS - O 15tej.
objednavame aj dobre pocasie, ak mate tam hore niekto konexie, vybavte teplo bez dazda. rezervacku nemame, ale nemaju to tam obsadene. mam volat par dni pred. v saloniku budu mat svadbu. v restike je velky stol.

kto chce prist - nezavazne, orientacne, len aby sme vedeli : (dopiste sa):

lucim, alex, zmurka, majkas, babyzuz, zuzina, rius, samy, ani, fibi, oli,zaba2707, susy, zuzii , wyd, ..... KTO ESTE?

*vasa lucim*

inneska
30. aug 2009

kua baby, tak ma sere, že tam na stretku nebudem 😠 😠 😠 😠 ale budem špekulovať, ako sa tam dostať 🙂

alexarisko
30. aug 2009

inn, ako je to daleko od teba do blavy?

inneska
30. aug 2009

lu, tak to si sa nalistovala 😀 😀

inneska
30. aug 2009

alex...dialka nieje problem, ale ako sa tam dostať, ja nemám odvahu šoférovať a mm pôjde zrovna v tú sobotu s autom do MT do servisu ☹

alexarisko
30. aug 2009

no sak preto sa pytam trdielko, by som popripade prisla pre teba

wydata
30. aug 2009

inn snaz sa !!!
cim viac ludi, tym viac zabavy a predsa len sa tak casto nevidi tolko miminiek pokope a tooolko kociarikov 😝

lucim
30. aug 2009

ajeje ... ak pridu vsetci + nejake starsie deticky + sem tam nejaky neodlozitelny mangel , to nas bude plna terasa 😲 🙂

chlapik na telefone hovoril cosi aj o rezervacke 30€, ale kedze nevieme predpokladat pocasie, tak to vlastne nechcel rezervovat, co si myslite kocky, skocime to zabookovat? dufam , teda nie som si ista, ci su to vratne peniaze ...

alexarisko
30. aug 2009

Lulu urcite ked bude otras vonku to snad vratia, sak nejsu hovada, ne?

inneska
30. aug 2009

alex...je to kolo 150 km ☹ kapánek od ruky 😒

inneska
30. aug 2009

tak banda to bude riadna 😀 a tých detí ako smetí 😀 😀

lucim
30. aug 2009

alex myslis ze to treba booknut na tu terasu? zacvakat? a myslela som to tak, ze snad je to myslene len ako poistka na to, ze tam prideme, nie ako prachy za prenajom.

alexarisko
30. aug 2009

Inn a to ako si cupitala vzdycky na antolsku hore dole????

alexarisko
30. aug 2009

lulu ja nevim sak jaky si z toho mala pocit? aky je to vlastne den? podla mna by to malo byt v pohode, moznoze sa tam stavim aj ja a ete to popytam a uvidime, hm zeby sme tam skocili so zuzikom na tom nasom tomtotyzdnovom kocikovani?

inneska
30. aug 2009

alex...mm si bral volno a každý piatok sme sa previezli 🙂

alexarisko
30. aug 2009

Inn fuuha, no je to dost, to je pravda, hmhmhm, co s tebou devcico, jak ta sem dopravit a maleho pucinka

inneska
30. aug 2009

alex..no máme necelé 3 týždne na to 😅 snád čosi vyšpekulujeme 🙂

wydata
30. aug 2009

😀 asi idem haji...ten presladeny puding s termixom a piskotenky ma zlozili... 😀
tak paps,bru night 😉
aufwiedersehen 😀 😀
dolce noche 😀
to zas ta moa total groggy situesn 😝
nech vam to rychlo ubehne a tesim sa moc na stretko,som velmi zvedava ako to bude cele vyzerat a celkovo prebiehat

😎

zajtra sa snad vidime,rada si nieco popismenkujem 😀

..............tma..................

alexarisko
30. aug 2009

wydik dobruuuu

inneska
30. aug 2009

hm, teraz mi napadlo, že ešte v tej dobe bude ešte aj segra doma z UK 😒 no nič..uvidíme aká bude situejšn....možno by som segru zlanárila na výlet aj s frajerom, ten určite ešte v blave nebol 🙂

lucim
30. aug 2009

stuk svetlo .. wyd si nam zhasla, co tu budeme po tme? 😝 a bruuuuu

alex, mala som z

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre