• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
lu krasne kocky :slight_smile:
boli sme sa prevetrat na trojkolke, matko chytil nerva, tak sme sli von ... a ak som dobre videla, viem dovod - vyliezli nam horne dvojky, tusim obe naraz. :slight_smile:
idem robit to brusinkine jogurtove kura, recept druhy v poradi, som zvedava. :stuck_out_tongue_closed_eyes: slintaci
15. máj 2010 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Laurika...díki....
Lucim...aj naša bola dnes nervátko...vstala o 6.00 a nervačila do pol 8, potom som ju uspala...tuším sa nám tiež pchajú horné jednotky, len ich nevidno...gratulka k zúbkom....u nás trojkolka Leonardo bude na rôčik :slight_smile: no možno kúpime trochen skôr aby bola :slight_smile:
15. máj 2010 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
budem tu dnes strašiť trošku dlhšie, predlžená...okná treba v práci umyť, mm striešku namontovať a nový reklamný polep na vymenené okná...no na 2 hodinky práca :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. máj 2010 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lu a popri tom konikovat :slight_smile: budete to mat krasne.
kura bolo fantastickeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: brusi, moc diky za recept. :slight_smile: na to, ze sa u nas takmer nevypraza (asi 2x okrem kapra na vianoce za7 rokov spoluzitia) , bolo nebicko v papulke, fakt. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. máj 2010 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak bude dalsi leonardo do klubu? :slight_smile:
15. máj 2010 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj, ja môžem koníkovať, mm pomáha dedo :grinning: len tu nikoho :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Kura podla brusinky sme robili aj my...mnam, dnes idem robiť krkovičku podla servítky :slight_smile:
15. máj 2010 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hotovo, padám...
15. máj 2010 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
vďaka za včerajšie gratulky, ja som na to úplne zabudla. A tiež sa pripájam ku gratulácii oslávencom.

pečiem chlebík, ešte urobím vajíčkovú nátierku k tomu a bude mňam večera.

a musím pochváliť, včera dorazila nová pevná šatka, juj ale sa teším, už sa suší, a môžme sa nosiť v niečom novom. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

a fotenky nádherné

nyky, cmuk macka, ten má ale smolu na tie pády, my sme z toho nášho našťastie nič nemali, to je tak, keď sa niekto zamotá, do môjho trička na spanie :wink:

a malej ostrihanej bambuľke to svedčí, musím aj ja zohnať strojek a vykosiť toho nášho šintra,

majte sa pekne, idem sa venovať deťom.
15. máj 2010 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim aky je to ten recept?
15. máj 2010 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobry wecer babulky :slight_smile: :slight_smile: veru brusinka nebicko v papulke :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: kazdy recept :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja uz som ich robila skoro vsetky-ostalo kura kfc a mcdonald :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale najviac sa osvedcilo to s tym struhanym syrom a dalsie s horcicou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: aj mame som dala receptos :stuck_out_tongue_closed_eyes: no a zistila som,ze macka bolia uska :frowning2: po kupani vzdy drzi ako hluchy dvere ked mu ich susim a dnes strasny plac tak som mu dala burow a uvidim co bude dalej :frowning2: moze to byt aj ked idu zubky,ze to prejde az na uska :confused:? :confused:
15. máj 2010 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ako tak citam dnes tych nervacikov bolo viacej :frowning2: aj my sa tam pridavame :frowning2: ale to bol taky cely den :frowning2: to tie zubky?? :confused:
15. máj 2010 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nyky moze aj nemusi to byt so zubkov. sleduj ho a popripade s nim skoc doktorke . teplotu nema?
nina, mam na teba mail? mam to ulozene, preposlem , nech to nemusis lovit .... alebo co vymyslam, supnem ti to do IP. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
u nas sa uz spiiiiiiiiiiiiiiiiiii :slight_smile:
15. máj 2010 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha co som nasla v starom fotaku :grinning: :grinning: :grinning: trhacko strazi macka :grinning: :grinning: :grinning:
15. máj 2010 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nema teplotu,lebo ma len 37 a to sa nepovazuje za teplotu-podla dr :slight_smile:
15. máj 2010 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vyzera ako plysovy :grinning:
15. máj 2010 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes ked nenervacil :grinning: :grinning: :grinning:
15. máj 2010 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to teda ano-hlavne ake haro mal teraz je vystrihany vyzera ako surikata :grinning: :grinning: :grinning:
15. máj 2010 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slniecko :slight_smile:
15. máj 2010 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak, aj u nas sa uz nas sa nabija masinka na strihanie :wink:
:grinning: :grinning: :grinning: u nas je surikata obcas macka a obcas matko, ked vykukaju hore :grinning:
15. máj 2010 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a dalej macko vravim,ze nesmies :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. máj 2010 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ktory co nesmie? :slight_smile:
15. máj 2010 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nieee.. surikata je naša eluš :slight_smile: hovoríme jej tak hlavne ráno, keď ju dám dolu z nočníčka a nechám ju naholáka len v pyžamku.. .lozí po nás a vykúka sa v zrkadle.. ako surikata :grinning:
15. máj 2010 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a dobrý večeeeer :slight_smile:
15. máj 2010 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luciiim - aj ja chcem recept do IP :sunglasses: šup šup :slight_smile:
15. máj 2010 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj samyyyyyyyyyyyyyy cmuk, uz sa zlepsilo spanie?
15. máj 2010 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sup :slight_smile:
15. máj 2010 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sama som tu? :fearful: samy, to si nemusela ist hned varit :grinning:
15. máj 2010 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajoj samy :wink: no predsa macko dalej nesmie ist :confused: bonko mal nakazane nech strazi a on strazil :wink: macko sa pohol a bony ho stopoval :wink: poslusny trhacko :grinning: :grinning: :grinning:
15. máj 2010 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj nie si sama,len sa mi postavil do cesty spinavy riad :rolling_eyes: :grinning: :grinning: tak som ho musela umyt,ale neviem na kereho slaka mam umyvacku :rolling_eyes: :rolling_eyes:
15. máj 2010 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nehadajme sa zalozme klub surikat a hotovo :confused: :confused: :confused:
15. máj 2010 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok