Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucim
15. máj 2010

lu krasne kocky 🙂
boli sme sa prevetrat na trojkolke, matko chytil nerva, tak sme sli von ... a ak som dobre videla, viem dovod - vyliezli nam horne dvojky, tusim obe naraz. 🙂
idem robit to brusinkine jogurtove kura, recept druhy v poradi, som zvedava. 😝 slintaci

lucia32
15. máj 2010

Laurika...díki....
Lucim...aj naša bola dnes nervátko...vstala o 6.00 a nervačila do pol 8, potom som ju uspala...tuším sa nám tiež pchajú horné jednotky, len ich nevidno...gratulka k zúbkom....u nás trojkolka Leonardo bude na rôčik 🙂 no možno kúpime trochen skôr aby bola 🙂

lucia32
15. máj 2010

budem tu dnes strašiť trošku dlhšie, predlžená...okná treba v práci umyť, mm striešku namontovať a nový reklamný polep na vymenené okná...no na 2 hodinky práca 😝

lucim
15. máj 2010

lu a popri tom konikovat 🙂 budete to mat krasne.
kura bolo fantastickeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😵 😵 😵 brusi, moc diky za recept. 🙂 na to, ze sa u nas takmer nevypraza (asi 2x okrem kapra na vianoce za7 rokov spoluzitia) , bolo nebicko v papulke, fakt. 😝

lucim
15. máj 2010

tak bude dalsi leonardo do klubu? 🙂

lucia32
15. máj 2010

jj, ja môžem koníkovať, mm pomáha dedo 😀 len tu nikoho 😝
Kura podla brusinky sme robili aj my...mnam, dnes idem robiť krkovičku podla servítky 🙂

lucia32
15. máj 2010

Hotovo, padám...

monr
15. máj 2010

ahojte,
vďaka za včerajšie gratulky, ja som na to úplne zabudla. A tiež sa pripájam ku gratulácii oslávencom.

pečiem chlebík, ešte urobím vajíčkovú nátierku k tomu a bude mňam večera.

a musím pochváliť, včera dorazila nová pevná šatka, juj ale sa teším, už sa suší, a môžme sa nosiť v niečom novom. 😀 😀 😀 😀

a fotenky nádherné

nyky, cmuk macka, ten má ale smolu na tie pády, my sme z toho nášho našťastie nič nemali, to je tak, keď sa niekto zamotá, do môjho trička na spanie 😉

a malej ostrihanej bambuľke to svedčí, musím aj ja zohnať strojek a vykosiť toho nášho šintra,

majte sa pekne, idem sa venovať deťom.

nina41
15. máj 2010

lucim aky je to ten recept?

nykyta
15. máj 2010

dobry wecer babulky 🙂 🙂 veru brusinka nebicko v papulke 😝 😝 😝 kazdy recept 😝 ja uz som ich robila skoro vsetky-ostalo kura kfc a mcdonald 😝 ale najviac sa osvedcilo to s tym struhanym syrom a dalsie s horcicou 😝 😝 😝 aj mame som dala receptos 😝 no a zistila som,ze macka bolia uska ☹ po kupani vzdy drzi ako hluchy dvere ked mu ich susim a dnes strasny plac tak som mu dala burow a uvidim co bude dalej ☹ moze to byt aj ked idu zubky,ze to prejde az na uska 😕? 😕

nykyta
15. máj 2010

a ako tak citam dnes tych nervacikov bolo viacej ☹ aj my sa tam pridavame ☹ ale to bol taky cely den ☹ to tie zubky?? 😕

lucim
15. máj 2010

nyky moze aj nemusi to byt so zubkov. sleduj ho a popripade s nim skoc doktorke . teplotu nema?
nina, mam na teba mail? mam to ulozene, preposlem , nech to nemusis lovit .... alebo co vymyslam, supnem ti to do IP. 😝
u nas sa uz spiiiiiiiiiiiiiiiiiii 🙂

nykyta
15. máj 2010

aha co som nasla v starom fotaku 😀 😀 😀 trhacko strazi macka 😀 😀 😀

nykyta
15. máj 2010

nema teplotu,lebo ma len 37 a to sa nepovazuje za teplotu-podla dr 🙂

lucim
15. máj 2010

vyzera ako plysovy 😀

nykyta
15. máj 2010

dnes ked nenervacil 😀 😀 😀

nykyta
15. máj 2010

to teda ano-hlavne ake haro mal teraz je vystrihany vyzera ako surikata 😀 😀 😀

lucim
15. máj 2010

slniecko 🙂

lucim
15. máj 2010

inak, aj u nas sa uz nas sa nabija masinka na strihanie 😉
😀 😀 😀 u nas je surikata obcas macka a obcas matko, ked vykukaju hore 😀

nykyta
15. máj 2010

a dalej macko vravim,ze nesmies 😀 😀 😀 😀 😀

lucim
15. máj 2010

ktory co nesmie? 🙂

samayka
15. máj 2010

nieee.. surikata je naša eluš 🙂 hovoríme jej tak hlavne ráno, keď ju dám dolu z nočníčka a nechám ju naholáka len v pyžamku.. .lozí po nás a vykúka sa v zrkadle.. ako surikata 😀

samayka
15. máj 2010

a dobrý večeeeer 🙂

samayka
15. máj 2010

luciiim - aj ja chcem recept do IP 😎 šup šup 🙂

lucim
15. máj 2010

ahoj samyyyyyyyyyyyyyy cmuk, uz sa zlepsilo spanie?

lucim
15. máj 2010

sup 🙂

lucim
15. máj 2010

sama som tu? 😨 samy, to si nemusela ist hned varit 😀

nykyta
15. máj 2010

ajoj samy 😉 no predsa macko dalej nesmie ist 😕 bonko mal nakazane nech strazi a on strazil 😉 macko sa pohol a bony ho stopoval 😉 poslusny trhacko 😀 😀 😀

nykyta
15. máj 2010

neboj nie si sama,len sa mi postavil do cesty spinavy riad 🙄 😀 😀 tak som ho musela umyt,ale neviem na kereho slaka mam umyvacku 🙄 🙄

nykyta
15. máj 2010

nehadajme sa zalozme klub surikat a hotovo 😕 😕 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre