• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
lucim si predstav som tu sama :confused: :confused:
15. máj 2010 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už som tu... mne sa postavil do cesty hlad.. vybavené :slight_smile:

spanie? to je čo??? ale nie,už je to lepšie.. síce dnes zaštrajkovala ale moja chyba.. zaspala nám v aute a ja hrdina som ju išla prenášať do postele... spala 15 minút a potom ani za ten svet zalomiť...

uvidíme aká bude noc.. ale posledné noci sú na dva prdy.. na prd je totiž slabé slovo... ale na druhej strane... hlavne že sme zdraví a že ju lúbime najviac na svete. :sunglasses:
15. máj 2010 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taky klub este nemame, som za. kto ma este doma surikatu????? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
a preco si to nedala do umyvacky? nema z nej kto vylozit ciste? :grinning:
15. máj 2010 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hallo,
tak ja som nasla malej po 3mesiacoch dalsie 2 dolne :dizzy_face: takze uz meme 4hore,4dole :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: zubana mala :sweat_smile:

co je surikat :confused: :grinning:
15. máj 2010 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to myslite ako tiez zvieratkaaaa :sweat_smile:
15. máj 2010 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
samy jasneeeeee, hadam by si nechcela dokonale nudne babo? elus je uzasna taka aka je. (ale spinkat by mohla lepsie) :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ja som zvedava, aka bude noc vu nas, ked sa uz zubak/y vyklubal/i von. posledne noci putoval po celej posteli, v polhodinovych intervaloch nadranom.
15. máj 2010 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale coby ja som na nu uplne zabudla sak ked je vstavana tak ju nevidim :sunglasses: ajooj hat :wink: ano tie mile okate zvieratka :grinning: :grinning: :grinning:
15. máj 2010 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ach jo,spinkanie :unamused: niki spava vo svojej izbe a vzdy ju o takom istom case ulozim a zaspinka pekne sama. v noci k nej nevstavame,pekne spinka. spava 15-16h denne (viac ako ked bola mimi) a aj ked idu zubky,tak je to vpohode len sa viac mrvi ale nelacka...
drzim palce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. máj 2010 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hat gratulko k zubkom :wink: joj my stale dva a pol :grinning: :grinning: :grinning: mala by som ist von,ale tam strasne leje tak trhacko musi vydrzat :grinning: :rolling_eyes: dnes wecer mi druhy odisiel takze zas mam len jedneho trhacka :unamused:
15. máj 2010 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz aom bola tisit. :wink:
ahoj hath,. to mate dobre spanie :slight_smile: jeeej. a k zubkom tiez gratulujem. :wink:
15. máj 2010 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mame tiez chlpaca- ginny- jack russel. s malou sa uplne zboznujuuuu :D pekne sa hraju a mala sa na nu rehoce,berie ju ako sestru :grinning:
15. máj 2010 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim,to mam odmenu za tych prvych 7m :pensive: uz je vse dobre a uzivam si (uz nie ne materskej) malu ako sa da :dizzy_face: ma rada spinkanie ako ja :grinning: ale zato je ranne vtacatko ako tatino :rolling_eyes:
15. máj 2010 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hat pekne koceny :grinning: :grinning: :grinning:
15. máj 2010 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ake je to mile obe maju svoju lopticku :grinning: :grinning: :grinning:
15. máj 2010 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hath jeeeej, fantasticka fotka, ako z casopisu :slight_smile: a ano,m zasluzis si taku odmenu. :slight_smile:
nyky nezabudaj. :slight_smile:
no nic idem do toho lejaku :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
lucim co prosim ta nemam zabudat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: co uz ved mam rada vodu-no tak poumyvam rucne nie :grinning: :grinning: :grinning:
15. máj 2010 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nyky, najlepsie je,ze ginny jej neberie jej hracky :sweat_smile: ked sa chce hrat,tak jej donesie oslintane plysaky a natahuju sa :sweat_smile: dava na nu pozor,ale niekedy ju tiez musim krotit,mala este nema taku stabilitu :grinning:
a vencenie- vyhoda zahradky :grinning:

lucim,som rada,ze to mame zasebou :dizzy_face:
15. máj 2010 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem aj ja hajat, paaa :sunglasses:
pokojnu noc a krasne snicky babuskam,nech vas nechaju vyspinkat :wink:
xxx
15. máj 2010 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kurna tam je kosaaa a este k tomu som zmokla jak pes :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: musela som ho vyniest na rukach von lebo mi zdrhol od dveri ked som ich otvorila :grinning: :grinning: :grinning:
15. máj 2010 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no sak aj my mame zahradu,ale musim mu robit spolocnost :grinning: :grinning: :grinning: dobru nocku hat :pensive: ja pojdem az neskor :pensive: bola som pozriet macka tiez cestuje a plakal :frowning2: lebo narazil s hlavou o mriezku postele :frowning2:
15. máj 2010 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule kde ste co vas odplavila voda :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
15. máj 2010 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zeby som isla spat aj ja samej sa mi tu nechce byt :confused:
15. máj 2010 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dobru nocku a sladke snicky :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
15. máj 2010 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, oslavencom gratulujem :dizzy_face: , a zvlast jednemu :grinning: :dizzy_face: ...mojmu najväčšiemu pokladiku na svete :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. máj 2010 o 07:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko :dizzy_face:
Traky Matejkovi prajeme všetko najlepšie vela zdravička ,štastička a lasky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. máj 2010 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Trakuš - *V*Š*E*T*K*O* *N*A*J*L*E*P*Š*I*E* :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

a ostatným samozrejme tiež :wink:
16. máj 2010 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ránko....Maťkovi všetko najlepšie k 11. mesiačikom....my už strašíme od 5.40....ale máme za sebou druhú úplne prespatú noc :dizzy_face:
16. máj 2010 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traktor...................16.6..................Matejko má dnes 11 mesiačikov :dizzy_face: :dizzy_face:

Dnes máme 10 mesiačikov :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
raona.....................16.7..................Sárka
zuzulka7.................16.7.................Jakubko
majuska29..............16.7..................Lukáško

Meniny oslavuje: Svetozár , Peregrín, Peregrína
Meniny oslavuje v ČR: Přemysl, Hovard, Křesomysl, Nepomuk, Pelhřim, Svetozar

Prajeme všetko najlepšie- Sárke a Matejkovi pusinka od Evičky :slight_smile:

Kalendárium:
:diamonds: Svetový deň masmédií /aj spoločenských komunikačných prostriedkov/ (ustanovený II. vatikánskym koncilom, pripomína sa od 1966)
16. máj 2010 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko kocenky :slight_smile: vsetko naj najlepsie oslavencom a hlavne vela zdravicka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: no a spesl gratulko matkovi a sarke od macika :wink: :wink: :wink: my sme mali zase besnu noc a budicek bol 5.30 no strasne :frowning2: :frowning2: pocasi je na figu a hlavne zima :rolling_eyes: :rolling_eyes: macko akurat zaspal mm ho bol ukocikovat tak ja mam trochen volno,ale caka ma hora pradla na pranie :rolling_eyes: :rolling_eyes: tkze dnes sa bude pracke darit :rolling_eyes: idem si dat kafe a hned som tu :sunglasses: :sunglasses:
16. máj 2010 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok