Júlovo - červencové slniečka 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku x-)
nykyta
16. máj 2010
dobryyy wecer babulky 🙂 tak a nedela za nami a prsi a prsi 8-( teda lejee 8-( 8-( tak som musela ist na pohotovost s mm =-) dali mu injekciu a ked bude zle tak naspat do nemocky,ale hadam nebude treba =-) injekcia zabrala a dali mu aj algifenove kvapky takze dnes mam sluzbu ja pre oboch macov =-) dufam,ze macik bude spat az do rana,lebo mi strajkoval pri kasi a skoro nic nevypil =-)
traktor
16. máj 2010
noo...veru ..lu , pochval sa 😉
raona
16. máj 2010
majkas, sme len dieta tu pobehuje, vsetko hryzie - asi ju boli zubatka.. a je akasi nervna.. tak len ockom sem mrkam 😉
a zachvilu ju pojdem skusit ulozit, ale nevyzera, zeby sa jej chcelo spat.. :-|
raona
16. máj 2010
traky u nas tiez kosa jak v decembri, ale chvalabohu tej vody tu az tak nie je ako u Vas.. dneska som normalne zakurila.. brrr
nykyta
16. máj 2010
majka ved nedela,ale cez tyzden to bolo vsetko okolo macika babka v robote a mm ten chodil domov okolo 20.00 takze sa nedalo nic robit 😎 traky to vam tam musi byt hrozne 😞 jaj kedy bude slniecko 😎 som pocuvala predpoved a zevraj kvoli tej sopke ani leto nebude 8-(
traktor
16. máj 2010
my sme vsetko spratali z dvora...teda uz vcera, bo mm sluzi v jednom kuse, som sama doma...bo ze pride vychrica, a taka pliaga....no nastastie nic take, sice vcera velmi fukalo aj prsalo ale dalo sa...a dnes uz nefuka len leje a leje a leje..a je ovela viac chladnejsie ako vcera...normalne rozmyslam...ze matko ani nema hrubsiu bundicku, kebyze nam nedajboze trebalo dakde ist... :-N
nykyta
16. máj 2010
veru rao aj my sme dnes kurili sak tu je kosa ako v ruskom filme 8-(
lusia_99
16. máj 2010
ahojte kecalky moje....
tak v prvom rade gratulujeme nasemu Matejkovi :-o cmukaci a aj osstatnym deturencom...ako krasne uz chodi...hotovy velky chlap x-)
nas Misulik spinka 2x denne ale tak po 2 hodinky a u svokrusi aj 3 :-p tam ma väcsie ticho asi....
aj u nas v kuse leje a voda sa vali vsade nookolo....maly mrzutko prerezavaju sa vrchne 4 zubky naraz jednehmu uz trči rožok 😃 a nedalo sa ani von vyjst tak sme si odskocili na pizzu :-p 😃 taka mnamkata bola....a ja len priberam...no fuuuuuuuuj hanba mi |-|
lucia32
16. máj 2010
Tortu som nepiekla, len som si chcela vyskúšať tú poťahovaciu hmotu na vrch...ak bude čas a chuť, možno niečo malé stvorím neteri k narodkám, aby tá hmota nevyšla navnivoč 🙂 , inak je velmi chutná a fest sladkáááá 😃
traktor
16. máj 2010
no mi mae stasie , ze me tak vysie...ku nam voda nedojde...ale asi pred 3 rokmi, zatoplilo cele ihrisko a vsetky domy...aj pri nas skoro bolo ale nedoslo...stastie, ze sme vyssie...ale kukat na tych bezradnych ludi..to nem dobry pohlad... :-|
lucia32
16. máj 2010
Lusi ahoooj...no inak na pizzu sme chceli ísť aj my...sme si tak naplanovali cez týžden...ale ostalo len pri plánoc...bo leje a leje :-N
lusia_99
16. máj 2010
ja som si Miska "odlozila" k mamine na chvilku a odbehla len so sestrou a Luckou mm sledoval hokej...nas vystrnadil z domu aby mal ticho 😃
traktor
16. máj 2010
lu a s coho si ju vlastne robila?....lusiiiiiii :-o :-o :-o :-o :-o cmukaci...a co aj ja priberam...cely tyzden svadbne kolace, narodeninove..a dnes som upiekla pernik a bublaninu tak som sa celkom dorazila....a cula si ..nebude leto...tak schovame pod kabat sadlo...co bojis 😃 😃 😃 😃 😃
lusia_99
16. máj 2010
a ja a pecenie nejde dokopy...ja mam maminu na take dobrotky 😃 :-p podla potreby dodá 😃
lusia_99
16. máj 2010
😃 traki este ze v tom niesom sama :-o :-o :-o :-o
traktor
16. máj 2010
vidiiis 😃 😃 😃 ....no nakoniec som aj v tom zlom pocasi nasla velke + 😃 😃 😃 ....sa furt mam na co vyhovorit aby som mohla maskrtit.. 😃
lusia_99
16. máj 2010
sak to dovod na zranicu sa furt najde 😃 😃 😃
traktor
16. máj 2010
😃 😃 😃
lusia_99
16. máj 2010
to kde ste sa vsetky zasili????? vyjedate chladnicky??? 😃
majkas
16. máj 2010
jaaaj maskrtenie, uz radsej nehovorte lebo si pojdem zas neico otvorit a zozereeem ]-( ]-( ]-( a teda netreba mi vobec

a chystame sa na vikend na otocku na vychod lebo sestra ma birmovku a volala ma za birmovnu mamu a ... normalne osm zabudla co som chcela povedat... :-N :-N :-N
lusia_99
16. máj 2010
majus kde na vychod???? ja som bola tiez sestre minuly rok este ako kinderko.....páni ako to letíííííííííííííííííí =-) x-)
nykyta
16. máj 2010
kockosi aby ste neboli v tom same aj ja prave doslova zerem segedin od mamusky to je mnamka a potom sa este dorarim marhulovym kolacom :-p :-p :-p :-p a poto neskorsie uvidim 😃 😃 😃 😃
majkas
16. máj 2010
k nam do Bardejova
traktor
16. máj 2010
😃 😃 😃 😃 😃 ....a za to vsetko moze to pocasie, vsak? 😃
majkas
16. máj 2010
nyky ]-( ]-( ]-( my sme mali segedin na obed, mm varil a tiez jak od maminky 😃 😃 😃

a ja uz pekne popijam zihlavovy cajik tak uz neprovokujte, lebo teraz uz len voda povolena 🙂
nykyta
16. máj 2010
no este gjg pivka a uz mi je hned lepsie ani mi neva,ze vonku je coromoro 😃 😃 😃
nykyta
16. máj 2010
majka vonku je vody dost to ti nestaci 😃 😃 😃 😃 este ju musis aj pit 😃 😃 😃
traktor
16. máj 2010
nyky som akurat chcela napisat 😃 😃 😃 😃 😃 😃
majkas
16. máj 2010
no idem kuki lets dance a strikovat
zachvilu sa mi vybije baterka tak uz dneska asi ani nenakuki ale hadam zajtra sa mi podari prist

papa a pekny vecer vsetkym
lucim
16. máj 2010
dobry vecer. uz sme prisli z vyletu.... zmokli sme uz sme tu, uz sme tuuuu. 🙂

Začni písať odpoveď...

Odošli