Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

nykyta
16. máj 2010

dobryyy wecer babulky 🙂 tak a nedela za nami a prsi a prsi 🙄 teda lejee 🙄 🙄 tak som musela ist na pohotovost s mm 😕 dali mu injekciu a ked bude zle tak naspat do nemocky,ale hadam nebude treba 😕 injekcia zabrala a dali mu aj algifenove kvapky takze dnes mam sluzbu ja pre oboch macov 😕 dufam,ze macik bude spat az do rana,lebo mi strajkoval pri kasi a skoro nic nevypil 😕

traktor
16. máj 2010

noo...veru ..lu , pochval sa 😉

raona
16. máj 2010

majkas, sme len dieta tu pobehuje, vsetko hryzie - asi ju boli zubatka.. a je akasi nervna.. tak len ockom sem mrkam 😉
a zachvilu ju pojdem skusit ulozit, ale nevyzera, zeby sa jej chcelo spat.. 😒

raona
16. máj 2010

traky u nas tiez kosa jak v decembri, ale chvalabohu tej vody tu az tak nie je ako u Vas.. dneska som normalne zakurila.. brrr

nykyta
16. máj 2010

majka ved nedela,ale cez tyzden to bolo vsetko okolo macika babka v robote a mm ten chodil domov okolo 20.00 takze sa nedalo nic robit 😎 traky to vam tam musi byt hrozne ☹ jaj kedy bude slniecko 😎 som pocuvala predpoved a zevraj kvoli tej sopke ani leto nebude 🙄

traktor
16. máj 2010

my sme vsetko spratali z dvora...teda uz vcera, bo mm sluzi v jednom kuse, som sama doma...bo ze pride vychrica, a taka pliaga....no nastastie nic take, sice vcera velmi fukalo aj prsalo ale dalo sa...a dnes uz nefuka len leje a leje a leje..a je ovela viac chladnejsie ako vcera...normalne rozmyslam...ze matko ani nema hrubsiu bundicku, kebyze nam nedajboze trebalo dakde ist... 😅

nykyta
16. máj 2010

veru rao aj my sme dnes kurili sak tu je kosa ako v ruskom filme 🙄

lusia_99
16. máj 2010

ahojte kecalky moje....
tak v prvom rade gratulujeme nasemu Matejkovi 😲 cmukaci a aj osstatnym deturencom...ako krasne uz chodi...hotovy velky chlap 😵
nas Misulik spinka 2x denne ale tak po 2 hodinky a u svokrusi aj 3 😝 tam ma väcsie ticho asi....
aj u nas v kuse leje a voda sa vali vsade nookolo....maly mrzutko prerezavaju sa vrchne 4 zubky naraz jednehmu uz trči rožok 😀 a nedalo sa ani von vyjst tak sme si odskocili na pizzu 😝 😀 taka mnamkata bola....a ja len priberam...no fuuuuuuuuj hanba mi 😔

lucia32
16. máj 2010

Tortu som nepiekla, len som si chcela vyskúšať tú poťahovaciu hmotu na vrch...ak bude čas a chuť, možno niečo malé stvorím neteri k narodkám, aby tá hmota nevyšla navnivoč 🙂 , inak je velmi chutná a fest sladkáááá 😀

traktor
16. máj 2010

no mi mae stasie , ze me tak vysie...ku nam voda nedojde...ale asi pred 3 rokmi, zatoplilo cele ihrisko a vsetky domy...aj pri nas skoro bolo ale nedoslo...stastie, ze sme vyssie...ale kukat na tych bezradnych ludi..to nem dobry pohlad... 😒

lucia32
16. máj 2010

Lusi ahoooj...no inak na pizzu sme chceli ísť aj my...sme si tak naplanovali cez týžden...ale ostalo len pri plánoc...bo leje a leje 😅

lusia_99
16. máj 2010

ja som si Miska "odlozila" k mamine na chvilku a odbehla len so sestrou a Luckou mm sledoval hokej...nas vystrnadil z domu aby mal ticho 😀

traktor
16. máj 2010

lu a s coho si ju vlastne robila?....lusiiiiiii 😲 😲 😲 😲 😲 cmukaci...a co aj ja priberam...cely tyzden svadbne kolace, narodeninove..a dnes som upiekla pernik a bublaninu tak som sa celkom dorazila....a cula si ..nebude leto...tak schovame pod kabat sadlo...co bojis 😀 😀 😀 😀 😀

lusia_99
16. máj 2010

a ja a pecenie nejde dokopy...ja mam maminu na take dobrotky 😀 😝 podla potreby dodá 😀

lusia_99
16. máj 2010

😀 traki este ze v tom niesom sama 😲 😲 😲 😲

traktor
16. máj 2010

vidiiis 😀 😀 😀 ....no nakoniec som aj v tom zlom pocasi nasla velke + 😀 😀 😀 ....sa furt mam na co vyhovorit aby som mohla maskrtit.. 😀

lusia_99
16. máj 2010

sak to dovod na zranicu sa furt najde 😀 😀 😀

traktor
16. máj 2010

😀 😀 😀

lusia_99
16. máj 2010

to kde ste sa vsetky zasili????? vyjedate chladnicky??? 😀

majkas
16. máj 2010

jaaaj maskrtenie, uz radsej nehovorte lebo si pojdem zas neico otvorit a zozereeem 😠 😠 😠 a teda netreba mi vobec

a chystame sa na vikend na otocku na vychod lebo sestra ma birmovku a volala ma za birmovnu mamu a ... normalne osm zabudla co som chcela povedat... 😅 😅 😅

lusia_99
16. máj 2010

majus kde na vychod???? ja som bola tiez sestre minuly rok este ako kinderko.....páni ako to letíííííííííííííííííí 😕 😵

nykyta
16. máj 2010

kockosi aby ste neboli v tom same aj ja prave doslova zerem segedin od mamusky to je mnamka a potom sa este dorarim marhulovym kolacom 😝 😝 😝 😝 a poto neskorsie uvidim 😀 😀 😀 😀

majkas
16. máj 2010

k nam do Bardejova

traktor
16. máj 2010

😀 😀 😀 😀 😀 ....a za to vsetko moze to pocasie, vsak? 😀

majkas
16. máj 2010

nyky 😠 😠 😠 my sme mali segedin na obed, mm varil a tiez jak od maminky 😀 😀 😀

a ja uz pekne popijam zihlavovy cajik tak uz neprovokujte, lebo teraz uz len voda povolena 🙂

nykyta
16. máj 2010

no este gjg pivka a uz mi je hned lepsie ani mi neva,ze vonku je coromoro 😀 😀 😀

nykyta
16. máj 2010

majka vonku je vody dost to ti nestaci 😀 😀 😀 😀 este ju musis aj pit 😀 😀 😀

traktor
16. máj 2010

nyky som akurat chcela napisat 😀 😀 😀 😀 😀 😀

majkas
16. máj 2010

no idem kuki lets dance a strikovat
zachvilu sa mi vybije baterka tak uz dneska asi ani nenakuki ale hadam zajtra sa mi podari prist

papa a pekny vecer vsetkym

lucim
16. máj 2010

dobry vecer. uz sme prisli z vyletu.... zmokli sme uz sme tu, uz sme tuuuu. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre