• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
no veru dost bolo jedenia,lebo mi tu nabehuju ine pismenka ako cgcem :rolling_eyes: :rolling_eyes:
16. máj 2010 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajoj lucim :slight_smile: :slight_smile: a pekny vecer majka :wink:
16. máj 2010 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nyky mna si zase navnadila na to pivko :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: zeby som zabehla do spajzika???? :grinning: maji dobruuuu a Lucim vitaaaaaaj :wink:
baby sak mliecko sa z niecoho tvorit musi tak sa snazim a kebyze len tu zvonku pijem tak to by som musela hlavu z okna s vyplazenym jazykom vystrcit :grinning:

no idem uz
luci a kde ste sa tulali v tomto pocasi???
16. máj 2010 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim ahoj :slight_smile: , majka ahoj :slight_smile: ...a ja si po co skocim, ked pivo nepijem? :confused: ...hm, hm...
16. máj 2010 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Som kuki Fantastická 4 ....len som sa prišla rozlúčiť...dobrunkú :dizzy_face:
A poťah hmotu som robila z penových cukríkov :slight_smile:
16. máj 2010 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusi uz si ho mala mat otvorene :stuck_out_tongue_closed_eyes: na co cakas :grinning: :grinning: sup sup do spajzika :grinning:
16. máj 2010 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
trakuš ty asi vastrč halvu z okna a vyplaz jazyk jak pisala majkas :grinning: :grinning: :grinning: kedze pijes len vodu...usetris na stočnom :grinning:
16. máj 2010 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ojojoooj dnes sa tu nejak skoro konci :frowning2: :frowning2: tak dobru nocku luci :pensive: :pensive:
nyky uuuuuuuuuz na zdravie :wink: :grinning:
Čaute - babule ..... u nás sa všetci čerti ženia :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: ...fúka jak besné :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: ...to tá naša trnavská rovina :confounded:
lusi aj na vodnom :grinning: :grinning:
16. máj 2010 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nazdravie :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ajoj zmurky :wink:
16. máj 2010 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lu dobru :wink: ...nyky neboj...nocne slnka sa este len zlietaju....este sa to tu nekonci :wink:
16. máj 2010 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zmur rovina nerovina aj u nas v dzungli fuci ako o zivot a to mam ist von s trhacom :grinning: :grinning: ta ja neviem :rolling_eyes:
16. máj 2010 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja sned este hodinku pobudnem neboj niki ibaze by ma mm odvolal na nočnu šichtu predcasne :grinning:
16. máj 2010 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky takze zacina zuuuuur :sunglasses:
inaac ja dneska tiez len sladke vyzieram :grinning:
....tak mam otvorit to okno?...ze za jednu cestu sa aj umyjem..ked uz tak uz... :grinning: ....ahoj zmurka :wink: ..tak ako ?
niki vystrc ho na balkon :grinning: dazd zmije stopy po nom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
rao...to daco bude vo vzduchu asi :grinning: :grinning:
16. máj 2010 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak teraz aj keby mi zaplatili tak by som nesla vonku...jaj zacalo padat este viac..len tak huciii
16. máj 2010 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja ziram v amerike behaju zeny po vonku v nocnych koseliach :sunglasses:
16. máj 2010 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kym vas ja docitam a okukam, tak vy zaspinkate? to neeeee :confounded:
traky, matkovi sikovnemu cupacikovi sladuckemu vsetko naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj, aj sarinke cupalke vsetko naaaaaj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. máj 2010 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nyky a co je v Amerike???? :confused:
16. máj 2010 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi ano traky :grinning: a tak sa utesujem, ze vsak zajtra vyskácem na aerobicu :grinning: :grinning:
lucim dakujemeeeeeeeeeee :dizzy_face: :astonished: :astonished: cmukaci
lusi dobre :grinning: :grinning: ale on sam nepojde ked takto leje :grinning: musim mu robit doprovod :grinning: skoda ze nemmam balkon :grinning:
16. máj 2010 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujeme luci.. cupkacik Sarinka, mi tu este cupka na gauci :grinning: dala mliecka a ako keby chytila druhy dych..este si aj pri tom výska :grinning: :grinning:
16. máj 2010 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok