• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
ale to na jojke davaju film fantasticka 4 tak komentujem :sunglasses:
16. máj 2010 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lcim a si hadzalababam do ip tie receptus..mozes aj mne?...uz neviem co varit..tak vyskusame, ked to vsetky tak chvalite :wink:
16. máj 2010 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luciiiiiim prosiiiim aj mne :sweat_smile:
16. máj 2010 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jakýýý? aj ja si pjosíím :grinning:
16. máj 2010 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme boli dnes v bojniCiach na lukaskovom krste. :slight_smile:
aha u nas sa kuka kazdu chvilku nieco ine...mm surfuje po kanaloch... :grinning:
luci a ako bolo????
aj u nas to tak je, potom ani neviem, kde co davaju..

a ako bolo luci???
16. máj 2010 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo, len ulozIM KRPCEKA .......
16. máj 2010 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a neboji sa ze stretne potkana?...tie v kanaloch zvyknu byt? :confused: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..a ma dobry surf...ze vies aby sa mu daco nestalo..
16. máj 2010 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru lucim...ulozit drobca a prosime podrobne spravy.... :wink:
16. máj 2010 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. máj 2010 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traki neboj je zakotveny k gaucu :grinning: :grinning: :grinning: a on je mäsiar potkanov sa neboji budu klobasky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
luci Matkovi dobru nocku bez zobudeni az do rana bieleho :astonished:
16. máj 2010 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky kto sa boji potkana? :wink:
16. máj 2010 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nyky traki sa boji preto nelozi po kanaloch ale po nete :grinning:
16. máj 2010 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky, aspoň nakuknem, ale ešte ma čakajú knihy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes::stuck_out_tongue_closed_eyes:

prajem všetko naj oslávenčekom, ale idem nakuknúť ktorým vlastne:sweat_smile:

všetky vás zdravím, to počko je hnusné, a že vraj máj, veď v apríli bolo krajší :angry:

my sme boli na návšteve, malá bola zlatá, sa pohrala a bolo dobre, lebo ju trápia zúbky a tam sa aspoň chvíľu rozptýlila
16. máj 2010 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som tu :confused: chvalabohu uz neprsiii :slight_smile:
16. máj 2010 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajoj ozi :slight_smile:
16. máj 2010 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj som vymrzla...sme zabudli zamknut :sweat_smile: ..tak podme von na dazd...mi lepilo..marnost to je blby pocit byt doma sama...
16. máj 2010 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No som tu .... mladý robí špekulácie ... nem spať a tak :angry: ....zlomil muža :grinning: :grinning: :grinning: ...

...no oslava supéééér ... akurát že Zuzanka spala na obed namiesto 2 hod pol hodku a od 13:00 bola hore (začiatok oslavy 16:00 :rolling_eyes: ....ale bola úúúúžasnáááá ... ani nemrnkla :confused: a aj ju nosili cudzí :sweat_smile: a na chlapov sa škerila :fearful: ...a aj si ju fotografka od vedľajšej svadby nafotila :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...že sa jej páči :dizzy_face: .... tak bude mať herečka aj foto :grinning: :grinning: :grinning: ) no a prišli sme domov o 19:00 a o 20:00 zaspala ona, ja cca 20:15 a Juráš - bojovník 20:25 - 20:30? Ale muž tam zostal a že bolo suprovo - že sa bavili, tancovali ..... že veď bude video - uvidíš :rolling_eyes:
16. máj 2010 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ozi :wink:
16. máj 2010 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ste tosuer zvladli aj ste sa zabavili :slight_smile:
16. máj 2010 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky aka bola voda :confused: mokraaa :grinning:
16. máj 2010 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zmur :grinning: jaky solidarny mm ti to natocil aby ti nieco neuslo :grinning:
traki este ze ta nieco nezjedlo .....kde si v tej tme sama isla???? ja by ani za svet....ja som taky bojko.... :sweat_smile: :confused:
ahoj ozi :slight_smile:
aj pohádať s mužom sme sa predtým stihli - bo sme meškali 5 min :rolling_eyes: ....ale vieš - ja chystám úúúúplne všetkých a všetko - a on len stojí a pozerá na hodinky :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: ...táááák mi to bolo jedno! Mal priložiť ruku k dielu a nemeškali by sme :grinning: :grinning: :grinning:
ahojky, no teda hlavne Matejkovi všetko naj :dizzy_face:

ale aj Sárke, Jakubkovi a Lukáškovi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Lusi - on sa len poctivo bavil - točili iní - že mi to dajú skuknúť :rolling_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Trakuš - a prečo si sama? :confused:
16. máj 2010 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zmur to presne jak u nas ked sa niekam chystame....ja spotena mokre kruhy popod ruky.....a mm este podupkava nohou pred dvermi ale nepomoze za sváteho :angry:
16. máj 2010 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj dnes som sa nasmiala isla som pre babku a mm bolo zle tak som musela zobrat aj macika do toho lejaku :rolling_eyes: vysli sme s auta von a on natiahol rucku a zacal chytat kvapky :slight_smile: straaasne sa mu to pacilo :grinning: dazd este nezazil len za oknom :wink:
16. máj 2010 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zmurka to su chlapi....kaslat na to...hlavne, ze ste dosli, zabavili sa, pojedli, a mohli ist nazad :grinning: ..ozi dakujeme :dizzy_face: , lusi...bola som zamknut hlavnu branku vonku..no keby ma niektosledoval....prasila som jak besna, otacala hlavou na kazdu stranu...ze bojim bojim...a ked som uz vosla do domu dnu a aj tu zamkla tak som pocuvala....ci nieco neocut..ci niekto medzitym nevosiel... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...mne ani telku netreba...ja si sama film natocim :grinning: :grinning: :grinning:
16. máj 2010 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok