Júlovo - červencové slniečka 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku x-)
nykyta
16. máj 2010
ale to na jojke davaju film fantasticka 4 tak komentujem 😎
traktor
16. máj 2010
lcim a si hadzalababam do ip tie receptus..mozes aj mne?...uz neviem co varit..tak vyskusame, ked to vsetky tak chvalite 😉
lusia_99
16. máj 2010
luciiiiiim prosiiiim aj mne :-N
raona
16. máj 2010
jakýýý? aj ja si pjosíím 😃
lucim
16. máj 2010
my sme boli dnes v bojniCiach na lukaskovom krste. 🙂
lusia_99
16. máj 2010
aha u nas sa kuka kazdu chvilku nieco ine...mm surfuje po kanaloch... 😃
lusia_99
16. máj 2010
luci a ako bolo????
raona
16. máj 2010
aj u nas to tak je, potom ani neviem, kde co davaju..

a ako bolo luci???
lucim
16. máj 2010
jo, len ulozIM KRPCEKA .......
traktor
16. máj 2010
a neboji sa ze stretne potkana?...tie v kanaloch zvyknu byt? =-) 😃 😃 😃 😃 😃 ..a ma dobry surf...ze vies aby sa mu daco nestalo..
traktor
16. máj 2010
no veru lucim...ulozit drobca a prosime podrobne spravy.... 😉
raona
16. máj 2010
traky 😃 😃 😃 😃
lusia_99
16. máj 2010
traki neboj je zakotveny k gaucu 😃 😃 😃 a on je mäsiar potkanov sa neboji budu klobasky :-p 😃
luci Matkovi dobru nocku bez zobudeni az do rana bieleho :-o
nykyta
16. máj 2010
traky kto sa boji potkana? 😉
lusia_99
16. máj 2010
nyky traki sa boji preto nelozi po kanaloch ale po nete 😃
ozi
16. máj 2010
Ahojky, aspoň nakuknem, ale ešte ma čakajú knihy :-p :-p:-p

prajem všetko naj oslávenčekom, ale idem nakuknúť ktorým vlastne:-N

všetky vás zdravím, to počko je hnusné, a že vraj máj, veď v apríli bolo krajší ]-(

my sme boli na návšteve, malá bola zlatá, sa pohrala a bolo dobre, lebo ju trápia zúbky a tam sa aspoň chvíľu rozptýlila
nykyta
16. máj 2010
tak som tu =-) chvalabohu uz neprsiii 🙂
nykyta
16. máj 2010
ajoj ozi 🙂
traktor
16. máj 2010
jaj som vymrzla...sme zabudli zamknut :-N ..tak podme von na dazd...mi lepilo..marnost to je blby pocit byt doma sama...
zmurkaz
16. máj 2010
No som tu .... mladý robí špekulácie ... nem spať a tak ]-( ....zlomil muža 😃 😃 😃 ...

...no oslava supéééér ... akurát že Zuzanka spala na obed namiesto 2 hod pol hodku a od 13:00 bola hore (začiatok oslavy 16:00 8-( ....ale bola úúúúžasnáááá ... ani nemrnkla =-) a aj ju nosili cudzí :-N a na chlapov sa škerila 😕 ...a aj si ju fotografka od vedľajšej svadby nafotila x-) x-) x-) x-) ...že sa jej páči x-) .... tak bude mať herečka aj foto 😃 😃 😃 ) no a prišli sme domov o 19:00 a o 20:00 zaspala ona, ja cca 20:15 a Juráš - bojovník 20:25 - 20:30? Ale muž tam zostal a že bolo suprovo - že sa bavili, tancovali ..... že veď bude video - uvidíš 8-(
traktor
16. máj 2010
ahoj ozi 😉
traktor
16. máj 2010
tak ste tosuer zvladli aj ste sa zabavili 🙂
nykyta
16. máj 2010
traky aka bola voda =-) mokraaa 😃
lusia_99
16. máj 2010
zmur 😃 jaky solidarny mm ti to natocil aby ti nieco neuslo 😃
traki este ze ta nieco nezjedlo .....kde si v tej tme sama isla???? ja by ani za svet....ja som taky bojko.... :-N =-)
ahoj ozi 🙂
zmurkaz
16. máj 2010
aj pohádať s mužom sme sa predtým stihli - bo sme meškali 5 min 8-( ....ale vieš - ja chystám úúúúplne všetkých a všetko - a on len stojí a pozerá na hodinky 8-( 8-( 8-( 8-( 8-( 8-( ...táááák mi to bolo jedno! Mal priložiť ruku k dielu a nemeškali by sme 😃 😃 😃
ozi
16. máj 2010
ahojky, no teda hlavne Matejkovi všetko naj x-)

ale aj Sárke, Jakubkovi a Lukáškovi x-) x-) x-)
zmurkaz
16. máj 2010
Lusi - on sa len poctivo bavil - točili iní - že mi to dajú skuknúť 8-( 😃 😃 😃 😃
Trakuš - a prečo si sama? =-)
lusia_99
16. máj 2010
zmur to presne jak u nas ked sa niekam chystame....ja spotena mokre kruhy popod ruky.....a mm este podupkava nohou pred dvermi ale nepomoze za sváteho ]-(
nykyta
16. máj 2010
ozaj dnes som sa nasmiala isla som pre babku a mm bolo zle tak som musela zobrat aj macika do toho lejaku 8-( vysli sme s auta von a on natiahol rucku a zacal chytat kvapky 🙂 straaasne sa mu to pacilo 😃 dazd este nezazil len za oknom 😉
traktor
16. máj 2010
zmurka to su chlapi....kaslat na to...hlavne, ze ste dosli, zabavili sa, pojedli, a mohli ist nazad 😃 ..ozi dakujeme x-) , lusi...bola som zamknut hlavnu branku vonku..no keby ma niektosledoval....prasila som jak besna, otacala hlavou na kazdu stranu...ze bojim bojim...a ked som uz vosla do domu dnu a aj tu zamkla tak som pocuvala....ci nieco neocut..ci niekto medzitym nevosiel... 😃 😃 😃 😃 😃 ...mne ani telku netreba...ja si sama film natocim 😃 😃 😃

Začni písať odpoveď...

Odošli