Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

nykyta
16. máj 2010

ale to na jojke davaju film fantasticka 4 tak komentujem 😎

traktor
16. máj 2010

lcim a si hadzalababam do ip tie receptus..mozes aj mne?...uz neviem co varit..tak vyskusame, ked to vsetky tak chvalite 😉

lusia_99
16. máj 2010

luciiiiiim prosiiiim aj mne 😅

raona
16. máj 2010

jakýýý? aj ja si pjosíím 😀

lucim
16. máj 2010

my sme boli dnes v bojniCiach na lukaskovom krste. 🙂

lusia_99
16. máj 2010

aha u nas sa kuka kazdu chvilku nieco ine...mm surfuje po kanaloch... 😀

lusia_99
16. máj 2010

luci a ako bolo????

raona
16. máj 2010

aj u nas to tak je, potom ani neviem, kde co davaju..

a ako bolo luci???

lucim
16. máj 2010

jo, len ulozIM KRPCEKA .......

traktor
16. máj 2010

a neboji sa ze stretne potkana?...tie v kanaloch zvyknu byt? 😕 😀 😀 😀 😀 😀 ..a ma dobry surf...ze vies aby sa mu daco nestalo..

traktor
16. máj 2010

no veru lucim...ulozit drobca a prosime podrobne spravy.... 😉

raona
16. máj 2010

traky 😀 😀 😀 😀

lusia_99
16. máj 2010

traki neboj je zakotveny k gaucu 😀 😀 😀 a on je mäsiar potkanov sa neboji budu klobasky 😝 😀
luci Matkovi dobru nocku bez zobudeni az do rana bieleho 😲

nykyta
16. máj 2010

traky kto sa boji potkana? 😉

lusia_99
16. máj 2010

nyky traki sa boji preto nelozi po kanaloch ale po nete 😀

ozi
16. máj 2010

Ahojky, aspoň nakuknem, ale ešte ma čakajú knihy 😝 😝😝

prajem všetko naj oslávenčekom, ale idem nakuknúť ktorým vlastne😅

všetky vás zdravím, to počko je hnusné, a že vraj máj, veď v apríli bolo krajší 😠

my sme boli na návšteve, malá bola zlatá, sa pohrala a bolo dobre, lebo ju trápia zúbky a tam sa aspoň chvíľu rozptýlila

nykyta
16. máj 2010

tak som tu 😕 chvalabohu uz neprsiii 🙂

nykyta
16. máj 2010

ajoj ozi 🙂

traktor
16. máj 2010

jaj som vymrzla...sme zabudli zamknut 😅 ..tak podme von na dazd...mi lepilo..marnost to je blby pocit byt doma sama...

zmurkaz
16. máj 2010

No som tu .... mladý robí špekulácie ... nem spať a tak 😠 ....zlomil muža 😀 😀 😀 ...

...no oslava supéééér ... akurát že Zuzanka spala na obed namiesto 2 hod pol hodku a od 13:00 bola hore (začiatok oslavy 16:00 🙄 ....ale bola úúúúžasnáááá ... ani nemrnkla 😕 a aj ju nosili cudzí 😅 a na chlapov sa škerila 😨 ...a aj si ju fotografka od vedľajšej svadby nafotila 😵 😵 😵 😵 ...že sa jej páči 😵 .... tak bude mať herečka aj foto 😀 😀 😀 ) no a prišli sme domov o 19:00 a o 20:00 zaspala ona, ja cca 20:15 a Juráš - bojovník 20:25 - 20:30? Ale muž tam zostal a že bolo suprovo - že sa bavili, tancovali ..... že veď bude video - uvidíš 🙄

traktor
16. máj 2010

ahoj ozi 😉

traktor
16. máj 2010

tak ste tosuer zvladli aj ste sa zabavili 🙂

nykyta
16. máj 2010

traky aka bola voda 😕 mokraaa 😀

lusia_99
16. máj 2010

zmur 😀 jaky solidarny mm ti to natocil aby ti nieco neuslo 😀
traki este ze ta nieco nezjedlo .....kde si v tej tme sama isla???? ja by ani za svet....ja som taky bojko.... 😅 😕
ahoj ozi 🙂

zmurkaz
16. máj 2010

aj pohádať s mužom sme sa predtým stihli - bo sme meškali 5 min 🙄 ....ale vieš - ja chystám úúúúplne všetkých a všetko - a on len stojí a pozerá na hodinky 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 ...táááák mi to bolo jedno! Mal priložiť ruku k dielu a nemeškali by sme 😀 😀 😀

ozi
16. máj 2010

ahojky, no teda hlavne Matejkovi všetko naj 😵

ale aj Sárke, Jakubkovi a Lukáškovi 😵 😵 😵

zmurkaz
16. máj 2010

Lusi - on sa len poctivo bavil - točili iní - že mi to dajú skuknúť 🙄 😀 😀 😀 😀
Trakuš - a prečo si sama? 😕

lusia_99
16. máj 2010

zmur to presne jak u nas ked sa niekam chystame....ja spotena mokre kruhy popod ruky.....a mm este podupkava nohou pred dvermi ale nepomoze za sváteho 😠

nykyta
16. máj 2010

ozaj dnes som sa nasmiala isla som pre babku a mm bolo zle tak som musela zobrat aj macika do toho lejaku 🙄 vysli sme s auta von a on natiahol rucku a zacal chytat kvapky 🙂 straaasne sa mu to pacilo 😀 dazd este nezazil len za oknom 😉

traktor
16. máj 2010

zmurka to su chlapi....kaslat na to...hlavne, ze ste dosli, zabavili sa, pojedli, a mohli ist nazad 😀 ..ozi dakujeme 😵 , lusi...bola som zamknut hlavnu branku vonku..no keby ma niektosledoval....prasila som jak besna, otacala hlavou na kazdu stranu...ze bojim bojim...a ked som uz vosla do domu dnu a aj tu zamkla tak som pocuvala....ci nieco neocut..ci niekto medzitym nevosiel... 😀 😀 😀 😀 😀 ...mne ani telku netreba...ja si sama film natocim 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre